Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

ios 8.3 beta


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
465 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 13/03/2015 - 09:38

Update: Η Apple στέλνει μέσω email προσκλήσεις σε χρήστες που ήδη συμμετέχουν στο [/size]OS X public beta program, καλώντας τους να δοκιμάσουν το iOS 8.3.

 

Thank you for participating in the OS X Beta Program. For the first time ever, we are broadening the program to include the all-new iOS Beta. The feedback you have provided on the OS X Yosemite Beta continues to help us shape OS X, and we would like to offer you an invitation to the iOS 8.3 Beta.

 

The iOS 8.3 Beta is available for download from the new Apple Beta Software Program website. Try it out and submit your feedback. You can use the iOS 8.3 Beta while continuing to use the OS X Yosemite 10.10.3 Beta. And with the all-new Photos app for Mac and iCloud Photo Library, you can now access your entire library on all your devices.


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   alabis

alabis

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 13/03/2015 - 10:44

Αναφέρεται από κάποιους οτί πρέπει να μπείς στο   https://appleseed.ap...taprogram/guide   από το iphone, σιγά σιγά ανοίγει για όλους.



#93   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.909 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 13/03/2015 - 10:56

Εγω που ειμαι public beta στο Μaverics δεν εβγαλε επιλογη ουτε απο τον υπολογιστη ουτε απο το iphone. 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#94   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/03/2015 - 11:00

Οποιος την περασε ας μας πει τι βυσμα ειχε γιατι παλευω εδω και κανα 2 ωρο κ εχω παρει τα.... :)



#95   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/03/2015 - 13:56

Μέχρι τώρα τίποτα. Μόνο για Mac.



#96   karasarinis

karasarinis

    iPH Contributor

  • 1.026 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 14/03/2015 - 00:12

Υπάρχει κάποιο νεότερο αν τελικά είναι για όλους ή για κάποιους;

#97   virtu

virtu

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Twitter:@prokouk
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:Cuckoo Pro

Δημοσίευση 14/03/2015 - 00:29

Update: Η Apple στέλνει μέσω email προσκλήσεις σε χρήστες που ήδη συμμετέχουν στο [/size]OS X public beta program, καλώντας τους να δοκιμάσουν το iOS 8.3.

 

Thank you for participating in the OS X Beta Program. For the first time ever, we are broadening the program to include the all-new iOS Beta. The feedback you have provided on the OS X Yosemite Beta continues to help us shape OS X, and we would like to offer you an invitation to the iOS 8.3 Beta.

 

The iOS 8.3 Beta is available for download from the new Apple Beta Software Program website. Try it out and submit your feedback. You can use the iOS 8.3 Beta while continuing to use the OS X Yosemite 10.10.3 Beta. And with the all-new Photos app for Mac and iCloud Photo Library, you can now access your entire library on all your devices.

 

Εγώ που είμαι εγγεγραμμένος στο public beta για OS X και έχω κάνει και εγκατάσταση και τα 10.10.3 και έχω στείλει και bug report δν με εμφανίζει τίποτα..

οπότε ούτε αυτό παίζει...


Τελευταία επεξεργασία από: virtu, 14/03/2015 - 00:30


#98   leonp

leonp

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/03/2015 - 08:08

Παιδιά καλημέρα! Αν κ αρκετό καιρό εγγεγραμμένος στο φόρουμ, δεν έτυχε να γράψω ποτέ! Όσον αφορά το τόπικ, κυκλοφορεί λινκ για την 8.3(δεν ξερω αν επιτρέπεται να αναφέρω). Παρόλο που κ εγώ συμμετέχω στο πρόγραμμα public betas ουτε email εχει έρθει ούτε τίποτα οπότε το πήγα δια της πλαγίας οδού!!! Σε 6άρι όλα καλά, γρηγορότερα animations και διακόπτης 2g για cosmote!

#99   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:15

Παιδιά καλημέρα! Αν κ αρκετό καιρό εγγεγραμμένος στο φόρουμ, δεν έτυχε να γράψω ποτέ! Όσον αφορά το τόπικ, κυκλοφορεί λινκ για την 8.3(δεν ξερω αν επιτρέπεται να αναφέρω). Παρόλο που κ εγώ συμμετέχω στο πρόγραμμα public betas ουτε email εχει έρθει ούτε τίποτα οπότε το πήγα δια της πλαγίας οδού!!! Σε 6άρι όλα καλά, γρηγορότερα animations και διακόπτης 2g για cosmote!

οταν το έκανες restart δεν σου ζητάει ενεργοποίηση;

#100   leonp

leonp

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:31

Όχι δεν ζήτησε τίποτα.

#101   virtu

virtu

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Twitter:@prokouk
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:Cuckoo Pro

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:34

Όχι δεν ζήτησε τίποτα.

Δηλαδή για να τα πάρουμε από την αρχή,

 

ΔΕΝ εγκατέστησες το 8.3 beta profile,

μετά απλά κατέβασες την 8.3 beta 3 και την έκανες εγκατάσταση,

κ μετά την εγκατάσταση δεν σου ζήτησε ενεργοποίηση.

 

Σωστά;



#102   leonp

leonp

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:37

Ακριβώς! Είμαι εγγεγραμένος στο yosemite public beta αλλά όπως πολλοί από εσάς ούτε πρόσκληση για το ios ήρθε ούτε εμφανιζόταν κανένα beta profile. Την κατέβασα έκανα Restore κ όλα καλά.

#103   virtu

virtu

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Twitter:@prokouk
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:Cuckoo Pro

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:38

Ακριβώς! Είμαι εγγεγραμένος στο yosemite public beta αλλά όπως πολλοί από εσάς ούτε πρόσκληση για το ios ήρθε ούτε εμφανιζόταν κανένα beta profile. Την κατέβασα έκανα Restore κ όλα καλά.

οκ να 'σαι καλά φίλε..



#104   Driver3

Driver3

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:38

Καλημέρα, βρήκα το αρχείο (configuration profile) που επιτρέπει την εγκατάσταση της public beta. Βρίσκεται εδώ.  https://gofile.me/26AZZ/Zbs6n0ni . Πρέπει να ανοίξετε τον σύνδεσμο απο το safari. Στην συνέχεια εγκαθιστά το profile. Μετά πηγαίνετε ρυθμίσεις>ενημέρωση λογισμικού για να αναβαθμίσετε. ΠΡΟΣΟΧΗ δεν το έχω δοκιμάσει. Άνοιξα το λινκ που παραθέτω με τον safari και οταν με ρώτησε να εγκαταστήσω το profile το σταμάτησα γιατί δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με restore αυτή τη στιγμή σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά! 



#105   virtu

virtu

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Twitter:@prokouk
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:Cuckoo Pro

Δημοσίευση 14/03/2015 - 10:46

Μόλις πατήσετε το link σας ζητάει να το κάνετε εγκατάσταση κ αφού το κάνετε ζητάει επανεκκίνηση για να ενεργοποιηθούν οι ρυθμίσεις, μετά την επανεκκίνηση αν πάτε στις ρυθμίσεις -> software update θα σε βγάλει το iOS 8.3 beta 1..

Λογικά θα τα πάρει με τη σειρά beta 1, beta 2, και τέλος beta 3. Θέλω να πιστεύω...

Η εγκατάσταση άρχισε μόνη της χωρίς να ερωτηθώ..

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1426322796.951141.jpg   95,35KB   76 λήψεις

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1426322939.942371.jpg   97,07KB   69 λήψεις

Τελευταία επεξεργασία από: virtu, 14/03/2015 - 10:49


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες