Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Dim?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kolopaido19

kolopaido19

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 28/05/2015 - 00:25

Καλησπέρα σε όλους.Έχω το εξής πρόβλημα και θα ήθελα την βοήθειά σας.Το κινητό μου όταν είναι κλειδωμένο και μου έρχεται ένα μήνυμα στο viber,ή messenger ή mail κλπ δεν κάνει Dim μετά.Με αποτέλεσμα να μένει αναμμένη η οθόνη και να τελειώνει η μπαταρία (τις ώρες που κοιμάμαι πχ) Καμιά βοήθεια? 

 

ps iphone 5 7.0.4 JB



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/05/2015 - 09:17

Καλησπέρα σε όλους.Έχω το εξής πρόβλημα και θα ήθελα την βοήθειά σας.Το κινητό μου όταν είναι κλειδωμένο και μου έρχεται ένα μήνυμα στο viber,ή messenger ή mail κλπ δεν κάνει Dim μετά.Με αποτέλεσμα να μένει αναμμένη η οθόνη και να τελειώνει η μπαταρία (τις ώρες που κοιμάμαι πχ) Καμιά βοήθεια? 

 

ps iphone 5 7.0.4 JB

Καλημέρα. Πολύ πιθανό κάποιο tweak συσχετιζόμενο με την LockScreen να στο προκαλεί αυτό. Πολλά από αυτά ελέγχουν το Dim Delay της οθόνης κλειδώματος (Lockify Pro, LockHTML κτλ). Σε πρώτη φάση κάνε ένα Hard Reset και τσέκαρε αν εξακολουθεί να το κάνει. Σε 2η βάλε το τηλ σου σε safe mode για να διαπιστώσεις εάν το πρόβλημα προέρχεται από tweak.


Big things have small beginnings

#3   kolopaido19

kolopaido19

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 29/05/2015 - 15:29

Καλημέρα. Πολύ πιθανό κάποιο tweak συσχετιζόμενο με την LockScreen να στο προκαλεί αυτό. Πολλά από αυτά ελέγχουν το Dim Delay της οθόνης κλειδώματος (Lockify Pro, LockHTML κτλ). Σε πρώτη φάση κάνε ένα Hard Reset και τσέκαρε αν εξακολουθεί να το κάνει. Σε 2η βάλε το τηλ σου σε safe mode για να διαπιστώσεις εάν το πρόβλημα προέρχεται από tweak.

έκανα αυτό που μου είπες και δούλεψε! Ευχαριστώ πολύ! (ήταν από κάποιο tweak συσχετιζόμενο με την Lockscreen! )



#4   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2015 - 15:30

έκανα αυτό που μου είπες και δούλεψε! Ευχαριστώ πολύ! (ήταν από κάποιο tweak συσχετιζόμενο με την Lockscreen! )

Τίποτα, Να΄σαι καλά.


Big things have small beginnings




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)