Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   kinezaki

kinezaki

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 02/10/2015 - 10:26

θυμαμαι στο 5ς......ειχα δηλωσει ενδιαφερον σε public,istorm, ote, πλαισιο και γερμανο........ με πηρανε μετα απο 1,5 μηνα απο ολα εκτος απο γερμανο...... ηθελα 32αρι χρυσο......(τοτε βγηκε το χρυσο) 

το κινητο το πηρα στη κυκλοφορια απο γερμανο που ειχε παραγγειλει χρυσο 64αρι  και του εφεραν ασπρο και ο πελατης δε το πηρε.. οποτε με πηρε τηλ και πηγα και το τσιμπισα (ειχα και επιδοτηση 300ε)

φετος λογο καπιταλ θα ειναι πιο χαλαρα στο κοινο.... αλλα και παλι....μπορει και τα μαγαζια να εχουν ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.....

εγω ειδοποιησα θελω 64σ ΟΧΙ ΜΑΥΡΟ και αν ερθει plus θα το συζητησω (το σκεφτομαι γαμωτο για το μεγαλο σοβαρα)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 02/10/2015 - 10:50

καλημερα σε ολους.

Απο 600+ ευρω καθε χρονο ανεβαινει και 100 ευρω ...αυτα ειναι αντε στο 7αρι 1100

Αυτό αναρωτιέμαι και γω ρε παιδιά. Κάθε χρόνο ανεβαίνει και λίγο. Δηλαδή σε δύο χρόνια θα ξεκινάμε από 820 και θα φτάνουμε μέχρι 1300; Είναι λίγο τραγικό...όχι τίποτα άλλο δηλαδή, θα μας συμφέρει σε λίγο να πηγαίνουμε στο εξωτερικό να τα παίρνουμε.  :P



#153   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 02/10/2015 - 10:59

μετα ποιος φταιει που τα περνουμε πιο φτηνα απο εξω , συνεπως να πεφτει και αλλο η ελληνικη αγορα ;
φταινε δεν φταιμε βασικα και οι δυο φταιμε αλλα ειναι αλλη κουβεντα..
προτιμω να παρω το iphone 6s plus 64 σε μαυρο με 950 ευρω και να μου το φερει η ξαδερφη μου απο λονδινο το νοεμβριο.
σιγα μη παω να δωσω σε καθε κωτσοβολο 789 για το 16. (αν ειναι τοσο ) .
αλλα δυστυχως υπαρχουν προβατακια που θα το κανουν ( χωρις παρεξηγηση παντα ) .

Με - 49 euro και με αέρα λονδρεζικο δεν λεγεσαι πρόβατο... Μη σου πω ότι το περνεις και σε ξεφτίλα τιμή, κορόιδα τους πιάνεις Χαχαχα

#154   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:22

Yπέροχη μέρα !!! Iphone 6S space gray on hands !!! Ακόμα και το κουτί όταν το πιάνεις και το κοιτάς είναι όμορφο .... Αψογη αίσθηση υλικών και συναρμογής , το 

περισσότερο βάρος δεν είναι άμεσα αντιλυπτό.....

 

Ξεκίνησα το restore από το icloud , οπότε πρός το απόγευμα εντυπώσεις λειτουργειας και φωτογραφίες !!

 

Το σίγουρο είναι οτι χωράει στις θήκες του 6 παρά το λίγο μεγαλύτερο μέγεθος που εγώ εντόπισα τελικά μόνο στο γυαλί της οθόνης !!



#155   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:23

Παιδιά, εαν δεν το προπαραγγείλω και πάω την Παρασκευή σε κατάστημα, πχ mediamarkt, θα έχω ελπίδες να το βρω ή μονο οι προπαραγγελίες θα πάρουν συσκευή στις 9/10;; Επειδη η μια πιστωτική που έχω έχει χαμηλό πιστωτικό όριο και θα πρέπει να χρεώσω το ποσό σε δυο κάρτες, πράγμα το οποιο δεν γινεται να κανω απο τις φόρμες προπαραγγελειων online, αλλα μόνο απο κοντά στο κατάστημα... 

Πραγματικά αν φέρουν πανω από 2-3 κομματια και σε εξαιρετικές περιπτώσεις 10-20 θα είναι θαύμα. Βάλε 4 χρώματα 3 χωρητικότητες και 2 μεγέθη, και όσοι θα τρέξουν θα θέλουν 64 ή έστω όχι 16, δες τι θα μείνει. Πέρσυ τα media markt για να φέρουν το πρώτο plus πλην 16 πέρασε πάνω από μήνα και αν



#156   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:26

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΩΣΕΙ ΤΑ ΦΙΔΙΑ? ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟ 6s με δεματακι με dhl, πιστευετε οτι ειναι αφαλης τροπος η θα παρουν το κινητο και θα μου αφησουν τα marzippan??? παρακολουθω το tracking number και βλεπω οτι εδω θα ερθει με τα ελτα? αφου πληρωσαμε 40ε dhl με ασφαλεια γιατι δεν συνεργαζονται πχ με acs???? ευχαριστω πολυ!



#157   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:29

Η dhl σε πολλά μέρη δουλεύει και με τα γραφεία της speedex .... Μια χαρά θα φτάσει !! ;)



#158   jaymzz

jaymzz

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Twitter:@Jaymzz23
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:29

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΩΣΕΙ ΤΑ ΦΙΔΙΑ? ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟ 6s με δεματακι με dhl, πιστευετε οτι ειναι αφαλης τροπος η θα παρουν το κινητο και θα μου αφησουν τα marzippan??? παρακολουθω το tracking number και βλεπω οτι εδω θα ερθει με τα ελτα? αφου πληρωσαμε 40ε dhl με ασφαλεια γιατι δεν συνεργαζονται πχ με acs? :huh: ευχαριστω πολυ!

Τα Πόρτα - Πόρτα των ΕΛΤΑ είναι ασφαλή μην ανησυχείς. Εγώ ποτέ δεν έχασα κάτι και συνεργάζομαι χρόνια μαζί τους. 



#159   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:34

Yπέροχη μέρα !!! Iphone 6S space gray on hands !!! Ακόμα και το κουτί όταν το πιάνεις και το κοιτάς είναι όμορφο .... Αψογη αίσθηση υλικών και συναρμογής , το
περισσότερο βάρος δεν είναι άμεσα αντιλυπτό.....

Ξεκίνησα το restore από το icloud , οπότε πρός το απόγευμα εντυπώσεις λειτουργειας και φωτογραφίες !!

Το σίγουρο είναι οτι χωράει στις θήκες του 6 παρά το λίγο μεγαλύτερο μέγεθος που εγώ εντόπισα τελικά μόνο στο γυαλί της οθόνης !!



Θα μας στείλεις καμία φωτό; Φέτος με ψήνει κ το μαύρο!

Υ.Γ. Φοράω ρολόι suunto core. Είσαι απο τους λίγους που θα το εκτιμήσουν! Χαχα

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#160   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:35

Αν δεν κρατιέσαι συνεννοήσου να στο κρατήσουν να το παρεις από το αεροδρόμιο κερδίζεις μια μέρα. Έτυχε σε μένα το καλοκαίρι έφευγα για διακοπες και θα πηγαινε με speedex την επόμενη και ερχόταν 15Αυγουστος. Συνεννοήθηκα να κρατηθεί στα Κεντρικά DHL αεροδρόμιο. Βέβαια είναι ταξίδάκι μέχρι τα Σπάτα...


Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 02/10/2015 - 11:36


#161   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:38

Θα μας στείλεις καμία φωτό; Φέτος με ψήνει κ το μαύρο!

Υ.Γ. Φοράω ρολόι suunto core. Είσαι απο τους λίγους που θα το εκτιμήσουν! Χαχα

 

 

Πρός το απόγευμα που θα γυρίσω από τη δουλειά !!!

;)



#162   sakisb

sakisb

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2015 - 11:51

Τα Πόρτα - Πόρτα των ΕΛΤΑ είναι ασφαλή μην ανησυχείς. Εγώ ποτέ δεν έχασα κάτι και συνεργάζομαι χρόνια μαζί τους. 

εγω εχω παρει φοβο γατι μια φορα εστειλα σε μια φιλη στη γερμανια εναφακελο με ενα usb  με ταινιες και κατι ψιλολογια και πηραν το usb και μολις ζητησα ευθυνες οι γερμανοι ελεγαν χαθηκε στην ελλαδα και οι ελληνες στη γερμανια.



#163   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 02/10/2015 - 12:19

Με - 49 euro και με αέρα λονδρεζικο δεν λεγεσαι πρόβατο... Μη σου πω ότι το περνεις και σε ξεφτίλα τιμή, κορόιδα τους πιάνεις Χαχαχα

Γιατί να δώσω 50 ευρώ επιπλέον ρε φίλε επειδή τους σηκώθηκε φέτος να το αυξήσουν ;

#164   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 02/10/2015 - 12:45

Αν και θα το πάρω το 6σ γιατί πούλησα το 6αρι μου πρέπει να ομολογήσω κατα την δίκη μου άποψη ότι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ τα λεφτά ... 900 ευρώ περνεεος τούμπανο υπολογιστή ....τεσπα όπως είπα θα το αγοράσω αλλά για πρώτη φορά με μισή καρδιά ...

#165   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2015 - 12:52

Αν και θα το πάρω το 6σ γιατί πούλησα το 6αρι μου πρέπει να ομολογήσω κατα την δίκη μου άποψη ότι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ τα λεφτά ... 900 ευρώ περνεεος τούμπανο υπολογιστή ....τεσπα όπως είπα θα το αγοράσω αλλά για πρώτη φορά με μισή καρδιά ...

 

Κόψε κάτι!  Ένα απλό pc παίρνεις.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 12

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες