Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Παραγγελία από ote shop


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
15 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/07/2015 - 19:47

Έχει παραγγείλει κανένας από ote shop; Έβγαλε προσφορά πριν 3 μέρες το iphone plus 16gb στα 687 πλήρωσα με πιστωτική μου είπαν θα παραλάβω σήμερα και τίποτα.Μίλησα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και κανείς δεν μου έδωσε μια σαφή απάντηση για το τι γίνεται με την παραγγελία.Προώθησαν μόνο το αίτημα μου για ''έλεγχο'' όπως μου είπαν και θα με καλέσουν από βδομάδα.

Τι κάνω τώρα;;   ;)

 

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 24/07/2015 - 20:09

Θεωρητικά λεφτά δεν χάνεις ΟΤΕ ειναι απλά μάλλον δεν θα έχουν και λογικά θα φέρουν βασικά περίμενε αυτο που σου ειπαν την ενημέρωση απο βδομάδα....και αν δεν ακύρωσε το....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 24/07/2015 - 20:09

Knowledge Is Power


#3   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/07/2015 - 20:14

Θεωρητικά λεφτά δεν χάνεις ΟΤΕ ειναι απλά μάλλον δεν θα έχουν και λογικά θα φέρουν βασικά περίμενε αυτο που σου ειπαν την ενημέρωση απο βδομάδα....και αν δεν ακύρωσε το....

θα μου τα δωσουν πισω σε περιπτωση ακυρωσης;η μαλακια ειναι οτι πληρωσα με πιστωτικη.ήταν διαθεσιμο,επιτηδες δεν διαλεξα αλλο χρωμα γιατί έλεγε περιορισμένη διαθεσιμότητα.  :wacko:



#4   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/07/2015 - 21:51

Είχα παραγγείλει με πιστωτική απ το ΟΤΕ σοπ τον Μάιο που έκανε την ίδια προσφορά. Σε 4-5 εργάσιμες μου το έστειλαν. Κάνε λίγη υπομονή, δε νομίζω να χεις θέμα.

#5   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 24/07/2015 - 22:03

θα μου τα δωσουν πισω σε περιπτωση ακυρωσης;η μαλακια ειναι οτι πληρωσα με πιστωτικη.ήταν διαθεσιμο,επιτηδες δεν διαλεξα αλλο χρωμα γιατί έλεγε περιορισμένη διαθεσιμότητα. :wacko:

Φαντάζομαι ναι να σε χρεώσουν χωρίς να στείλουν τίποτα δεν νομίζω εκτος αν σου το στείλουν όποτε έχουν απόθεμα...συν οτι είπε και ο φίλος πιο πάνω περίμενε λίγο να δεις τι θα σου πουν....

Knowledge Is Power


#6   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 25/07/2015 - 02:27

Είχα παραγγείλει με πιστωτική απ το ΟΤΕ σοπ τον Μάιο που έκανε την ίδια προσφορά. Σε 4-5 εργάσιμες μου το έστειλαν. Κάνε λίγη υπομονή, δε νομίζω να χεις θέμα.

τι να πω ελπιζω απλα να καθυστερησουν απλα περιμενα να μπορουν να μου δωσουν μια ενημερωση για το τι γινεται...περιμενω απο δευτερα λοιπον και βλεπουμε  <_<



#7   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 25/07/2015 - 02:29

Φαντάζομαι ναι να σε χρεώσουν χωρίς να στείλουν τίποτα δεν νομίζω εκτος αν σου το στείλουν όποτε έχουν απόθεμα...συν οτι είπε και ο φίλος πιο πάνω περίμενε λίγο να δεις τι θα σου πουν....

ήταν άμεσα διαθεσιμο γι'αυτο μου κάνει εντύπωση.και δεν είναι ότι είναι κάποιο τυχαίο σαιτ.... :wacko:



#8   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/07/2015 - 01:41

Μίλησα πάλι με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών σήμερα το απόγευμα,αφού περίμενα και τηλέφωνο από εκείνους δεν έλαβα φυσικά και η απάντηση που πήρα ήταν : είχαμε προωθήσει το αίτημά σας και νομίζαμε ότι σας είχαμε καλέσει σήμερα,λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία θα φροντίσω να σας καλέσει κάποιος αύριο. Φυσικά και τους απάντησα πως αν δεν έχω πάλι ανταπόκριση μέχρι την τετάρτη θα κινηθώ νομικά. Τι πρέπει να κάνω από δω και πέρα;Μπορεί να μου πει κάποιος συγκεκριμένα; 



#9   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/07/2015 - 18:50

Παιδιά κανείς;Είναι σοβαρό  :excl:  <_<



#10   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/07/2015 - 18:51

Μίλησα πάλι με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών σήμερα το απόγευμα,αφού περίμενα και τηλέφωνο από εκείνους δεν έλαβα φυσικά και η απάντηση που πήρα ήταν : είχαμε προωθήσει το αίτημά σας και νομίζαμε ότι σας είχαμε καλέσει σήμερα,λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία θα φροντίσω να σας καλέσει κάποιος αύριο. Φυσικά και τους απάντησα πως αν δεν έχω πάλι ανταπόκριση μέχρι την τετάρτη θα κινηθώ νομικά. Τι πρέπει να κάνω από δω και πέρα;Μπορεί να μου πει κάποιος συγκεκριμένα; 

Ακόμα δεν ξέρουν και καλά να μου πουν τίποτα.Όλο προωθούν το αίτημά μου



#11   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 28/07/2015 - 23:44

Μαλλον δεν θα ειχαν πολλα κομματια διαθεσιμα ειπαν να τα σπρωξουν και ειδαν μεγαλη ανταποκριση απο τον κοσμο και δεν το περιμεναν τσιμπισαν τα χρηματα σου και καθυστερουν καποιες ημερες να μπορεσουν να βρουν διαθεσιμα κομματια να σας δωσουν!!!!εγω δεν θα περιμενα φιλε μου θα ειχα παει σε μαγαζι ote shop και δεν θα φευγα χωρις τηλεφωνο!!!ενταξει ενα τηλεφωνο μπορει να τους πιεσει αλλα οχι τοσο πολυ εαν πας σε καποιο καταστημα και διεκδικησεις αυτο που αγορασες
Rafael Nadal

#12   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/07/2015 - 00:27

Παρε την αποδειξη απο την πιστωτικη οτι εκανες την πληρωμη και πηγαινε σε ενα ote shop και πετα τους την αποδειξη στην μουρη και παρε ενα και φυγε.και αν σου πουνε τιποτα πες τους "θα προωθησω το αιτιμα σας,λυπαμαι πολυ"

#13   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 10:05

Παρε την αποδειξη απο την πιστωτικη οτι εκανες την πληρωμη και πηγαινε σε ενα ote shop και πετα τους την αποδειξη στην μουρη και παρε ενα και φυγε.και αν σου πουνε τιποτα πες τους "θα προωθησω το αιτιμα σας,λυπαμαι πολυ"

Εγω αυτο σκεφτομαι ειλικρινα αν παω επιτοπου σε ενα καταστημα οτε και διεκδικησω αυτο που πληρωσα δεν θα μου το δωσουν;



#14   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 10:06

Παρε την αποδειξη απο την πιστωτικη οτι εκανες την πληρωμη και πηγαινε σε ενα ote shop και πετα τους την αποδειξη στην μουρη και παρε ενα και φυγε.και αν σου πουνε τιποτα πες τους "θα προωθησω το αιτιμα σας,λυπαμαι πολυ"

Μα μιλάμε για κοροϊδια τοσες μερες.Αν μου πουν δεν έχουμε διαθέσιμο,όχι να με καλούν να κάνουν επιβεβαιώση παραγγελίας να μου λένε θα το έχετε σε 2 μέρες και μετά από 2 μέρες ξαφνικά ούτε καν γνωρίζουν αν υπάρχει παραγγελία.Τα λεφτά όμως τα πήραν κανονικότατα.



#15   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 10:08

Μαλλον δεν θα ειχαν πολλα κομματια διαθεσιμα ειπαν να τα σπρωξουν και ειδαν μεγαλη ανταποκριση απο τον κοσμο και δεν το περιμεναν τσιμπισαν τα χρηματα σου και καθυστερουν καποιες ημερες να μπορεσουν να βρουν διαθεσιμα κομματια να σας δωσουν!!!!εγω δεν θα περιμενα φιλε μου θα ειχα παει σε μαγαζι ote shop και δεν θα φευγα χωρις τηλεφωνο!!!ενταξει ενα τηλεφωνο μπορει να τους πιεσει αλλα οχι τοσο πολυ εαν πας σε καποιο καταστημα και διεκδικησεις αυτο που αγορασες

Αν πάω τώρα στο ote shop με την απόδειξη της πιστωτικής θα καταφέρω τίποτα; Είναι κοροϊδία τώρα αυτό που γίνεται τόσες μέρες



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες