Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

WIND ΑΙΣΧΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ 211-211-9500


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   abeness

abeness

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/04/2015 - 14:25

Παίρνουν απο το 211-211-9500 στης 3:00 το μεσημέρι για «προσφορές» μεσημεριάτικα  και δεν σέβονται τίποτα!!!
 
Ο άλλος μπορεί να έχει μικρό παιδί στο σπίτι ή άρρωστο άνθρωπο… δεν τους νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ
 
ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ…
 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/04/2015 - 14:34

Παίρνουν απο το 211-211-9500 στης 3:00 το μεσημέρι για «προσφορές» μεσημεριάτικα και δεν σέβονται τίποτα!!!

Ο άλλος μπορεί να έχει μικρό παιδί στο σπίτι ή άρρωστο άνθρωπο… δεν τους νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ

ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ…

αυτο λες μονο;;;η που το σηκωνεις και τους λες ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ και συνεχιζουν και παιρνουν κανονικα σαν να μην τρεχει τιποτα!αυτοι δεν κοβουν ουτε με βαλέ...

#3   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 16/04/2015 - 15:24

Εγώ το παίζω χαζός και τους ρωτάω τι κέρδισα και βλακείες και έχουν κόψει

#4   abeness

abeness

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/04/2015 - 15:49

Άσε που δυστυχώς σε αυτούς που πρέπει να ξεσπάσεις του στυλ προϊστάμενοί κ.λπ. δεν τα ακούνε ποτέ... τα γαϊδούρια...



#5   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/04/2015 - 15:59

Ναταν μονο η wind.και η cosmote (λιγοτερο σε μενα) και η vodafone (και εχω και vodafone και με παιρνουν να αλλαξω προγραμμα λες και δε ξερω το δρομο....) και η εθνικη (!!!!) για ασφαλιστικα κλπ....
Πριν ενα μηνα πηρα τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων vodafone,εστειλα μειλ και ζητησα εξαιρεση απο πρωοθητικες ενεργειες δηλαδη να μπω στο μητρωο του αρθρου 11....(αφου επικοινωνησα παλι μετα απο μερικες μερες τοτε μιας και δε με ειχαν περασει).
Ως ωρας καμια ενοχληση.
Οψομεθα
Υγ:και ναι,μουχουν ξυπνησει το παιδι και τους εχει παρει ο διαολος....
discord.gg/ajkUM8J

#6   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/04/2015 - 15:59

αυτο λες μονο;;;η που το σηκωνεις και τους λες ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ και συνεχιζουν και παιρνουν κανονικα σαν να μην τρεχει τιποτα!αυτοι δεν κοβουν ουτε με βαλέ...


Για να είσαι σε αυτό το site συμβαίνει να έχεις iPhone όποτε έχεις και τι δυνατότητα να κάνεις μπλοκ το συγκεκριμένο τηλ και να μην σε ξανά ενοχλήσει ποτέ.

#7   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 16/04/2015 - 16:15

Για να είσαι σε αυτό το site συμβαίνει να έχεις iPhone όποτε έχεις και τι δυνατότητα να κάνεις μπλοκ το συγκεκριμένο τηλ και να μην σε ξανά ενοχλήσει ποτέ.


Συνήθως καλούν με απόκρυψη αν δεν κάνω λάθος οπότε πώς μπλοκαρεις το νούμερο?

#8   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/04/2015 - 16:23

Συνήθως καλούν με απόκρυψη αν δεν κάνω λάθος οπότε πώς μπλοκαρεις το νούμερο?


Εκεί όντως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Αν θυμάμαι καλά υπάρχει μια υπηρεσία που γράφετε όποιος ενδιαφέρεται να μην τον ενοχλούν άσχετα τηλεφωνήματα με το τηλέφωνο του φυσικά σταθερό ή κινητό και αυτοί ενημερώνουν όλους τους παρόχους και δεν σε περνούν τηλ. Το είχε κάνει το αφεντικό μου αυτό για να μην τον ενοχλούν. Δεν θυμάμαι όμως πως λέγετε η υπηρεσία. Ψάξε στο internet θα το βρεις.

#9   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/04/2015 - 16:32

Εκεί όντως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Αν θυμάμαι καλά υπάρχει μια υπηρεσία που γράφετε όποιος ενδιαφέρεται να μην τον ενοχλούν άσχετα τηλεφωνήματα με το τηλέφωνο του φυσικά σταθερό ή κινητό και αυτοί ενημερώνουν όλους τους παρόχους και δεν σε περνούν τηλ. Το είχε κάνει το αφεντικό μου αυτό για να μην τον ενοχλούν. Δεν θυμάμαι όμως πως λέγετε η υπηρεσία. Ψάξε στο internet θα το βρεις.


Ενταξη στο μητρωο αρθρου 11
http://www.vodafone....on?pageId=11179
Το λεω και στο προηγουμενο ποστ μου...
discord.gg/ajkUM8J

#10   zungui

zungui

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:cat$i

Δημοσίευση 16/04/2015 - 18:44

Άν έχεις iphone τους βάζεις στην blacklist https://imageshack.us/i/f0yR7BbQj . Άν σε παίρνουν με απόκρυψη πάρε τηλ. τον πάροχό σου και πές τους ότι δέν θές να δεχεσαι κλήσεις με απόκρυψη και θα στο κάνουν αμέσως και χωρίς χρέωση. Αυτά τα δύο έχω κάνει και έχουν πάρει όλοι τα φρύδια μου...



#11   zungui

zungui

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:cat$i

Δημοσίευση 16/04/2015 - 19:04

To καλύτερο απ'όλα είναι να ζητήσεις να ενταχθείς στο μητρώο του άρθρου 11 όπως λέει και πιό πάνω ο φίλος. Kάλεσε στο 1260 άν πρόκειται για κινητό ή στο 13800 άν πρόκειται για σταθερό...



#12   abeness

abeness

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/04/2015 - 21:54

Παιδιά δεν είναι τόσο το θέμα να μπλοκάρουμε τα νούμερα κ.λπ. το θέμα είναι να τους ξεφωνίσουμε για να μάθουν να συμπεριφέρονται με σεβασμό και αυτό θεωρό οτι μόνο μέσω απο ξεφώνισμα (πχ. απο τέτοια όπως αυτό εδώ το post) μπορεί να αλλάξει κάτι... 



#13   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 17/04/2015 - 01:10

Παιδιά δεν είναι τόσο το θέμα να μπλοκάρουμε τα νούμερα κ.λπ. το θέμα είναι να τους ξεφωνίσουμε για να μάθουν να συμπεριφέρονται με σεβασμό και αυτό θεωρό οτι μόνο μέσω απο ξεφώνισμα (πχ. απο τέτοια όπως αυτό εδώ το post) μπορεί να αλλάξει κάτι... 

να ξεφωνισεις τις τηλεφωνητριες που δουλευουν για 400 ευρω και δεν φταινε σε κατι?

το θεμα ειναι οι προισταμενοι να τα ακουσουν αλλα δε παιζει οποτε κανεις αυτο που ειπαν τα παιδια πιο πανω



#14   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/04/2015 - 06:36

Καλό πάντως θα ήταν πριν αρχίσετε να ξεφωνίζετε να μάθετε και την νομοθεσία η οποία λέει και επιτρέπει (ΕΕΤΤ) στα κινητά τηλέφωνα οι ώρες που μπορούν να καλέσουν είναι 09:00-21:00 και μόνο σε αυτό το διάστημα ούτε πιο πριν ουτε πιο μετά και επαναλαμβάνω αφορά μόνο τα κινητά όχι τα σταθερά

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#15   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/04/2015 - 09:47

Το πρόβλημα δεν είναι όταν σε καλούν στο κινητό, το έχεις στη δόνηση ή πατάς τη σίγαση πχ και δεν ενοχλείς άλλους. Το θέμα είναι όταν καλούν στο σταθερό όπου δε μπορείς να κάνεις τίποτα. Παλιότερα όταν είχαμε μωρό στο σπίτι τους ζήταγα ευγενικά να το κλείσουν (δεν έβριζα/φώναζα γιατί ξέρω ότι δουλεύουν για 400€ κι αν παίρνουν και τόσα). Αν συνέχιζαν το έκλεινα εγώ. Γενικά πάντως δεν έχω πολλά προβλήματα τύπου να μην το κλείνουν όταν τους λέω δεν ενδιαφέρομαι. Μόνο όταν έκανα φορητότητα από Wind προς Cosmote που με πρήζανε 2 ημέρες με τηλ του 10λεπτου να μη φύγω κλπ.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες