Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:18

xaxaxaxa κλαίω με αυτό το topic ειδικά με τα σχόλια σας...!!!!!!!! 
 
ξεκίνησε με ένα λυγισμένο iphone και έφτασε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας...
 
sorry δεν κρατήθηκα...!   :lol:  :lol:  :lol:

Ναι παιδια σταματηστε το ειναι κριμα σπ το θεο δεν εχει νοημα

IPhone 14 pro - Macbook air m2


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:18

Δεν υπάρχει λόγος να ρίξω μπουκέτα σε κανέναν, αλλα τα αστεία για εκτόνωση σε κακό βγαίνουν. με τον Παύλο έχουμε μια διαφωνία, εγώ προσωπικά τα πείρα γιατί επιτέθηκε στους mod άδικα κατα την γνώμη μου, μπορεί να κάνω λάθος, αλλα σε κάποια φάση ρίχνω τη πετσέτα και βγαίνω και μου την πετά στα μούτρα ξανά, ε όχι.



#213   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:18

iphone-6-plus-5-798x350.jpg


Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 17/12/2014 - 21:25


#214   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1.618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:22

Βάλτω σε μια θήκη όπως σ ειπα κρατά το 1μιση χρόνο κ το πας τοτε να πάρεις αλλο....
Κάνε αυτο κ άσε τον άλλον να λέει ότι ειναι πουστια και ότι ΕΡΕ ΓΕΡΜΑΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ

Μονο φίλε το νου σου μην δημοσιεύσεις κάπου τα στοιχεία της συσκευής σ και σε φακελώσουν στην infoquest και δεν το δεχτούν ούτε μετα από 2 χρόνια!!!χαχαχαχαχαχα

#215   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:22

Και να φανταστείς όλοι είμαστε fun τις apple (εγώ πάντως είμαι και πολυ μάλιστα) που να μην είμαστε....μου θυμίζει Αεκτζίδες το όλο θέμα που κάποια χρόνια παίζαν μπουνιές μεταξύ τους....πάντως από την μεριά μου φίλε Πέτρο αν είχε κάτι στραβω η συμπεριφορά μου και όχι μόνο από σένα αλλα και από τον nsxbass και τον markKnopfler και το velkus ζητάω συγνώμη αλλα ετσι τα ένιωθα ετσι τα ειπα διάλογο έκανα με όχι κομψό τροπο οκ το δέχομαι....και επειδή το σκίσαμε όπως είπατε το τοπικ αν είναι δυνατό τα off να αφαιρεθούν εγώ είμαι οκ με όλους αύριο μεθαύριο θα ζητήσω από κάποιον σας βοήθεια για κάτι που θα θέλω....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 17/12/2014 - 21:28

Knowledge Is Power


#216   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:24

Δεν υπάρχει λόγος να ρίξω μπουκέτα σε κανέναν, αλλα τα αστεία για εκτόνωση σε κακό βγαίνουν. με τον Παύλο έχουμε μια διαφωνία, εγώ προσωπικά τα πείρα γιατί επιτέθηκε στους mod άδικα κατα την γνώμη μου, μπορεί να κάνω λάθος, αλλα σε κάποια φάση ρίχνω τη πετσέτα και βγαίνω και μου την πετά στα μούτρα ξανά, ε όχι.

Εσυ τα πηρες εκ μερους των mod?γιατι δεν αφηνεις αν θελουν να τα παρουν οι mod να το κανουν μονοι τους;
Δεν ειναι κριμα να τσακωνομαστε μεσα απο πληκτρολογια κ χωρις λογο;;δεν χανεται ετσι κ το νοημα του φορουμ;για φαντασου να ψαξεις ενα θεμα γιατι θες βοηθεια κ να το βρεις και απο τις 100 σελιδες οι 80 να ναι αερογαμιες κ ασετα πραγματα;αν σας αρεσει αυτο οκ...

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#217   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:27

Βάλτω σε μια θήκη όπως σ ειπα κρατά το 1μιση χρόνο κ το πας τοτε να πάρεις αλλο....
Κάνε αυτο κ άσε τον άλλον να λέει ότι ειναι πουστια και ότι ΕΡΕ ΓΕΡΜΑΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ
Μονο φίλε το νου σου μην δημοσιεύσεις κάπου τα στοιχεία της συσκευής σ και σε φακελώσουν στην infoquest και δεν το δεχτούν ούτε μετα από 2 χρόνια!!!χαχαχαχαχαχα

Ναι φιλε ετσι νομιζω θα το παω...τωρα για το αν θελουμε γερμανο κτλ που δεν το χα προσεξει αυτη την απαντηςη οκ ενταξει τι να πω;;

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#218   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:28

Και να φανταστείς όλοι είμαστε fun τις apple (εγώ πάντως είμαι και πολυ μάλιστα) που να μην είμαστε....μου θυμίζει Αεκτζίδες το όλο θέμα που κάποια χρόνια παίζαν μπουνιές μεταξύ τους....πάντως από την μεριά μου φίλε Πέτρο αν είχε κάτι στραβω η συμπεριφορά μου και όχι μόνο από σένα αλλα και από τον nsxbass και τον markKnopfler και το velkus ζητάω συγνώμη αλλα ετσι τα ένιωθα ετσι τα ειπα διάλογο έκανα με όχι κομψό τροπο οκ το δέχομαι....και επειδή το σκίσαμε όπως είπατε το τοπικ αν είναι δυνατό τα off να αφαιρεθούν εγώ είμαι οκ με όλους αύριο μεθαύριο θα ζητήσω από κάποιον σας βοήθεια γιατί που θα θέλω....


Πολυ σωστος!!!

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#219   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:28

Βάλτω σε μια θήκη όπως σ ειπα κρατά το 1μιση χρόνο κ το πας τοτε να πάρεις αλλο....
Κάνε αυτο κ άσε τον άλλον να λέει ότι ειναι πουστια και ότι ΕΡΕ ΓΕΡΜΑΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ

Μονο φίλε το νου σου μην δημοσιεύσεις κάπου τα στοιχεία της συσκευής σ και σε φακελώσουν στην infoquest και δεν το δεχτούν ούτε μετα από 2 χρόνια!!!χαχαχαχαχαχα

Φίλε ειλικρινά εύχομαι να του το αλλάξουν, αλλα αυτό που προτίνεις είναι τουλάχιστον ανήθικο.

 

Και να φανταστείς όλοι είμαστε fun τις apple (εγώ πάντως είμαι και πολυ μάλιστα) που να μην είμαστε....μου θυμίζει Αεκτζίδες το όλο θέμα που κάποια χρόνια παίζαν μπουνιές μεταξύ τους....πάντως από την μεριά μου φίλε Πέτρο αν είχε κάτι στραβω η συμπεριφορά μου και όχι μόνο από σένα αλλα και από τον nsxbass και τον markKnopfler και το velkus ζητάω συγνώμη αλλα ετσι τα ένιωθα ετσι τα ειπα διάλογο έκανα με όχι κομψό τροπο οκ το δέχομαι....και επειδή το σκίσαμε όπως είπατε το τοπικ αν είναι δυνατό τα off να αφαιρεθούν εγώ είμαι οκ με όλους αύριο μεθαύριο θα ζητήσω από κάποιον σας βοήθεια γιατί που θα θέλω....

ΠΑύλο δεκτή η συγγνώμη σου, και οφείλω και εγώ μια συγγνώμη για όπου υπέρβαλα.

 

Εσυ τα πηρες εκ μερους των mod?γιατι δεν αφηνεις αν θελουν να τα παρουν οι mod να το κανουν μονοι τους;
Δεν ειναι κριμα να τσακωνομαστε μεσα απο πληκτρολογια κ χωρις λογο;;δεν χανεται ετσι κ το νοημα του φορουμ;για φαντασου να ψαξεις ενα θεμα γιατι θες βοηθεια κ να το βρεις και απο τις 100 σελιδες οι 80 να ναι αερογαμιες κ ασετα πραγματα;αν σας αρεσει αυτο οκ...

Δηλαδή τι έπρεπε να κάνουν φίλε οι mod να μπανάρουν το παλικάρι? Απλά σταμάτησαν να ασχολούντε. Στο ξαναλέω, και το εννοώ, μακάρι να στο αλλάξουν, αλλα αν έγινε λόγω πτώσης τότε απλά δε το δικαιούσε.



#220   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1.618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:29

Ναι φιλε ετσι νομιζω θα το παω...τωρα για το αν θελουμε γερμανο κτλ που δεν το χα προσεξει αυτη την απαντηςη οκ ενταξει τι να πω;;

μην χαλάς τη ζαχαρένια σου ρε φίλε!!!κρατα το τηλεφωνακι σου κ πρόσεχε το κ μην κολλωνεις!!!μια καλή θηκουλα ειναι το α και ω βέβαια
Καλο σ βραδυ από μενα

#221   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:31

Φίλε ειλικρινά εύχομαι να του το αλλάξουν, αλλα αυτό που προτίνεις είναι τουλάχιστον ανήθικο.
 

ΠΑύλο δεκτή η συγγνώμη σου, και οφείλω και εγώ μια συγγνώμη για όπου υπέρβαλα.
 

Δηλαδή τι έπρεπε να κάνουν φίλε οι mod να μπανάρουν το παλικάρι? Απλά σταμάτησαν να ασχολούντε. Στο ξαναλέω, και το εννοώ, μακάρι να στο αλλάξουν, αλλα αν έγινε λόγω πτώσης τότε απλά δε το δικαιούσε.

Βρε συ ασε να το κρινουν αυτοι που πρεπει τι δικαιουμαι εγω.ολα καλα!!

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#222   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:32

Φίλε ειλικρινά εύχομαι να του το αλλάξουν, αλλα αυτό που προτίνεις είναι τουλάχιστον ανήθικο.

ΠΑύλο δεκτή η συγγνώμη σου, και οφείλω και εγώ μια συγγνώμη για όπου υπέρβαλα.

Δηλαδή τι έπρεπε να κάνουν φίλε οι mod να μπανάρουν το παλικάρι? Απλά σταμάτησαν να ασχολούντε. Στο ξαναλέω, και το εννοώ, μακάρι να στο αλλάξουν, αλλα αν έγινε λόγω πτώσης τότε απλά δε το δικαιούσε.

Όλα καλά φίλε....

Knowledge Is Power


#223   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 23:18

Οι μισοί λέτε ότι τα ανακτασκευασμένα είναι απαράδεκτα, οι άλλοι μισοί ότι πρέπει να δίνεται ανακατασκευασμένο και όχι να επισκευάζεται.

 

Μπορείτε να τα βρείτε μεταξύ σας ελεύθερα. Με μπουνιές κλωτσιές και ότι άλλο θέλετε. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΔΩ.

 

Ο δικτάτωρ mοd μίλησε.

 

Το θέμα κλειδώνει γιατί έχει ξεφύγει εντελώς.

 

Αν αυτός που το άνοιξε επιθυμεί να ποστάρει την έκβαση της όλης υπόθεσης, παρακαλώ πολύ να μου στείλει πμ να το ξεκλειδώσω.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες