Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Παραγγελία Apple Watch απο Deals365


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 18:03

Καλησπερα, αγορασα απο Deals365 ενα Apple Watch Sport στα μεσα Ιουνη και ακομα να το παραλαβω. Τους επαιρνα τοσα τηλεφωνα και μου το πανε απο εβδομαδα σε εβδομαδα με διαφορες δικαιολογιες. 

 

Λετε να αποδειχτει καμια πατατα? Να ζητησω λεφτα πίσω? Εχει αγορασει κανεις το Apple Watch απο το συγκεκριμενο deal site;;;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/08/2015 - 18:12

Πιο πιθανό είναι η καθυστέρηση λόγω των CC και ότι έχει γίνει 1 μήνα τώρα με προμηθευτές κτλ.

 

Στη θέση σου θα έκανα ακύρωση και τα λεφτά πίσω. Είναι μεγάλο μπλέξιμο αυτού του είδους τα Deals.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 18:26

Το θεμα ειναι οτι δε δινουν μια σαφη απαντηση στο προβλημα. Αν δεν τους επαιρνα τοσα τηλεφωνα δε μπηκαν καν στο κόπο να ενημερωσουν τους αγοραστες που το εχουν παραγγείλει.

Ασε και το αλλο, που ειδα οτι ο προμηθευτης ειναι η Universal Export και απο μια μικρη αναζητηση που εκανα δεν την ειδα και τοσο σοη.

 

Δε ξερω τι να πω πραγματικα!!! Και μετα σου λενε στηριζε τις Ελληνικες επιχειρήσεις 



#4   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 03/08/2015 - 21:20

Εγω στο τσακ την γλυτωσα ....

Ετοιμος ημουν

#5   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/08/2015 - 22:08

Το θεμα ειναι οτι δε δινουν μια σαφη απαντηση στο προβλημα. Αν δεν τους επαιρνα τοσα τηλεφωνα δε μπηκαν καν στο κόπο να ενημερωσουν τους αγοραστες που το εχουν παραγγείλει.

Ασε και το αλλο, που ειδα οτι ο προμηθευτης ειναι η Universal Export και απο μια μικρη αναζητηση που εκανα δεν την ειδα και τοσο σοη.

 

Δε ξερω τι να πω πραγματικα!!! Και μετα σου λενε στηριζε τις Ελληνικες επιχειρήσεις 

Είναι γνωστή ιστορία με όλα αυτού του είδους τα Deals. Αν μπλέξεις, τέλος.

 

Παράδειγμα τα κλειδωμένα 5άρια  πριν κάτι χρόνια. Μη το αφήσεις. Ακύρωσε τη.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#6   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 04/08/2015 - 15:30

Τους πηρα τηλεφωνο και σημερα και το σηκωσε η τηλεφωνητρια, μου λεει θα σας παρει ο υπευθυνος/Ιδιοκτητης κ. Αλεξης και με γειωσε. Εν τω μεταξυ και χθες τα ιδια ακριβος μου ειπε χωρις να λαβω καποιο τηλεφωνο τους.

Εγω ενημερωση ζηταω και ενα tracking number να ξερω τι γινεται.

 

Στη αρχη μου ελεγαν ειναι στο αεροδρομειο εδω αλλα λογο των προβληματων δε μπορει να περασει τελωνειο. Και μετα απο μερες μου λεγανε "Εχει φυγει απο Αμερικη, ερχεται".

Αν δεν επαιρνα τηλεφωνα εγω να δω την προβληματικη κατασταση, δεν μπαινουν καν στο κοπο να ενημερωσουν τι γινεται!!! τοσα λεφτα δωσαμε ρε γ@μωτη. Εγω μια ενημερωση ζηταω μονο.

 

Ηδη μιλησα πριν λιγο και με IN.KA. και μου ειπαν οτι μπορω να κανω καταγγελια μεσω του 1520.gov.gr Που ειναι για θεματα καταναλωτων.

Θα στειλω τα απαραιτητα αποδεικτικα απο την τραπεζα οταν εγινε η χρεωση της χρεωστικης. (btw και πιο παλια που ειχα τρεξει την Cyta μεσω του IN.KA., αμεσως με πηραν τηλ και βρηκα το δικιο μου)



#7   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 04/08/2015 - 15:44

Πάντως κάποιοι έχουν παραλάβει.
http://www.iphonehel...απο-deals365.gr
Εγώ ήμουν σειρά 100 και περιμένω ακόμη. Τον υπεύθυνο που λες τον βρήκα εγώ την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε πως θα πάρουμε λίαν συντόμως. Υπομονή να κάνουμε και αν θελουμε μας επιστρέφουν τα λεφτά μας.

Τελευταία επεξεργασία από: tsitadim, 04/08/2015 - 15:47


#8   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 04/08/2015 - 15:55

Πάντως κάποιοι έχουν παραλάβει.
http://www.iphonehel...απο-deals365.gr
Εγώ ήμουν σειρά 100 και περιμένω ακόμη. Τον υπεύθυνο που λες τον βρήκα εγώ την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε πως θα πάρουμε λίαν συντόμως. Υπομονή να κάνουμε και αν θελουμε μας επιστρέφουν τα λεφτά μας.

Φιλε πραγματικα, να κανω υπομονη αλλα φοβαμαι μη τα χασουμε τελειως. Ειναι τοσο δυσκολο δηλαδη να μας ενημερωσουν με ενα email για τη κατασταση??

Δε μπορει την μια να μου λενε οτι ειναι εδω Αεροδρομειο και την αλλη "εχουν φυγει απο Αμερικη" , κατι δε στεκει

 

ΑΣΕ το αλλο, που ειδα οτι αλλαξανε μεσα στο κουπονι το χρονο παραδοσης 20-25 εργασιμες, ενω πριν ηταν 10-15

 

Το πρόσεξες?


Τελευταία επεξεργασία από: Georgio, 04/08/2015 - 15:58


#9   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/08/2015 - 16:02

Τους πηρα τηλεφωνο και σημερα και το σηκωσε η τηλεφωνητρια, μου λεει θα σας παρει ο υπευθυνος/Ιδιοκτητης κ. Αλεξης και με γειωσε. Εν τω μεταξυ και χθες τα ιδια ακριβος μου ειπε χωρις να λαβω καποιο τηλεφωνο τους.

Εγω ενημερωση ζηταω και ενα tracking number να ξερω τι γινεται.

 

Στη αρχη μου ελεγαν ειναι στο αεροδρομειο εδω αλλα λογο των προβληματων δε μπορει να περασει τελωνειο. Και μετα απο μερες μου λεγανε "Εχει φυγει απο Αμερικη, ερχεται".

Αν δεν επαιρνα τηλεφωνα εγω να δω την προβληματικη κατασταση, δεν μπαινουν καν στο κοπο να ενημερωσουν τι γινεται!!! τοσα λεφτα δωσαμε ρε γ@μωτη. Εγω μια ενημερωση ζηταω μονο.

 

Ηδη μιλησα πριν λιγο και με IN.KA. και μου ειπαν οτι μπορω να κανω καταγγελια μεσω του 1520.gov.gr Που ειναι για θεματα καταναλωτων.

Θα στειλω τα απαραιτητα αποδεικτικα απο την τραπεζα οταν εγινε η χρεωση της χρεωστικης. (btw και πιο παλια που ειχα τρεξει την Cyta μεσω του IN.KA., αμεσως με πηραν τηλ και βρηκα το δικιο μου)

Μίλησε με τον Συνήγορο του Καταναλωτή.

 

Δεν ενημερώνουν γιατί ούτε οι ίδιοι ξέρουν. Τραγικοί το λιγότερο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#10   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 04/08/2015 - 16:06

Ρε συ Νικο δε μπορει να μην εχουν tracking number! Εχω κανει αρκετες αγορες απο Αμερικη και Κινα για μικροποσα και ολα ειχα tracking να ξερεις που βρισκεται το πακετο σου.

Οποτε, δε παιζει να μην ξερουν.


Τελευταία επεξεργασία από: Georgio, 04/08/2015 - 16:14


#11   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/08/2015 - 16:32

Καλό κουράγιο.

 

Πιο πιθανό μου φαίνεται σε όλο αυτό να μην έχουν γίνει καν τελευταίες παραγγελίες λόγω CC και να είναι όλοι στην αναμονή.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#12   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 26/09/2015 - 15:26

Επιτέλους το πήρα. Εύχομαι να το πήραν και οι υπόλοιποι. Σίγουρα άξιζε τον κόπο η αναμονή, βέβαια μας έφαγαν τα cc για την καθυστέρηση. Δεν περιγράφεται η χαρά μου.

#13   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/09/2015 - 15:32

Επιτέλους το πήρα. Εύχομαι να το πήραν και οι υπόλοιποι. Σίγουρα άξιζε τον κόπο η αναμονή, βέβαια μας έφαγαν τα cc για την καθυστέρηση. Δεν περιγράφεται η χαρά μου.

Με γεια σου!

Βγαλε κανα δυο φωτο να γουσταρουμε :P


Τελευταία επεξεργασία από: thanosdk, 26/09/2015 - 15:32


#14   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 27/09/2015 - 14:19

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1443356189.438706.jpg   339,52KB   20 λήψεις
Μετά από μια μέρα χρήσης νιώθω ήδη ερωτευμένος με τη νέα μου Apple συσκευή. ΤΡΕΛΑ λέμε, με τίποτα δεν φανταζόμουν πόσο εύχρηστη και χρήσιμη μπορεί να γίνει. Κάποιες απορίες που έχω θα τις θέσω σε ανάλογο τοπικ αν δεν βρω απαντήσεις.

#15   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/09/2015 - 14:33

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1443356189.438706.jpg
Μετά από μια μέρα χρήσης νιώθω ήδη ερωτευμένος με τη νέα μου Apple συσκευή. ΤΡΕΛΑ λέμε, με τίποτα δεν φανταζόμουν πόσο εύχρηστη και χρήσιμη μπορεί να γίνει. Κάποιες απορίες που έχω θα τις θέσω σε ανάλογο τοπικ αν δεν βρω απαντήσεις.

Οσο το βλεπω αρχιζω και το σκεφτομαι και εγω να γινω watchακιας. Και οχι δεν εννοω voyeur :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες