Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

To Error 53 μπορεί σκοτώσει το iPhone σου...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
108 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   Giorgos912

Giorgos912

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2016 - 19:08

Καλησπέρα παιδιά! Μία ερώτηση για βοήθεια αν μπορεί κάποιος..!! Έχω το 9.2.1 στο κινητό με την παλιά build. Δυστυχώς δεν μπορώ να συγχρονίσω το κινητό μου με τον υπολογιστή για να κατεβάσει την καινούργια build.. Έχω το ITunes με την καινούργια έκδοση, έχω κάνει τις ενέργειες που πρέπει, αλλά δυστυχώς το κινητό δεν μπορεί να συγχρονιστεί με το iTunes.. Δεν εμφανίζεται το κινητό στο iTunes για να μπορώ να προχωρήσω.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/02/2016 - 19:16

Κάνε αρχή Reboot σε PC και τηλ, άλλαξε θύρα USB.

 

Κατέβασε εσύ το IPSW να κάνεις Restore.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#108   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 19/06/2018 - 15:50

Δικαστήριο της Αυστραλίας επέβαλε στην Apple πρόστιμο ύψους $9 εκατομμυρίων για την "παραπλάνηση" χρηστών iPhone και iPad. Το ζήτημα προέκυψε την προηγούμενη χρονιά, όταν και αρκετοί χρήστες της Apple έλαβαν μια ειδοποίηση (error 53), η οποία απενεργοποίησε την συσκευή τους μετά από ενημερώσεις στις συσκευές.

 

Τα παράπονα έλαβε η Επιτροπή Ανταγωνισμού και Καταναλωτή  της Αυστραλίας (ACCC).

 

Ταυτόχρονα, η Apple αρνήθηκε να επισκευάσει συσκευές που είχαν περάσει ήδη από μη εξουσιοδοτημένα service. Η ACCC ανέφερε χαρακτηριστικά :
 

“Οι επισκευές αυτές θα μπορούσαν να ήταν ακόμη και αντικατάσταση οθόνης ή κάτι το ασήμαντο που χρειαζόμαστε όλοι ανά καιρούς. Αποτελεί ευθύνη της εταιρείας να επισκευάζει συσκευές χρηστών της ακόμη και αν δέχτηκαν μετατροπές από τρίτους, σύμφωνα με τον αυστραλιανό νόμο.”

 

Η Apple παραδέχτηκε πως έκανε λάθος, σημειώνοντας πως η εταιρεία θα αλλάξει πολιτική στο άμεσο μέλλον.

via techgear.gr


Behind the Scenes...

#109   PanosK0

PanosK0

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/06/2018 - 17:44

χΑΧΧΑΧΑ κατι βλεπω στο αμεσο μελλον ...!!! δλδ τπτ !






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες