Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

αντικατασταση οθονης σε iPhone 6


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   karmaolis

karmaolis

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/07/2015 - 21:38

τι ενεργειες να κανω και τι να περιμενω ? η εγγυηση ληγει τον νοεμβρη . επεσε κ εσπασε η οθονη που να το δωσω για επισκευη σε αυτους πισω απο τη παντειο μου ειπαν 348 κατι συν τα μεταφορικα .. παιρνω το ιδιο ? δλδ βαζουν χερι κ συνεχιζει η εγγυηση ? Συνημμένο αρχείο  IMG_2106.JPG   320,47KB   33 λήψεις



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 06/07/2015 - 21:42

τι ενεργειες να κανω και τι να περιμενω ? η εγγυηση ληγει τον νοεμβρη . επεσε κ εσπασε η οθονη που να το δωσω για επισκευη σε αυτους πισω απο τη παντειο μου ειπαν 348 κατι συν τα μεταφορικα .. παιρνω το ιδιο ? δλδ βαζουν χερι κ συνεχιζει η εγγυηση ? attachicon.gifIMG_2106.JPG


Εδώ στην Ιταλία που έχει Apple Store με 120 ευρώ σου αλλάζουν την οθόνη και δεν χάνεις την εγγύηση.Το πήγε ένας φίλος μου πριν από ένα μήνα.Τσέκαρε μήπως κάνουν το ίσιο και Ελλάδα.Δεν είμαι σίγουρος.

#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/07/2015 - 21:44

Με τα ίδια λεφτά περίπου δίνεις μαζί και τη συσκευή σου και παίρνεις ανακατασκευασμένο.

 

Θα έχεις και την εγγύηση μετά. Διαφορετικά πρόσεξε μόνο που θα το πας γιατί γνήσια ανταλλακτικά, δεν.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4   karmaolis

karmaolis

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/07/2015 - 22:01

για αυτο ρωταω αν παω στο επισημο σερβις που βρισκετε πισω απο τη παντειο επικοινωνισα μαζι τους κ μου ειπαν τιμη δεν μου προτειναν για ανακατασκευασμενο να μπω σε υποψιες ?? ακουγεται ωραιο αυτο για απλε στορ σε ιταλια δεν χανω κατι αν τους στειλω μαιλ ) γιατι τουλαχιστον κ αλλαγη οθονης απο αυτους δεν με καλυπτει η εγγυηση ?



#5   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/07/2015 - 22:40

Δε κάνουν επισκευές. Μίλησε πάντως και με την iSystem ή Document.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#6   karmaolis

karmaolis

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2015 - 00:04

βασικα βρηκα σε μιση τιμη το ired k to makeitwork  εσεις απο βαση εμπειριας τι προτινετε ? να σκασω 350 στο ιsquare ? ποια η διαφορα ? τι πρεπει να απαιτησω και με τι κοστος ? απο τι καταλαβα ολα αλλαζουν την ο8ονη 8α εινα ομως οριτζιναλ ? το ισκουεαρ ζηταει 350 αλλα κανει κ 4 μερες  ενω οι αλλοι διαφημιζουν σε 20 λεπτα τι να κανω ?  :excl:  :blush:



#7   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 14/07/2015 - 00:54

Η βασική διαφορά είναι οτι δεν υπάρχουν γνήσια ανταλλακτικά. Συν οτι χάνεις και την εγγύηση μετά.

 

Αν είσαι σε θέση να δώσεις τα 350 για ανακατασκευασμένο, μιας και τέτοιο θα σου δώσουν, να το κάνεις.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες