Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 12/12/2014 - 23:39

Το κινητο εχει σιγουρα στραβωσει στη μεση κ φαινεται εντονα περιεργο παντως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   ddr2

ddr2

    iPH Member

  • 297 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2014 - 15:52

Το χω βαλει μεχρι κ σεγυαλινο τραπεζι που ειναι απολυτα ισιο το οτιδηποτε γυαλινο κ παλι τα ιδια...

ε, τοτε ειναι σιγουρα στραβο.
Να το πας στο σερβις οπωσδηποτε!

#33   ckostikas

ckostikas

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:15

Τι να το εχεις σε κωλοτσεπη και τι σε μαρσιπο και τι σε τσαντακι και τι μαλακιες :huh:?Το τηλεφωνο αυτο κοστιζει 2 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ....Να το πας για αλλαγη και αν μεσα στα 2 χρονια που δικαιουσαι εγγυηση καταλαβεις εστω και 0,001mm bend παλι στην infoquest για αλλαγη........

Θελετε να μου πείτε δηλαδή πως αμα αγοράσεις φεράρι που έχει 500.000 βασικούς μισθούς κάτσεις πάνω στην οροφή και στραβώσει θα το πας πίσω γιατί δεν ήταν καλή κατασκευή??

 

Είναι μια κατασκευή απο ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ με πάχος όσο 4-5 ΤΣΙΓΑΡΟΧΑΡΤΑ. Μάλλον αντι να κράζουμε την αππλε θα έπρεπε να προσέχουμε εμείς λιγο παραπάνω αλλιως φίλοι μου εμπρος προς τα πίσω για NOKIA 5110.

 

Οσο για το θέμα μας κάνε μια προσπάθεια στην infoquest με λίγο κλάψα γιατί ως γνωστό αν δε κλαφτείς δεν λαμβάνεις και ήλπιζε για οτι πιο ανώδυνο.



#34   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:21

Θελετε να μου πείτε δηλαδή πως αμα αγοράσεις φεράρι που έχει 500.000 βασικούς μισθούς κάτσεις πάνω στην οροφή και στραβώσει θα το πας πίσω γιατί δεν ήταν καλή κατασκευή??

 

Είναι μια κατασκευή απο ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ με πάχος όσο 4-5 ΤΣΙΓΑΡΟΧΑΡΤΑ. Μάλλον αντι να κράζουμε την αππλε θα έπρεπε να προσέχουμε εμείς λιγο παραπάνω αλλιως φίλοι μου εμπρος προς τα πίσω για NOKIA 5110.

 

Οσο για το θέμα μας κάνε μια προσπάθεια στην infoquest με λίγο κλάψα γιατί ως γνωστό αν δε κλαφτείς δεν λαμβάνεις και ήλπιζε για οτι πιο ανώδυνο.

ποσο φυσιολογικο ειναι να κατσεις στην οροφη οποιουδηποτε αυτοκινητου με το να βαλεις το κινητο στη τσεπη και να στραβωσει?



#35   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:28

Θελετε να μου πείτε δηλαδή πως αμα αγοράσεις φεράρι που έχει 500.000 βασικούς μισθούς κάτσεις πάνω στην οροφή και στραβώσει θα το πας πίσω γιατί δεν ήταν καλή κατασκευή??
 
Είναι μια κατασκευή απο ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ με πάχος όσο 4-5 ΤΣΙΓΑΡΟΧΑΡΤΑ. Μάλλον αντι να κράζουμε την αππλε θα έπρεπε να προσέχουμε εμείς λιγο παραπάνω αλλιως φίλοι μου εμπρος προς τα πίσω για NOKIA 5110.
 
Οσο για το θέμα μας κάνε μια προσπάθεια στην infoquest με λίγο κλάψα γιατί ως γνωστό αν δε κλαφτείς δεν λαμβάνεις και ήλπιζε για οτι πιο ανώδυνο.

Μα ποιος σου ειπε οτι εχω κατσει επανω;;

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#36   ckostikas

ckostikas

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:30

ποσο φυσιολογικο ειναι να κατσεις στην οροφη οποιουδηποτε αυτοκινητου με το να βαλεις το κινητο στη τσεπη και να στραβωσει?

Ένα κινητο καθόλου αλλά μιλάμε για μια συσκευή που δεν χωράει σε τσέπη λόγω του μέγεθος της. Μιλάμε για μια συσκευή που την βάζει στην κωλότσεπη από το παντελόνι και "πετάει" 3 δάχτυλα έξω... Ο κολλητός μου είχε στραβό 5s από μπροστινή τσέπη τζίν για να φανταστείς

 

Το γεγονός οτι δεν κάθεσαι πάνω δε σημαίνει οτι δεν ζορίζεται όταν περπατας


Τελευταία επεξεργασία από: ckostikas, 13/12/2014 - 16:31


#37   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:40

δε καθε περιπτωση στο εξωτερικο τα αλλαζαν νομιζω.
http://oneofthenine.com

legit


#38   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:47

Τελικα υπαρχει θεμα κ με το 6αρι κ δεν το χα πιστεψει ουτε πολυασχοληθει...κ τωρα το θεμα ειναι οταν το παω στην αντιπροσωπεια πρεπει να ξαναμετατρεψω την sim καρτα για μπει σε αλλο τηλεφωνο κ αν μου το αλλαξουν η οχι θα πρεπει να την ξαναμετατρεψω...γιατι πιστευω δυσκολο οτι γινει να γινει αυθημερον
Ειναι απαραδεκτο θεωρω για μια τετοια εταιρεια τετοιου μεγεθους
Σκεφτομαι να μην το παω αλλα προβληματιζομαι μηπως στραβωσει κι αλλο...τι να πω;
ξενερωμα

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#39   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:56

όντως φαίνεται πως έχει λυγίσει η συσκευή..! και αυτό λογικά σίγουρα έγινε από τσέπη..! και εμενα το iphone 5 που έχω 3χρονια  περίπου έχει λυγίσει ελάχιστα και το είχα και σε θήκη...! παρα όλα αυτά.. πήρα το 6 plus και δεν τολμάω να το βάλω στην τσέπη μου..! η αλήθεια φαίνεται πως είναι απίστευτα λεπτή σαν συσκευή..! μόλις 7 χιλιοστά.. και το αλουμίνιο πιστεύω είναι φυσικό να λυγίζει..! 

 

πράγμα το οποιο για την apple είναι απαράδεκτο και κανονικά θα πρέπει να κάνει αντικατάσταση... αλλα δυστυχώς εδώ στην ελλάδα έχω μιλήσει με την infoquest και δεν μπορεί να γίνει καμια αντικατάσταση...! 
 
επικοινώνησε με την apple τηλεφωνικά για περισσότερες πληροφορίες.. 


#40   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:10

Κομματάκι δύσκολο να το αλλάξουν. Με αυτή την λογική θα άλλαζαν και βρεγμένα. Εγώ θα το ίσιωνα παντός 



#41   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:18

Κομματάκι δύσκολο να το αλλάξουν. Με αυτή την λογική θα άλλαζαν και βρεγμένα. Εγώ θα το ίσιωνα παντός

Νομιζω ξεφευγουμε λιγο...ποια λογικη λεει οτι το να σου βραχει το κινητο με το να το βαλεις στην τσεπη για να το μεταφερεις επειδη ειναι μια φορητη συσκευη ειναι το ιδιο πραγμα..;

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#42   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:25

Νομίζω πρέπει να υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας με την apple για εγγύηση/τεχνική υποστήριξη, και να ανοίξει κάποιο case ?


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#43   giannik

giannik

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:gianni_k

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:44

Δηλαδή πρέπει πάντα να κουβαλάμε τσαντάκι για να μην στραβώνει;
Δεν θα έπρεπε πριν την κυκλοφορία να εξετάσουν την ανθεκτικότητα του αλουμινίου;
Υπάρχει στις οδηγίες χρήσης προειδοποίηση για αυτήν την ιδιομορφία;
Να παν να κόψουν τον λαιμό τους να το αλλάξουν και να κοιτάξουν να λύσουν τα χίλια μύρια προβλήματα που έχουν εμφανιστεί την τελευταία διετία..

#44   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:46

Νομιζω ξεφευγουμε λιγο...ποια λογικη λεει οτι το να σου βραχει το κινητο με το να το βαλεις στην τσεπη για να το μεταφερεις επειδη ειναι μια φορητη συσκευη ειναι το ιδιο πραγμα..;

Δεν ξεφεύγουμε καθόλου, δεν σου απαγρευει κανένας να μιλάς στην βροχή για παραδειγμα. Και αποκλείεται να στραβώσει ενα τηλέφωνο επειδή το έβαλες στην τσέπη, μόνο του δλδ.



#45   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:48

Ακόμη δεν το πηγές ;εγώ θα το είχα πάει χωρίς και να περιμένω από εδώ απάντηση !
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες