Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Παλαιότερες εκδόσεις apps για iPhone 3GS


Η καλύτερη απάντηση

lefteristz , 17/04/2015 - 10:59

Έχω ένα 3GS και ενώ με ένα Apple ID που έχω όταν πάω να κατεβάσω μια εφαρμογή όπως το Viber το Facebook μου βγάζει το μυνημα ότι θέλει iOS7 αλλά μου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσω την συμβατή με το iOS που είμαι, με ένα καινούργιο Apple ID που έκανα για την ανήψια μου που θα δώσω το 3GS δεν μου δίνει την επιλογή να κατεβάσω παλιά έκδοση αλλά μόνο να πάω ios7... Κάνω κάτι λαθος????

θα μπεις και θα την κατεβασεις στο itunes και μετα θα την περασεις στο κινητο,θα σου περασει παλαιοτερη εκδοση.
Δείτε το πλήρες μήνυμα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   enalios

enalios

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/04/2015 - 10:04

Έχω ένα 3GS και ενώ με ένα Apple ID που έχω όταν πάω να κατεβάσω μια εφαρμογή όπως το Viber το Facebook μου βγάζει το μυνημα ότι θέλει iOS7 αλλά μου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσω την συμβατή με το iOS που είμαι, με ένα καινούργιο Apple ID που έκανα για την ανήψια μου που θα δώσω το 3GS δεν μου δίνει την επιλογή να κατεβάσω παλιά έκδοση αλλά μόνο να πάω ios7... Κάνω κάτι λαθος????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 17/04/2015 - 10:59   Η καλύτερη απάντηση

Έχω ένα 3GS και ενώ με ένα Apple ID που έχω όταν πάω να κατεβάσω μια εφαρμογή όπως το Viber το Facebook μου βγάζει το μυνημα ότι θέλει iOS7 αλλά μου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσω την συμβατή με το iOS που είμαι, με ένα καινούργιο Apple ID που έκανα για την ανήψια μου που θα δώσω το 3GS δεν μου δίνει την επιλογή να κατεβάσω παλιά έκδοση αλλά μόνο να πάω ios7... Κάνω κάτι λαθος????

θα μπεις και θα την κατεβασεις στο itunes και μετα θα την περασεις στο κινητο,θα σου περασει παλαιοτερη εκδοση.

#3   enalios

enalios

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/04/2015 - 10:59

Σε ευχαριστώ φίλε μου μόλις τώρα αυτό έκανα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες