Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

World TV Plus: Όλα τα κανάλια OTE TV Sports, δωρεάν στο iPhone/iPad σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
171 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 12:10

Απο προχθές έχει ενημερωθεί ο ΟΤΕ και έχει προβεί σε ενέργειες . όποτε χαρείτε όσο κρατήσει.

Μεγάλο φάουλ που αναρτήθηκε App που παραπέμπει σε πειρατικό σέρβερ για θέαση καναλιών πει πληρωμή.

Μην ξεχναμε οτι Apple και ΟΤΕ (Cosmote) ειναι συνεργατες οποτε ειναι θεμα χρονου (τουλαχιστον) να κατεβει η εφαρμογη...

Εκτος αν τωρα που τελειωνει η σεζον το αφησει να γινει λιγο διαφημιση! ;)


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 31/03/2015 - 12:26

Απο προχθές έχει ενημερωθεί ο ΟΤΕ και έχει προβεί σε ενέργειες . όποτε χαρείτε όσο κρατήσει.

Μεγάλο φάουλ που αναρτήθηκε App που παραπέμπει σε πειρατικό σέρβερ για θέαση καναλιών πει πληρωμή.

Πολύ σωστός. Έχουμε μπερδέψει στη Ελλάδα το δωρεάν με το παράνομο...



#33   paularas

paularas

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/03/2015 - 12:29

άλλωστε σε λίγες μέρες ανεβαίνει το app του otetv για να τα βλέπεις εάν είσαι συνδρομητής στο tablet σου, άρα όσοι το έχουν επι πληρωμή no worries απλά υπομονή μερικές μέρες



#34   tazanikos

tazanikos

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2015 - 12:49

Τα Links θα μείνουν up όσο θέλει ο ΟΤΕ να μείνουν.

Προφανώς και κάνουν δοκιμή πριν βγάλουν το επίσημο App..



#35   maistraki

maistraki

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 31/03/2015 - 13:09

παιδια καλησπερα επειδη ο τυπος κρυβει το αναγνωριστικο της καρτας, αν καταφερει να κρατηση το app στο appstore θα δυσκολευτουν. περισσότερο πρεπει να φοβαται την καταγκελεια στην apple παρα να του κοψει την καρτα ο οτε 



#36   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2015 - 13:28

Τα Links θα μείνουν up όσο θέλει ο ΟΤΕ να μείνουν.
Προφανώς και κάνουν δοκιμή πριν βγάλουν το επίσημο App..


Το πιο σωστό ποστ!

#37   IPL

IPL

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2015 - 14:13

Επειδή έχω ΟΤΕ να ενημερώσω (απλά πληροφοριακά μάλλον) ότι υπάρχει μια καθυστέρηση 50'' στην εικόνα. Αλλά δεν νομίζω να πολυνοιάζει και κανέναν..,. 



#38   blackpixie

blackpixie

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2015 - 14:25

Επιλεκτική όπως φαίνεται η (όψιμη) ευαισθησία  των ιθυνόντων του iphonehellas στο θέμα της πειρατίας: αφορά μόνο στα προϊόντα του appstore



#39   nikos74

nikos74

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2015 - 14:51

Πιστευω πως μολις αρχισει ο ΟΤΕ το live προγραμμα στους αγωνες θα τελειωσει το θεμα.Οσο για το θεμα της πειρατειας οι περισσοτεροι απο εμας εχουν το μηλο τους  σπασμενο.



#40   lallasgr

lallasgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 15:45

παιδια καλησπερα επειδη ο τυπος κρυβει το αναγνωριστικο της καρτας, αν καταφερει να κρατηση το app στο appstore θα δυσκολευτουν. περισσότερο πρεπει να φοβαται την καταγκελεια στην apple παρα να του κοψει την καρτα ο οτε 

Εσύ που το είδες ότι το κρύβει?? Μόλις τώρα το έδειξε κανονικά!!!Πολύ πιθανό όμως να μην είναι δική του η κάρτα αλλά κάποιου σέρβερ που δίνει παράνομα και να τους κλείσουν εντώς των ημερών!!!!



#41   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 31/03/2015 - 15:53

Εγώ που έχω ΟΤΕtv και πληρώνω, τι παρανομία κάνω; Βλέπω κάτι που πληρώνω, σωστά;
Άντε, γιατί με τα πνευματικά δικαιώματα μας έχουν ζαλίσει!

#42   lallasgr

lallasgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 15:57

Εγώ που έχω ΟΤΕtv και πληρώνω, τι παρανομία κάνω; Βλέπω κάτι που πληρώνω, σωστά;
Άντε, γιατί με τα πνευματικά δικαιώματα μας έχουν ζαλίσει!

Αν πάρεις το τάμπλετ σου και πας στην καφετέρια (εκτός σπιτιού γενικά) και βλέπεις παρανομείς ναι!!!Γιατί προς το παρόν δεν σου παρέχεται αυτή η υπηρεσία επίσημα από τον ΟΤΕ!!Οπότε δεν έχει λογική αυτό που λες!!!



#43   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 31/03/2015 - 16:08

Έχει πολύ λογική και το γνωρίζεις. Από την στιγμή που πληρώνω με την πράξη μου αυτή ΔΕΝ ζημιώνω τον ΟΤΕ.
Όλα τα άλλα είναι να'χαμε να λέγαμε!
Η δικαιοσύνη κι αυτή ακολουθεί τα σημεία των καιρών για αυτό παίρνει παράλογες αποφάσεις!
Στο θέμα των πνευματικών δικαιωμάτων υπάρχει παραλογισμός που δημιουργείται από τις εταιρείες.

#44   lallasgr

lallasgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 16:25

Έχει πολύ λογική και το γνωρίζεις. Από την στιγμή που πληρώνω με την πράξη μου αυτή ΔΕΝ ζημιώνω τον ΟΤΕ.
Όλα τα άλλα είναι να'χαμε να λέγαμε!
Η δικαιοσύνη κι αυτή ακολουθεί τα σημεία των καιρών για αυτό παίρνει παράλογες αποφάσεις!
Στο θέμα των πνευματικών δικαιωμάτων υπάρχει παραλογισμός που δημιουργείται από τις εταιρείες.

Δηλαδή αύριο ας πούμε ότι είσαι στο σπίτι ενός φίλου σου και βλέπετε OTETV από παράνομο server και μπουκάρει η αστυνομία και σας πιάνει επαφτοφόρο, θα πεις εσύ "ε παιδιά εγώ πληρώνω OteTV στο σπίτι μου οπότε δεν παρανομώ πιάστε μόνο τους άλλους"!!!Ωραία λογική αλλά θα με συγχωρέσεις δεν μπορώ να την καταλάβω και να την αποδεχτώ! Πρέπει να μάθουμε να παραδεχόμαστε και να αναγνωρίζουμε πότε κάτι είναι παράνομο και πότε όχι. Τουλάχιστον να έχουμε αυτογνωσία!!! :)



#45   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 31/03/2015 - 16:43

Δηλαδή αύριο ας πούμε ότι είσαι στο σπίτι ενός φίλου σου και βλέπετε OTETV από παράνομο server και μπουκάρει η αστυνομία και σας πιάνει επαφτοφόρο, θα πεις εσύ "ε παιδιά εγώ πληρώνω OteTV στο σπίτι μου οπότε δεν παρανομώ πιάστε μόνο τους άλλους"!!!Ωραία λογική αλλά θα με συγχωρέσεις δεν μπορώ να την καταλάβω και να την αποδεχτώ! Πρέπει να μάθουμε να παραδεχόμαστε και να αναγνωρίζουμε πότε κάτι είναι παράνομο και πότε όχι. Τουλάχιστον να έχουμε αυτογνωσία!!! :)

υπαρχει περιπτωση να μπουκαρει η αστυνομια για να σε παει αυτοφορο επειδη βλεπουν βλεπεις απο πειρατικο server??εδω δεν πιανουν εγκληματιες θα ασχοληθουν με εσενα ή εμενα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες