Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προβλημα με το winterboard μετα απο jailbreak 8.4 iphone 6 plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:11

Εκανα πριν μερες,jailbreak,στο κινητο μου iphone 6 plus,και σε 8.4,αλλα κατεβασα  καποια θεματα,και θελησα να τα εφαρμοσω,αλλα δε μου τα περναει.γιατι???εκτος απο αυτο,το ifile express,εχει την ιδια χρησιμοτητα,με το σπασιμο σε παλιοτερη εκδοση????αν ξερεις κανεις,να με βοηθησει!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:25

Πρέπει να τσεκάρεις τις συμβατότητες.

 

Τόσο με τη συσκευή, όσο και με το iOS. Δε λειτουργούν όλα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:28

Πρέπει να τσεκάρεις τις συμβατότητες.

 

Τόσο με τη συσκευή, όσο και με το iOS. Δε λειτουργούν όλα.

Εβαλα αρκετα,θεματα,αλλα δε τα εμφανιζει,σε καποιο μου εμφανισε μονο καποια εικονιδια,τιποτε αλλο.το φοντο και ολα τα αλλα,παραμενουν,ιδια.τις συμβατοτητες,που θα τις δω??στα θεματα ??



#4   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:30

Σβησε ολα τα θεματα που κατεβασες μαλλον δεν κανουν για την συσκευη σου ειτε για το ios που εχεις
Rafael Nadal

#5   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:31

Τσεκάρεις στις πληροφορίες του θέματος.

 

Δεν είναι πολλά αυτά που υποστηρίζουν το 6.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#6   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:34

Τσεκάρεις στις πληροφορίες του θέματος.

 

Δεν είναι πολλά αυτά που υποστηρίζουν το 6.

ευχαριστω,εχουμε καμμια πληροφορια,για το αν θα υπαρξουν?αυτο συμβαινει,γιατι ειναι καινουριο ακομα??και κατι αλλο,το IFILE EXPRESS,σε τι χρησιμευει??ειναι το ιδιο οπως σε  πιο παλιο iphone??



#7   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:36

Σβησε ολα τα θεματα που κατεβασες μαλλον δεν κανουν για την συσκευη σου ειτε για το ios που εχεις

σε ευχαριστω,θα τα σβησω,αλλα δεν ξερω αν υπαρχουν θεματα,για το τηλεφωνο μου.Και κατι αλλο,καποιους ηχους,που κατεβασα απο το cydia,πως τους ενεργοποιω?????



#8   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:43

σε ευχαριστω,θα τα σβησω,αλλα δεν ξερω αν υπαρχουν θεματα,για το τηλεφωνο μου.Και κατι αλλο,καποιους ηχους,που κατεβασα απο το cydia,πως τους ενεργοποιω?????

ψαξε φιλε μου οταν μπαινεις να κατεβασεις κατι σου λεει για πιο ios ειναι και για ποιες συσκευες!!!πολλα δεν εχουν ακομα αναβαθμιση για το ios 9!!!για τους ηχους παλι δεν ξερω τι ηχους κατεβασες και γιατι;;;κατεβασε το unlimtones κατεβασε απο κει μετα πηγενε στους ηχους σου και θα τους βρεις εκει βαλε οτι θες εχει μεγαλη ποικιλια!!!!απλα πριν κανεις το οτιδηποτε να εισαι σιγουρος τι κανει κτλ δες ενα βιντεακι στο youtube τι κανει το καθενα tweak δεν θα χασεις κι εγω αυτο κανω εαν κολλησω καπου
Rafael Nadal

#9   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:46

ψαξε φιλε μου οταν μπαινεις να κατεβασεις κατι σου λεει για πιο ios ειναι και για ποιες συσκευες!!!πολλα δεν εχουν ακομα αναβαθμιση για το ios 9!!!για τους ηχους παλι δεν ξερω τι ηχους κατεβασες και γιατι;;;κατεβασε το unlimtones κατεβασε απο κει μετα πηγενε στους ηχους σου και θα τους βρεις εκει βαλε οτι θες εχει μεγαλη ποικιλια!!!!απλα πριν κανεις το οτιδηποτε να εισαι σιγουρος τι κανει κτλ δες ενα βιντεακι στο youtube τι κανει το καθενα tweak δεν θα χασεις κι εγω αυτο κανω εαν κολλησω καπου

Φιλη,ειμαι βασικα,,οκ,ευχαριστω..κατεβασα ηχο,απο το cydia,αλλα δε μπορω να το εφαρμοσω.Παλια,με αλλο iphone που ειχα,μπορουσα,Τι να πω!!!θα το ψαξω παντως!!ευχαριστω ,και πάλι.



#10   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:52

Φιλη,ειμαι βασικα,,οκ,ευχαριστω..κατεβασα ηχο,απο το cydia,αλλα δε μπορω να το εφαρμοσω.Παλια,με αλλο iphone που ειχα,μπορουσα,Τι να πω!!!θα το ψαξω παντως!!ευχαριστω ,και πάλι.

σορυ για το φιλε εχω συνηθισει εδω να μιλαω συνηθως με αγορια απο βιασυνη το εγραψα!!σβησε και τους ηχους μαλλον δεν κανουν!!!δοκιμε αυτο που σου εστειλα δες βιντεακι στο youtube τι κανει και πως και προχωρα να φτιαξεις το τηλεφωνακι σου!!!καλη συνεχεια
Rafael Nadal

#11   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 22:58

σορυ για το φιλε εχω συνηθισει εδω να μιλαω συνηθως με αγορια απο βιασυνη το εγραψα!!σβησε και τους ηχους μαλλον δεν κανουν!!!δοκιμε αυτο που σου εστειλα δες βιντεακι στο youtube τι κανει και πως και προχωρα να φτιαξεις το τηλεφωνακι σου!!!καλη συνεχεια

Στο unlimtones ,αναφερεσαι???Οκ..θα το κατεβασω,,να εισαι καλα,και θα το ψαξω και στο you tube και ευχαριστω για τις πληροφοριες!!



#12   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 07/07/2015 - 23:02

Στο unlimtones ,αναφερεσαι???Οκ..θα το κατεβασω,,να εισαι καλα,και θα το ψαξω και στο you tube και ευχαριστω για τις πληροφοριες!!

ναι σε αυτο απλα πρεπει να κανεις και ενα δυο πραγματα δεν το κατεβαζεις μονο και παιζει!!!πατας add to ringtones και μετα manage tones και διαλεγεις τι θελεις να τα βαλεις κλισεις μυνημα email Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1436302913.840578.jpg   32,69KB   9 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1436302922.806825.jpg   39,14KB   9 λήψεις
Rafael Nadal

#13   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 23:06

ναι σε αυτο απλα πρεπει να κανεις και ενα δυο πραγματα δεν το κατεβαζεις μονο και παιζει!!!πατας add to ringtones και μετα manage tones και διαλεγεις τι θελεις να τα βαλεις κλισεις μυνημα email attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1436302913.840578.jpgattachicon.gifImageUploadedByTapatalk1436302922.806825.jpg

να εισαι καλα,σε ευχαριστω!!



#14   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/07/2015 - 23:11

ευχαριστω,εχουμε καμμια πληροφορια,για το αν θα υπαρξουν?αυτο συμβαινει,γιατι ειναι καινουριο ακομα??και κατι αλλο,το IFILE EXPRESS,σε τι χρησιμευει??ειναι το ιδιο οπως σε  πιο παλιο iphone??

Υπάρχουν συγκεκριμένα θέματα όπως το Zoobhoy ή Syndrome για το 6.

 

Δε το χρειάζεσαι το Express.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#15   lety

lety

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2015 - 23:14

Υπάρχουν συγκεκριμένα θέματα όπως το Zoobhoy ή Syndrome για το 6.

 

Δε το χρειάζεσαι το Express.

σε ευχαριστω,αλλα το express σε τι χρησιμευει??



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες