Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προβλημα με το αντίγραφο ασφαλείας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   antegeia123

antegeia123

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 28/01/2015 - 22:04

Γεια σας!! Εχω το iPhone 5!! Σημερα επιχείρησα να βάλω το 8.1.3 μέσω του iTunes! Πάτησα λοιπον ενημερωση και μου έβγαλε οτι ειναι αδύνατη λόγο σφάλματος 403. Αυτο το εκανα 2-3 φορές. Μετα ομως μου έγραψε οτι δεν ειναι αδύνατη η ενημερωση και πρεπει να το επαναφέρω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Με παραξένεψε ,αλλα δεν ανησύχησα επειδη ειχα κανει πριν 1 ωρα αντίγραφο ασφαλείας στον υπολογιστή... Το επανέφερα λοιπον στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και το συνέδεσα με το iTunes για να περάσω το αντίγραφο ασφαλείας και να ειμαι κομπλέ... Ομως μου έγραψε οτι "το iTunes δεν μπόρεσε να επαναφέρει το iPhone επειδη απέτυχε η περιοδος λειτουργίας αντιγράφου ασφαλείας"!!το ξανάκανα και τα ίδια:) και ετσι δεν εχω ουτε επαφές!! Ζήτω λοιπον την πολύτιμη βοήθεια σας για το πως να μου δεχθεί το αντίγραφο...
Ελπιζω να μη σας κούρασα, ευχαριστω εκ των προτερων... :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 28/01/2015 - 22:07

Γεια σας!! Εχω το iPhone 5!! Σημερα επιχείρησα να βάλω το 8.1.3 μέσω του iTunes! Πάτησα λοιπον ενημερωση και μου έβγαλε οτι ειναι αδύνατη λόγο σφάλματος 403. Αυτο το εκανα 2-3 φορές. Μετα ομως μου έγραψε οτι δεν ειναι αδύνατη η ενημερωση και πρεπει να το επαναφέρω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Με παραξένεψε ,αλλα δεν ανησύχησα επειδη ειχα κανει πριν 1 ωρα αντίγραφο ασφαλείας στον υπολογιστή... Το επανέφερα λοιπον στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και το συνέδεσα με το iTunes για να περάσω το αντίγραφο ασφαλείας και να ειμαι κομπλέ... Ομως μου έγραψε οτι "το iTunes δεν μπόρεσε να επαναφέρει το iPhone επειδη απέτυχε η περιοδος λειτουργίας αντιγράφου ασφαλείας"!!το ξανάκανα και τα ίδια :) και ετσι δεν εχω ουτε επαφές!! Ζήτω λοιπον την πολύτιμη βοήθεια σας για το πως να μου δεχθεί το αντίγραφο...
Ελπιζω να μη σας κούρασα, ευχαριστω εκ των προτερων... :)

σε τι κατασταση ειναι τωρα το τηλ?τις επαφες τις συγχρονιζες με iCloud?



#3   antegeia123

antegeia123

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 28/01/2015 - 22:35

Βρηκα το τελευταίο μου αντίγραφο στο iCloud που ειναι τριών μηνών πριν!! Αλλα εχω προσθέσει αρκετά πραγματα απο τοτε..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες