Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 5 απο αγγελια κλειδωμενο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
77 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   jessMC

jessMC

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/08/2015 - 18:05

Πρέπει να πας στην αστυνομία και να δεις τι μπορεί να γίνει.

Επίσης και το voucher της μεταφορικής πρέπει να μετράει ως αποδεικτικό. Η μεταφορική του καταθέτει το ποσό στην τράπεζα νομίζω.

 

Τα ερωτήματα μου είναι:

 

α) γιατί φίλε μου αγοράζεις κάτι χωρίς απόδειξη?

β) εφόσον υπάρχει η δυνατότητα να ανοίξεις το κουτί πριν παραλάβεις, γιατί είσαι τόσο αφελής και πληρώνεις πριν το δεις ( δεν λέω ότι φταις εσύ αλλά δεν οι απατεώνες υπάρχουν και θέλει προσοχή….)

γ) και από κοντά να κάνεις την αγορά, καλά θα είναι να έχεις μαζί σου μία υπεύθυνη δήλωση έτσι για να την έχεις για κάθε ενδεχόμενο.

 

Ελπίζω να βρεις άκρη φίλε μου.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/08/2015 - 18:47

Ok δηλαδή όσοι είναι από επαρχία να μην αγοράζουν τίποτα και να παίρνουν το λεωφορείο να έρχονται Αθήνα για χέρι χέρι ε; Ωραίο και έξυπνο.

Εγώ δηλαδή που πούλησα κινητό από επαρχία στην Αθήνα με αντικαταβολή είμαι οπωσδήποτε απατεώνας και δεν έπρεπε να το αγοράσει κανείς... 

Έπρεπε να κατέβω Αθήνα να το δώσω χέρι με χέρι στον άλλον σε καφετέρια να παρακαλέσουμε μια τον μπάρμαν να κλείσει τα φώτα για να τσεκάρει ο άλλος το κινητό και να κάτσουμε και ένα διωράκι εκεί να κάνουμε τεστ την μπαταρία. Επίσης το πούλησα χωρίς απόδειξη άρα είμαι ελεεινός απατεώνας!  Αυτά είναι! :lol:  :lol:

 

Τέλος πάντων φίλε μου νομίζω οι  περισσότερες αντικαταβολές στα βάζουν σε τράπεζα γι αυτό μην το αφήσεις κυνήγα το, ίσως να βρεθεί άκρη.



#78   nickgoul

nickgoul

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 12/08/2015 - 19:28

Για να ξέρεις ξεκλειδώνει από το δίκτυο,αλλά δεν μπορείς μετά να κάνεις jailbreak.

Το έχω κάνει σε αμερικάνικο iPhone5s.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες