Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μεταφορα αρχειων απο iphone 5s σε pc


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   korhn96

korhn96

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα

Δημοσίευση 19/12/2014 - 12:40

Εχω θεμα οταν συνδεω το iphone στο pc για να μεταφερω τις φωτογραφιες μου και ανοιξω τον φακελο με τις φωτογραφιες μου εμφανιζει καποιες φοτο ως αρχεια φωτογραφιας αλλα επισης μου εμφανιζει καποιους τοπικους δισκους στο φακελο με τις φωτογραφιες γιατι ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 19/12/2014 - 19:17

Εχω θεμα οταν συνδεω το iphone στο pc για να μεταφερω τις φωτογραφιες μου και ανοιξω τον φακελο με τις φωτογραφιες μου εμφανιζει καποιες φοτο ως αρχεια φωτογραφιας αλλα επισης μου εμφανιζει καποιους τοπικους δισκους στο φακελο με τις φωτογραφιες γιατι ;

ανοιγεις το Itunes για να κανεις μεταφορα?το iphone το βλεπει το pc σαν εξ.σκληρο οποτε μπορεις ευκολα να τις μεταφερεις.



#3   korhn96

korhn96

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα

Δημοσίευση 21/12/2014 - 11:13

Οχι δεν ανοιγω Itunes πηγαινω στον υπολογιστη μου παταω στο εικονιδιο του εξ.σκληρου που ειναι το iphone και μου βγαζει τρεις φακελους με φοτο οταν μπαινω να δω τα αρχεια που ειναι απλες φοτο εχει καποια που δεν μπορω να δω και ειναι αυτα που αντι για img6789 ενα ονομα μιας φωτογραφιας π.χ. Εχει την ονομασια και την εικονα τοπικος δισκος γιατι ;

#4   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2014 - 22:50

Εχω θεμα οταν συνδεω το iphone στο pc για να μεταφερω τις φωτογραφιες μου και ανοιξω τον φακελο με τις φωτογραφιες μου εμφανιζει καποιες φοτο ως αρχεια φωτογραφιας αλλα επισης μου εμφανιζει καποιους τοπικους δισκους στο φακελο με τις φωτογραφιες γιατι ;

σβηστους δεν ειναι τιποτα



#5   korhn96

korhn96

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα

Δημοσίευση 04/01/2015 - 11:52

Den mporw na kanw tpt me auta




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες