Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 6 plus προτάσεις για Tempered Glass


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 02/08/2015 - 13:41

καλησπέρα παιδιά...! σκέφτομαι να βάλω στο αγαπημένο μου λευκό iphone 6 plus ένα tempered glass αλλα θέλω κάποιες καλές προτάσεις σχετικά με τι να πάρω... θα προτιμούσα καταστήματα από ελλάδα.. και όχι παραγγελιες από εξωτερικό...! επίσης θα ήθελα να καλύπτουνε όλη την οθόνη...  έχω βρει κάποια premium τις X-one v2 με πάχος 0,2 χιλιοστά..! φαίνονται αρκετά καλά.. απλά το μονο πρόβλημα με τα συγκεκριμένα είναι ότι δεν καθαρίζουνε πολύ εύκολα.. περιμένω προτάσεις λοιπόν...!!! :)

 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   lookito

lookito

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Twitter:@lsakkatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:lookitoJCW

Δημοσίευση 03/08/2015 - 07:49

καλησπέρα παιδιά...! σκέφτομαι να βάλω στο αγαπημένο μου λευκό iphone 6 plus ένα tempered glass αλλα θέλω κάποιες καλές προτάσεις σχετικά με τι να πάρω... θα προτιμούσα καταστήματα από ελλάδα.. και όχι παραγγελιες από εξωτερικό...! επίσης θα ήθελα να καλύπτουνε όλη την οθόνη... έχω βρει κάποια premium τις X-one v2 με πάχος 0,2 χιλιοστά..! φαίνονται αρκετά καλά.. απλά το μονο πρόβλημα με τα συγκεκριμένα είναι ότι δεν καθαρίζουνε πολύ εύκολα.. περιμένω προτάσεις λοιπόν...!!! :)


Αυτά δεν καλύπτουν όλη την οθόνη και δυστυχώς Ελλάδα δε νομίζω να βρεις τέτοιου είδους μόνο τις κανονικές

#3   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 08:52

Αυτά δεν καλύπτουν όλη την οθόνη και δυστυχώς Ελλάδα δε νομίζω να βρεις τέτοιου είδους μόνο τις κανονικές

οποτε λέω να πάρω αυτό το premium ver 2 τις x-one που είναι και σχετικά φτηνό στα 10ευρω... απο το τπτ καλο ειναι...!!!

 

οποτε για full tempered glass λογικά θα παίζει στο ebay κάπου είδα ένα κορυφαίο από gorilla glass γυαλί...! 



#4   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 04/08/2015 - 10:06

καλησπέρα παιδιά...! σκέφτομαι να βάλω στο αγαπημένο μου λευκό iphone 6 plus ένα tempered glass αλλα θέλω κάποιες καλές προτάσεις σχετικά με τι να πάρω... θα προτιμούσα καταστήματα από ελλάδα.. και όχι παραγγελιες από εξωτερικό...! επίσης θα ήθελα να καλύπτουνε όλη την οθόνη... έχω βρει κάποια premium τις X-one v2 με πάχος 0,2 χιλιοστά..! φαίνονται αρκετά καλά.. απλά το μονο πρόβλημα με τα συγκεκριμένα είναι ότι δεν καθαρίζουνε πολύ εύκολα.. περιμένω προτάσεις λοιπόν...!!! :)


Πάρε φίλε μου Coolreall! Καλύπτει κανονικά όλη την οθόνη και κοστίζει 10€ απλά ειναι 0,33.

Εγώ αυτήν έχω απο την πρώτη μέρα που πήρα το iPhone 6plus και δεν έχω απολύτως κανενα πρόβλημα.

#5   lookito

lookito

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Twitter:@lsakkatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:lookitoJCW

Δημοσίευση 04/08/2015 - 11:36

Πάρε φίλε μου Coolreall! Καλύπτει κανονικά όλη την οθόνη και κοστίζει 10€ απλά ειναι 0,33.

Εγώ αυτήν έχω απο την πρώτη μέρα που πήρα το iPhone 6plus και δεν έχω απολύτως κανενα πρόβλημα.


Να φανταστώ αγορά απο εξωτερικό

#6   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 04/08/2015 - 12:17

Πάρε φίλε μου Coolreall! Καλύπτει κανονικά όλη την οθόνη και κοστίζει 10€ απλά ειναι 0,33.

Εγώ αυτήν έχω απο την πρώτη μέρα που πήρα το iPhone 6plus και δεν έχω απολύτως κανενα πρόβλημα.

αυτη εδω εχεις? 

 

http://www.extreme-m...is.1100982.html



#7   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/08/2015 - 17:05

αυτη εδω εχεις?

http://www.extreme-m...is.1100982.html


δεν νομίζω να είναι αυτό, αναφέρει ότι το δικό του είναι 0,33 ενώ αυτό που έβαλες είναι 0,2.

#8   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 04/08/2015 - 18:24

αυτη εδω εχεις?

http://www.extreme-m...is.1100982.html


Coolreall λέγεται, δες στο Amazon.

#9   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 04/08/2015 - 18:46

την ειδα στο amazon τι παχος εχει? καλη ειναι γερη? ποσο καιρο την εχεις?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες