Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   rozo0linaki

rozo0linaki

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Twitter:@rozo0linaki
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gogo🎀🎀

Δημοσίευση 07/10/2015 - 22:32

Έχεις εσωτερική ενημέρωση; Πάντως περιμενω εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης. Για να δούμε....


Το αγόρι μου εχει γνωστό που δουλεύει στα public του Πειραιά και του είπε την συγκεκριμένη ημερομηνία , τωρα αν ισχύει θα σε γελάσω......

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:05

Παιδια να πούμε για διαθεσιμότητες και που? Έχει κάποιος ενημέρωση? Μη 16 6splus για παράδειγμα θα δούμε πουθένα διαθέσιμο αύριο?



#333   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:16

Εγώ μόλις παρέλαβα από Γερμανό Τρίπολης το δικό μου splus αλλά δυστυχώς στα 16gb. Δύο κομμάτια έφερε σε splus και τα δύο 16ρια ρε γαμωτο. Αντίθετα τα μικρά s έφερε 5 σε όλα τα χρώματα και σε εκδόσεις 64-128. Το πηρα όπως σας είπα μιας και το καλύπτει εξολοκλήρου η επιδότηση που έχω, αλλά μου είπε να μην το ενεργοποιήσω σήμερα αν μπορώ γιατί θα του βάλουν χέρι από την εταιρεία κτλ. Αυτό είναι λίγο το κακό. Η στεναχωρια μου είναι ότι ήθελα μινιμουμ τα 64gb. Αν περιμένω μου είπε ότι θα έρθει τουλάχιστον σε μια εβδομάδα η μεγαλύτερη έκδοση, μπορεί και σε 10 μέρες. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω. Ακόμα με τις ζελατινες το έχω. Ακούω γνώμες.

#334   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:20

Εγώ μόλις παρέλαβα από Γερμανό Τρίπολης το δικό μου splus αλλά δυστυχώς στα 16gb. Δύο κομμάτια έφερε σε splus και τα δύο 16ρια ρε γαμωτο. Αντίθετα τα μικρά s έφερε 5 σε όλα τα χρώματα και σε εκδόσεις 64-128. Το πηρα όπως σας είπα μιας και το καλύπτει εξολοκλήρου η επιδότηση που έχω, αλλά μου είπε να μην το ενεργοποιήσω σήμερα αν μπορώ γιατί θα του βάλουν χέρι από την εταιρεία κτλ. Αυτό είναι λίγο το κακό. Η στεναχωρια μου είναι ότι ήθελα μινιμουμ τα 64gb. Αν περιμένω μου είπε ότι θα έρθει τουλάχιστον σε μια εβδομάδα η μεγαλύτερη έκδοση, μπορεί και σε 10 μέρες. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω. Ακόμα με τις ζελατινες το έχω. Ακούω γνώμες.

Τι σημαινει θα του βαλουν χερι απο την εταιρεια; Για ποιο λογο;



#335   PanosK0

PanosK0

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:21

Τι σημαινει θα του βαλουν χερι απο την εταιρεια; Για ποιο λογο;

το πουλας 700? :P χαχα



#336   chaostar

chaostar

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:21

Μην το συζητας πεταμενα λεφτα ειναι η εκδοση των 16gb παρε τα 64 γιατι σιγουρα θα το μετανιωσεις.



#337   jaymzz

jaymzz

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Twitter:@Jaymzz23
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:23

Εγώ μόλις παρέλαβα από Γερμανό Τρίπολης το δικό μου splus αλλά δυστυχώς στα 16gb. Δύο κομμάτια έφερε σε splus και τα δύο 16ρια ρε γαμωτο. Αντίθετα τα μικρά s έφερε 5 σε όλα τα χρώματα και σε εκδόσεις 64-128. Το πηρα όπως σας είπα μιας και το καλύπτει εξολοκλήρου η επιδότηση που έχω, αλλά μου είπε να μην το ενεργοποιήσω σήμερα αν μπορώ γιατί θα του βάλουν χέρι από την εταιρεία κτλ. Αυτό είναι λίγο το κακό. Η στεναχωρια μου είναι ότι ήθελα μινιμουμ τα 64gb. Αν περιμένω μου είπε ότι θα έρθει τουλάχιστον σε μια εβδομάδα η μεγαλύτερη έκδοση, μπορεί και σε 10 μέρες. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω. Ακόμα με τις ζελατινες το έχω. Ακούω γνώμες.

Απλά είνα τα πράγματα φίλε μου αν δεν τραβάς πολύ βιντεο και δεν θα έχεις 100 εφαρμογές σου αρκούν τα 16 αλλιώς υπομονή 10 μέρες λίγα περισσότερα χρήματα και τσουπ τα 64GB!!!

Εγώ είμαι σε δίλημμα που έχω 5s και δεν ξέρω που να παω σε 6s ή 6s plus πιάνοντας στα χέρια μου το 6 μου φάνηκε όχι μεγάλη αλλαγή από το 5s αλλά το 6 plus μου φανηκε αρκετά μεγάλο όλοι μου είπαν το plus λόγω ύψους 1.90 και μεγάλα χέρια αλλά πραγματικά είμαι 50 50!!!



#338   PanosK0

PanosK0

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:25

παρε το plus αν δε σ απασχολει πως θα φαινεται μεσα στη τσεπη



#339   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:26

Και εγω προσωπικα τα 16 τα θεωρω λιγα...



#340   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:29

Εγώ θεωρώ ότι ειδικά στα plus κάποιος που δίνει 900 ευρώ εύκολα δίνει ακόμη 100 για 64, είναι πιο value for money. Οπότε του χρόνου να περιμένεις μικρότερη ζήτηση (άσε plus πέρνουν λιγό πιο ψαγμένοι ) και άρα μικρότερη αναλογική μεταπωλική αξία. Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει και σένα βέβαια. Άλλά όλα συνηθίζονται και όλα γεμίζουν αν τα αφήσεις στην τύχη τους ακόμη και 256 να υπήρχε. Συνήθως βέβαια κουβαλάς άχρηστα πράγματα. Αλλά 16 που είναι 10.9 γεμίζουν για πλάκα. 

Εγώ προσωπικά να πάρω κάτι που δεν θέλω και έχω υποσχεθει να μην το ενεργοποιήσω.... Αυτό είναι μαρτύριο. Λεφτά έδωσες έστω και επιδότηση. Μην ξεχνάς στους πωλητές συμφέρει η ανανέωση συμβολαίου από αγορά συσκευής

Θα το γύριζα πίσω θα έδινα 100 και θα περιμένα 1-2 βδομάδες, αλλιώς θα το μετανιώνεις για 1 χρόνο συνεχώς


Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 08/10/2015 - 11:33


#341   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:32

Τι σημαινει θα του βαλουν χερι απο την εταιρεια; Για ποιο λογο;

Επειδή επίσημα κυκλοφορεί από αύριο στην Ελλάδα, όταν το ενεργοποιήσω σήμερα αυτά μου είπε θα φανεί και θα του βάλουν χέρι κτλ. Και πέρυσι μου είπε τα ίδια θέματα είχε που το είχε δώσει μια μέρα νωρίτερα σε κάποιους. Καλά αυτό βέβαια δεν αφορά εμάς αλλά την σχέση που έχει το κατάστημα (Γερμανός στην προκειμένη περίπτωση) με την μαμά εταιρεία...

#342   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:41

Θεωρώ οτι το 16άρι είναι κοροιδία παιδιά.

Και όπως είπε και ο φίλος παραπάνω η διαφορά για κάποιον που δίνει τόσα χρήματα

είναι αμελητέα.



#343   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:41

Επειδή επίσημα κυκλοφορεί από αύριο στην Ελλάδα, όταν το ενεργοποιήσω σήμερα αυτά μου είπε θα φανεί και θα του βάλουν χέρι κτλ. Και πέρυσι μου είπε τα ίδια θέματα είχε που το είχε δώσει μια μέρα νωρίτερα σε κάποιους. Καλά αυτό βέβαια δεν αφορά εμάς αλλά την σχέση που έχει το κατάστημα (Γερμανός στην προκειμένη περίπτωση) με την μαμά εταιρεία...

Προσωπικα δεν θα με ενοιαζε αυτο εμενα, τωρα αν τον ξερεις και δεν θελεις να τον εκθεσεις αλλο αυτο, αλλα απο την στιγμη που εσυ το πηρες γιατι το δικαιουσε, να το χαρεις αμεσως, σιγα μην περιμενεις κιολας, βεβαια αν θες να πας σε 64gb η ανω, δωσε το πισω-πουλα το και βαλε την διαφορα.



#344   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2015 - 11:50

Προσωπικα δεν θα με ενοιαζε αυτο εμενα, τωρα αν τον ξερεις και δεν θελεις να τον εκθεσεις αλλο αυτο, αλλα απο την στιγμη που εσυ το πηρες γιατι το δικαιουσε, να το χαρεις αμεσως, σιγα μην περιμενεις κιολας, βεβαια αν θες να πας σε 64gb η ανω, δωσε το πισω-πουλα το και βαλε την διαφορα.

Μάλλον αυτό θα κάνω παιδιά. Ούτως ή άλλως το τηλέφωνο ήρθε δωρεάν λόγω επιδότησης. Θα το δουλέψω για καμία εβδομάδα και αν τελικά μου αρέσει σαν συσκευή θα το πουλήσω και μετά θα βάλω μια διαφορά και θα πάω στην μεγαλύτερη έκδοση. Και πάλι ευχαριστώ.

#345   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 08/10/2015 - 12:04

Εγώ μόλις παρέλαβα από Γερμανό Τρίπολης το δικό μου splus αλλά δυστυχώς στα 16gb. Δύο κομμάτια έφερε σε splus και τα δύο 16ρια ρε γαμωτο. Αντίθετα τα μικρά s έφερε 5 σε όλα τα χρώματα και σε εκδόσεις 64-128. Το πηρα όπως σας είπα μιας και το καλύπτει εξολοκλήρου η επιδότηση που έχω, αλλά μου είπε να μην το ενεργοποιήσω σήμερα αν μπορώ γιατί θα του βάλουν χέρι από την εταιρεία κτλ. Αυτό είναι λίγο το κακό. Η στεναχωρια μου είναι ότι ήθελα μινιμουμ τα 64gb. Αν περιμένω μου είπε ότι θα έρθει τουλάχιστον σε μια εβδομάδα η μεγαλύτερη έκδοση, μπορεί και σε 10 μέρες. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω. Ακόμα με τις ζελατινες το έχω. Ακούω γνώμες.

 

Τα έχουμε ξαναπεί .... Εγώ πήρα εν γνώση μου 16άρι ... Κουβαλας οτι χρειάζεσαι και τα κατεβάζεις στο pc σου...Δεν θέλω 82563 φωτογραφίες και 189654 τραγουδια μαζί μου , όπως και 298 σκουπιδοεφαρμογές !!!

 

Α , ξέχασα δεν θα γυρίσω ούτε ταινία 4Κ  !!  Αν έγινα κακός με μερικούς ζητάω συγνώμη !!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες