Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

KAVAJ Dallas [UNBOXING & REVIEW]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/01/2015 - 02:37

Το είχα υποσχεθεί. Ορίστε λοιπόν οι αναλυτικές εντυπώσεις μου μετά από ένα μήνα συμβίωσης με την Kavaj Dallas.

 

Η συσκευή επιλογής μου το iPhone 6 Plus. Μεγάλο τηλέφωνο. Δε θα πω ψέμματα. Το φοβήθηκα στην αρχή.

Τώρα πλέον ένα μήνα μετά, μπορώ να πω ότι το συνήθισα εξ ολοκλήρου. Και σε αυτό ίσως να έπαιξε μεγάλο ρόλο η Kavaj Dallas.

 

Ας μιλήσουμε όμως για την Dallas.

Η τιμή της σχετικά καλή για δερμάτινη θήκη στα 33 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά.

Σημείωση: Πριν να παραγγείλετε, μπορείτε να μπείτε στο site της kavaj και βάζοντας το email σας πάνω δεξιά για να εγγραφείτε στο newsletter, παίρνετε ένα κουπόνι 5 λιρών για το amazon.co.uk για να την παραγγείλετε.

 

Και κάπως έτσι, 9-10 μέρες μετά, είχαμε συναντήσεις...

 

Το Unboxing

 

120p8Vd.jpg

Τυπική συσκευασία του amazon. Κατέφθασε στην πόρτα μου με τα ΕΛΤΑ, 9-10 μέρες μετά την παραγγελία

 

cpFfytW.jpgitfu9Q2.jpg

Ανοίγοντας το πακέτο του amazon, βλέπουμε τη συσκευασία της Kavaj. Απλά λιτά και απέριττα τα πράγματα.

 

vvWrIJ0.jpg

Προχωρώντας με βήμα ταχύ ακόμα παραμέσα, έχουμε ένα booklet της Kavaj (το οποίο περιέχει έναν κωδικό για έκπτωση 10% στην επόμενη αγορά μας) και τη θήκη τυλιγμένη σε χαρτί, όπως το βλέπετε. Το χαρτί φαίνεται ελαφρώς σκισμένο και ταλαιπωρημένο, έτσι ήρθε. Ίσως για αυτό φταίει το ότι το χαρτί αυτό ήταν ΠΑΡΑ πολύ λεπτό. Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν βλέπω καν το λόγο ύπαρξής του.

 

xejfIkn.jpg

Και περάσαμε στα ενδότερα. Με γειά μας. Εντυπώσεις μετά, στο κομμάτι του review.

 

LBJ5HtR.jpg

Πρώτες ματιές στο νέο απόκτημα...

 

ZNIf0SZ.jpg

Και μερικά κοντινά "καλλιτεχνικά"...

 

bXEcHS7.jpg

Ο "εσωτερικός κόσμος" της Kavaj Dallas

 

YADka63.jpg

Και τέλος η πίσω όψη με τις θήκες για τις κάρτες.


Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 28/01/2016 - 21:47


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 31/01/2015 - 20:29

Το Review

 

Unboxing τέλος.

 

Πάμε στα ουσιώδη.

Πολλοί θα ξέρετε ότι είμαι (ή τουλάχιστον ήμουν) φανατικός οπαδός των pouch cases και δη των δερμάτινων. Παρόλα αυτά στο 6 Plus μου φαινόταν ότι το Pouch δε θα βόλευε.

Ότι θα ήταν τεράστιο το μήκος του τηλεφώνου που θα έπρεπε να βγει από το εξίσου τεράστιο Pouch.

 

Άρχισα λοιπόν να λοξοκοιτάω προς τα wallet που, να μη σας πω ψέμματα, δε μου γέμιζαν το μάτι μέχρι πρότινος.

Στο ντόπιο τόπικ με τις θήκες για τα 6/6 Plus, η Kavaj είχε κάνει από νωρίς την εμφάνισή της.

 

Στην περιγραφή της με κέρδισε ο κρυφός μαγνήτης που κρατάει το καπάκι κλειστό χωρίς να χρειάζεται εξτρά κομμάτια δέρμα κλπ όπως τα άλλα wallet.

Αν και δεν είχα wallet προσωπικά ποτέ, δε μου άρεσαν οι λύσεις που έβλεπα τόσο στο ίντερνετ όσο και από κοντά σε φίλους. Ο λόγος ήταν οι τρόποι που είχαν (ή δεν είχαν) οι διάφορες θήκες για να μένει το καπάκι κλειστό.

Η Kavaj με τον ενσωματωμένο μαγνήτη φαινόταν να έχει βρει τη χρυσή τομή.

 

Φαινόταν τίμια θήκη και σε καλή τιμή. Για να δούμε τα κατάφερε να αποδείξει την αξία της?

 

 

 

01ixeai.jpg

Από τα πρώτα πράγματα που μου έκαναν θετική εντύπωση ήταν το TPU εσωτερικό της θήκης που, αν μη τι άλλο, σε καθυσηχάζει ότι το κινητό σου θα "κάθεται" σε μία φιλική προς την πίσω όψη του επιφάνεια.

 

Και όντως έτσι ήταν. Μετά από ένα μήνα με τη θήκη φορεμένη 24/7, το κινητό βγήκε και δεν είχε το παραμικρό στην πλάτη του. Πολύ σημαντικό επίσης ήταν και το ότι δεν είχε καταφέρει να εισχωρήσει ούτε κόκκος σκόνης ανάμεσα στην πλάτη και το κινητό.

 

Επόμενο θετικότατο σημείο, η πολύ καλή εφαρμογή του κινητού μέσα στη θήκη. Αν και δεν προστατεύει εντελώς το πάνω και το κάτω μέρος του τηλεφώνου, πιάνει ΠΟΛΥ γερά τη συσκευή, μην αφήνοντας καμία αμφιβολία για το ότι θα κρατήσει το τηλέφωνό μας στην αγκαλιά της no matter what.

 

3UqirzI.jpg

Με το τηλέφωνο στη θέση του, αυτή είναι η μπροστά όψη της θήκης.

 

CS7250U.jpg

Και κάπως έτσι είναι τα πράγματα από πίσω

 

 

bL9jTjb.jpg

Για κάποιους ίσως να είναι μειονέκτημα η μη κάλυψη του κάτω μέρους της συσκευής. Προσωπικά δε με πείραξε τόσο και εκ του αποτελέσματος ένα μήνα μετά, δεν χρειάστηκε η εξτρά προστασία.

 

G7KoDT7.jpg

Ένα ακόμα πολύ θετικό κομμάτι της θήκης είναι το ότι το κομμάτι που "αγκαλιάζει" το τηλέφωνο, αν και πλατικό, είναι ντυμένο με δέρμα κάνοντας το όλο αποτέλεσμα πολύ όμορφο

 

I1FNObN.jpg

Άποψη από την όψη του ανοίγματος του Power Button. Πολύ εύκολη η πρόσβαση χωρίς να εμποδίζει τη χρήση στο ελάχιστο...

 

1fLD7S4.jpg

...και η αντίστοιχη όψη με τα πλήκτρα έντασης

 

9hb6ow5.jpg

Και εδώ διακρίνεται η πολύ καλή εφαρμογή του τηλεφώνου μέσα στη θήκη

 

mlLJ44G.jpg

Και άλλη μία άποψη της κάτω όψης

 

Για το τελείωμα του φωτογραφικού review, ας δούμε το τηλέφωνο μέσα στη θήκη με τη θήκη ανοιχτή:

 

FCmwBdR.jpg

Με το τηλέφωνο κλειστό...

 

ABl2NeC.jpg

...και μία με την οθόνη ανοιχτή για να "ευλογήσουμε" τα γένια μας...

 

 

 

Ας περάσουμε στις εντυπώσεις.

 

Ανοίγοντας τη θήκη για πρώτη φορά διακρίνεται το ελαφρώς (σκόπιμα) ταλαιπωρημένο δέρμα. Έχει την αίσθηση του ελαφρώς "vintage".

Η αίσθηση στο χέρι πολύ καλή, χωρίς να κάνει το τηλέφωνο τεράστιο, κάτι που είναι αρκετά συνηθισμένο στα wallet.

Ίσως σε αυτό συμβάλλει και η ύπαρξη μόλις δύο θηκών για κάρτες.

 

Πάνω σε αυτό να τονίσω ότι η θήκη στην ουσία δεν είναι καθαρόαιμο wallet. Προσπαθεί αλλά δεν τα καταφέρνει στο κομμάτι αυτό.

Και αυτό κατά τη γνώμη μου οφείλεται κυρίως στο γεγονός ότι οι θήκες για τις κάρτες είναι εξωτερικές.

Όπως είπα μπορεί να μην είχα wallet ποτέ, αλλά το να φαίνεται το τι κουβαλάς (είτε αυτό είναι κάρτες, είτε χρήματα) δε μου γέμιζε και πολύ το μάτι.

Σαν αποτέλεσμα δεν χρησιμοποίησα ούτε στο ελάχιστο τις θήκες αυτές στον έναν μήνα χρήσης.

Άλλωστε και να ήθελα, δεν θα μπορούσε να αντικαταστήσει πλήρως το πορτοφόλι και τα όσα κουβαλάει κάποιος μέσα λόγω του μειωμένου χώρου.

 

niU4ZZv.jpg

Η πίσω όψη με δύο κάρτες. Προσωπικά δεν το θεώρησα καθόλου βολικό και ένιωθα κάπως άβολα να βλέπει ο καθένας το τι κουβαλάω

 

 

Επιστρέφοντας στο κομμάτι της χρηστικότητας, να μιλήσουμε για τον μαγνήτη.

Οι προσδοκίες μου επιβεβαιώθηκαν στο έπακρο.

Ο κρυφός/ενσωματωμένος μαγνήτης είναι το μακράν καλύτερο κομμάτι της συγκεκριμένης θήκης.

Δουλεύει ακριβώς όπως πρέπει. Η πρώτη εντύπωση ίσως είναι ότι είναι κάπως ασθενής, αλλά εκ του αποτελέσματος κρίνεται ότι η δύναμη του μαγνήτη είναι ακριβώς όσο πρέπει.

Δεν μου έτυχε ούτε μία φορά στον ένα αυτό μήνα η θήκη να ανοίξει από μόνη της χωρίς να το θελήσω εγώ.

Από την άλλη, όταν ήθελα να ανοίξω τη θήκη, ένα απλό άγγιγμα με τον αντίχειρα αρκούσε. Μάλιστα πολλές φορές κατά το άνοιγμα δεν ένιωθα καν την αντίσταση του μαγνήτη.

 

Ένα επίσης θετικότατο κομμάτι το οποίο ανέφερα και παραπάνω είναι το μειωμένο πάχος της θήκης.

Αμφιβάλλω αν θα υπάρχει wallet case με μικρότερο πάχος.

Αυτό σε συνδυασμό με την πλαστική πλάτη από TPU που ενισχύει το back cover του τηλεφώνου (υπάρχουν και τα #bendgate μην ξεχνιόμαστε) κάνει την Dallas έναν πολύ καλό φίλο για το τηλέφωνό μας.

 

Ας περάσουμε στο κομμάτι της χρήσης.

Όλα τα Wallet έχουν ένα πρόβλημα. Πώς τα χειρίζεσαι με ένα χέρι?

Θα πρέπει να διπλώσεις το καπάκι ώστε να έρθει πίσω από την πλάτη.

Αν και λόγω της λετπής της φύσης η Kavaj βοήθαγε αρκετά σε αυτό, παρόλα αυτά και πάλι το καπάκι ήταν μεγαλύτερο από το σώμα του τηλεφώνου με αποτέλεσμα να περισσεύει από τη μία μεριά όταν για παράδειγμα το κρατάς στο αυτί.

Αυτό ωστόσο αποτελεί όπως είπα γνώρισμα σχεδόν όλων των wallet και αν μη τι άλλο η kavaj τα πηγαίνει όσο καλά θα μπορούσε να τα πάει ένα wallet σε αυτόν τον τομέα.

 

Ας περάσουμε τέλος σε ένα θέμα για το οποίο πολύ συζήτηση γίνεται τελευταία.

Αντοχή του δέρματος.

Ειδικά μετά την κυκλοφορία των δερμάτινων θηκών από την Apple, συζητήσαμε αρκετά το αν μία δερμάτινη θήκη φθείρεται και πόσο με τη χρήση.

Ας δούμε πως τα πήγε η Kavaj.

 

Η χρήση που έκανα στη θήκη εγώ ήταν κανονική.

Όχι πολύ απρόσεκτη αλλά σε καμία περίπτωση δεν την πρόσεχα και σαν τα μάτια μου.

Ακούμπαγε σε τραπέζια, έμπαινε σε τσέπες κλπ.

 

Μόλις μία εβδομάδα μετά που άρχισα να τη χρησιμοποιώ, έκαναν την εμφάνισή τους τα πρώτα σημάδια χρήσης, πίσω από τις γωνίες της:

 


lIr7rLr.jpg

Φθορά του δέρματος στο πίσω μέρος της θήκης

 

RYLTSyT.jpg

Ελαφρύτερη αλλά αισθητή η φθορά στην κάτω γωνία της θήκης

 

Όταν είδα τις συγκεκριμένες φθορές πίστεψα ότι η θήκη θα γινόταν χάλια.

Παρόλα αυτά η Dallas με διέψευσε.

Όλως περιέργως (και χωρίς να άλλαξα τη χρήση μετά που παρουσιάστηκαν οι φθορές), ακόμα και σήμερα τα μόνα σημάδια που έχει η θήκη είναι αυτά ακριβώς.

Ούτε μεγάλωσαν, ούτε δημιουργήθηκαν άλλα.

Το μόνο που ίσως να δημιουργήθηκε είναι το ότι μπορεί τα "σπασίματα" του δέρματος στο σημείο που διπλώνει το καπάκι να έγιναν λίγο πιο έντονα.

Αλλά για αυτό δεν παίρνω και όρκο. Αν έγιναν, είναι πραγματικά αμελητέας ποσότητας:

 

Fp9W9OQ.jpg

Η τωρινή κατάσταση του σημείου όπου το δέρμα τσακίζει

 

LhWwlsR.jpg

Και άλλη μία άποψη του σημείου αυτού όπως είναι σήμερα

 

 

Αυτά τα λίγα.

Ελάτε να συνοψίσουμε.

 

Η Kavaj είναι μία εξαίρετη θήκη.

Τέλεια δεν είναι. Καμία θήκη δεν είναι άλλωστε. Αν υπήρχε η τέλεια θήκη δεν θα αγόραζε κανείς καμία άλλη.

Αλλά η Kavaj τα έχει πάει πολύ καλά και μπορεί να μπει στο παρεάκι των "καλών" θηκών.

 

Πλεονεκτήματα:

  • Προσιτή τιμή
  • Πολύ μικρό πάχος
  • Καλή εφαρμογή
  • Πολύ καλή προστασία του τηλεφώνου
  • Ο μαγνήτης. Χρηστικότητα στο έπακρο

Μειονεκτήματα:

  • Ελαφριές φθορές
  • Δεν είναι στην ουσία κανονικό wallet. Εκτεθειμένες οι θήκες στο εξωτερικό
  • Αν και τα καταφέρνει καλά, εξακολουθεί να είναι δύσκολο το πιάσιμο με ένα χέρι.

 

Αυτά τα (όχι και τόσο) λίγα. Ελπίζω να βοηθηθούν όσοι σκέφτονται να προχωρήσουν σε αγορά.

Μην ξεχνάτε το tip για το κουπόνι των 5 λιρών για όσους προβούν σε αγορά.


Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 28/01/2016 - 22:02


#3   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/01/2015 - 20:40

Εγω αν ημουν αφεντικο στη Kavaj, ενα δωρακι θα στο κανα... μονο που εκατσες να γραψεις ολο αυτο, μια θηκουλα δωρο θα ηταν το minimum



#4   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 31/01/2015 - 20:43

Θα ακολουθήσουν κι άλλα, δεν έγινε μόνο για την Kavaj.

 

Λέω όσο υπάρχει όρεξη να κινηθεί λίγο το section με τα review που το είχαμε αμελήσει στο φόρουμ...



#5   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/01/2015 - 20:45

Κανε ενα και στο transmitter :P



#6   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/01/2015 - 23:02

Μπραβο Νικο....για το χρονο που αφιερωσες βασικα. :)

Ερωτηση : Aν την ξαναπαιρνες θα προτιμουσες την μαυρη? Επισης δεν εισαι κατοχος και μιας αλλης θηκης λιγο πιο ακριβουτσικης αλλα wallet style και αυτη? Ειμαι περιεργος ποια θα ριξει μονιμη αγκυρα στο τηλεφωνο.



#7   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 31/01/2015 - 23:40

Αν εξαιρέσεις ότι το διάβασα σε δόσεις γιατί κουράστηκα 😂😂, το μόνο που λείπει για να είναι ολοκληρωμένο το review είναι fotos με τον ταχυδρόμο την ώρα της παραλαβής 😛😛.
Τουλάχιστον αυτός παρέδωσε .😉

Σοβαρά τωρα επειδή την έχω κι εγώ συμφωνώ σε όλα. Πολυ τίμια θήκη και εταιρία ..

Αναρτημένη εικόνα


#8   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/01/2015 - 23:54

Αλλα καθόλου βολική και αν στο αυτοκίνητο εχεις και airframe την ξεχνάς
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#9   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 01/02/2015 - 00:28

Ωραίος! Έμμεσα είχα ζητήσει ενα τέτοιο review όπως τα περσινά με τα pouch.
Την γυροφέρνω καιρό τη συγκεκριμένη
Μάλλον ήρθε ο καιρός να τη χτυπήσω.

#10   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 01/02/2015 - 02:46

Μπραβο Νικο....για το χρονο που αφιερωσες βασικα. :)

Ερωτηση : Aν την ξαναπαιρνες θα προτιμουσες την μαυρη? Επισης δεν εισαι κατοχος και μιας αλλης θηκης λιγο πιο ακριβουτσικης αλλα wallet style και αυτη? Ειμαι περιεργος ποια θα ριξει μονιμη αγκυρα στο τηλεφωνο.

Δημήτρη περνάω μία περίοδο που για κάποιο λόγο γουστάρω τρελά το καφέ. Οπότε δύσκολα να την έπαιρνα σε μαύρη.

 

Όσο για την άλλη, σήμερα που έκλεισε μήνα η Kavaj την έβγαλα και έβαλα εκείνη για πρώτη φορά.

 

Το Unboxing της είναι έτοιμο, αλλά θέλω να περάσω και λίγο καιρό μαζί της πριν γράψω εντυπώσεις.

 

Αλλα καθόλου βολική και αν στο αυτοκίνητο εχεις και airframe την ξεχνάς

Όντως. Βέβαια δεν έχω ακόμα πάρει το airframe για το Plus αλλά ξέροντάς το σίγουρα θα υπάρχει θέμα.

 

Εκτός και αν γυρίσεις το airframe οριζόντια και βάλεις το καπάκι να ανοίγει προς τα κάτω.

 

Μπορεί να μην φαίνεται πολύ ωραίο αλλά βασικές λειτουργίες όπως το gps θα μπορούν να εκτελούνται άνετα.



#11   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 01/02/2015 - 02:47

Αν εξαιρέσεις ότι το διάβασα σε δόσεις γιατί κουράστηκα , το μόνο που λείπει για να είναι ολοκληρωμένο το review είναι fotos με τον ταχυδρόμο την ώρα της παραλαβής .
Τουλάχιστον αυτός παρέδωσε .

Σοβαρά τωρα επειδή την έχω κι εγώ συμφωνώ σε όλα. Πολυ τίμια θήκη και εταιρία ..

Φώτη δυστυχώς δεν ήμουν εδώ την ώρα της παραλαβής.

 

Αλλιώς δεν την γλύτωνε τη selfie...



#12   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/02/2015 - 03:02

Αν και δεν εχω ουτε τη θηκη ουτε το κινητο μου αρεσε πολυ το review...
discord.gg/ajkUM8J

#13   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/02/2015 - 09:23

Μπράβο Νίκο για την όλη προσπάθεια!!!

Βοηθάει τα μέλη να έχουν μετά από αυτή την πολύ καλή παρουσίαση μια λεπτομερέστατη εικόνα για κάποια αξεσουάρ!!  

 

+1 ;) 


@CaLi@


#14   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 01/02/2015 - 12:51

αν και δεν εχω αυτη την θηκη με αυτο το Review με επεισες να την παρω :P

 

πολλα μπραβο για τον κοπο σου και μονο να γραψεις ολα αυτα με τοση λεπτομερεια.



#15   dk80

dk80

    Member

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/02/2015 - 15:39

Ένα μπράβο κι απο εμένα για το review!!!! Πολύ κατατοπιστικό!!!!
Στα θετικά που λες το κρυφό μαγνητάκι καθώς και το γεγονός ότι για τύπου flip θήκη είναι σχετικά λεπτή!!! Εγώ είχα πάρει μια Goospery η οποία εκτός απο αρκετά χοντρή έχει το κακό πως όταν τραβάς φωτό με φλας δημιουργεί αντανάκλαση το φλας με αποτέλεσμα οι φωτό να φαίνονται ξεθωριασμένες. Φαντάζομαι πως έχεις δοκιμάσει να τραβήξεις νυχτερινή φωτό με φλας και δεν στο κάνει.. σωστά;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες