Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:36

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1444311335.039538.jpg   98,31KB   66 λήψεις
Πάντως το δικό μου είναι από ότι βλέπω με τον samsung.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   pan1212

pan1212

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:37

Ρε παιδιά εγώ που έκανα εκδήλωση ενδιαφέροντος την πρώτη μέρα κυριολεκτικά και προπαραγγελία το βράδυ που άνοιξαν οι προπαραγγελίες στον Κωτσόβολο δεν με έχουν πάρει ακόμα ούτε έχω λάβει email και μάλιστα τους έχω πάρει τηλέφωνο 2-3 φορές και μου λένε ότι δεν ξέρουν τπτ ακόμα.

 

Αναφέρομαι σε iPhone 6s Plus 128GB.

Και εγώ περίμενα από το plaisio ειδοποίηση και όχι από τον κωτσόβολο που είχα συμπληρώσει μια φόρμα ενδιφέροντος



#393   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:38

Τι να ευχηθούμε ; TSMC ή Samsung ? εγώ δεν θα το δω . Γιατί ο,τι κι αν είναι θα ήθελα να έχω το άλλο που δεν θα είναι .

#394   stratoskk

stratoskk

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:46

Ηθελα να ρωτησω το εξης. Οταν ειχα αγορασει το 4s πριν 2 χρονια απο το πλαισιο κ χρειαστηκα service (προβλημα gray wifi) με ειχαν παραπεμψει στον γερμανο γιατι τοτε ηταν υπευθυνοι οι παροχοι τηλεφωνιας. Ισχυει πλεον το ιδιο γιατι δεν ειχα κ την καλυτερη εμπειρια απο τον γερμανο; Ενδιαφερομαι για το 6s 64g με ατοκες δοσεις.

#395   iUs3r

iUs3r

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:56

Μόλις τώρα με πήραν τηλέφωνο από κωτσόβολο που είχα εκδηλώσει ενδιαφέρον για 6s plus 128gb και μου είπαν ότι αν ενδιαφέρομαι ακομη θα μου το στείλουν αύριο και μου έδωσαν και αριθμό αποστολής.

Θα περιμένω βέβαια και τo plaisio δώσει και τα 10 ευρω αλλά αν μεχρι αύριο δεν με παρουν τηλέφωνο πάω κωτσόβολο.

 

Είσαι **απολύτως** σίγουρος ότι σου έδωσαν αριθμό αποστολής;;;; Με ποια μίλησες;



#396   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:56

Πραγματικά γινεται ενα μπάχαλο με τις παραγγελίες και σε ολα τα καταστήματα ο ενας λέει ετσι και ο άλλος γιουβέτς.ι
Εγω έκανα ηλεκτρονικά παραγγελία απο istorm το Σάββατο και πείρα χθες να ρωτησω ποτε θα έρθει και αν θα ειναι διαθέσιμο την παρασκευη και μου είπαν οτι δεν έχουν παραλάβει ακομα την παραγγελία και οτι δεν γνωρίζουν ποτε και τι και ποσά Και οτι θα με πάρουν τηλέφωνο αν ειναι διαθέσιμο.......περιμένουμε!

#397   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:58

Γνωριζει κανενας αν υπαρχουν εκθεσιακα iPhone 6S/Plus στα καταστηματα;

Ηθελα να ρωτησω το εξης. Οταν ειχα αγορασει το 4s πριν 2 χρονια απο το πλαισιο κ χρειαστηκα service (προβλημα gray wifi) με ειχαν παραπεμψει στον γερμανο γιατι τοτε ηταν υπευθυνοι οι παροχοι τηλεφωνιας. Ισχυει πλεον το ιδιο γιατι δεν ειχα κ την καλυτερη εμπειρια απο τον γερμανο; Ενδιαφερομαι για το 6s 64g με ατοκες δοσεις.

Τοτε υπευθυνοι για το service ηταν οι παροχοι που το εισηγαγαν. Φετος εισαγωγεας και υπευθυνος service ειναι η iSquare (Quest)...


#398   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/10/2015 - 15:59

Παντως φετος βλεπω εχουν καλο αποθεμα και θα ευχαριστηθει πολυς κοσμος...

Φιλε @loukaskrem ειχες κανει κρατηση με τη μορφη εκδηλωσης ενδιαφεροντος ή καπως αλλιως?

Όχι φίλε όπως κ πριν ένα χρόνο για το 6 έτσι κ φέτος πήγα 1 βδομάδα πριν στο μαγαζί κ τους είπα το θέλω κ να με πάρουν μόλις έρθει ... Αυτό ! Κ με πήραν και τις 2 φορές ..

#399   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:12

ImageUploadedByTapatalk1444311335.039538.jpg
Πάντως το δικό μου είναι από ότι βλέπω με τον samsung.


Τελικά καλύτερα με το είναι ; Με σαμμυ ;

#400   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:12

Στην κοσμούσε για παραγγελία που παίρνουμε τηλέφωνο εαν το κανω ηλεκτρονικά θα ειναι ακριβώς το ιδιο;

#401   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:14

Όχι φίλε όπως κ πριν ένα χρόνο για το 6 έτσι κ φέτος πήγα 1 βδομάδα πριν στο μαγαζί κ τους είπα το θέλω κ να με πάρουν μόλις έρθει ... Αυτό ! Κ με πήραν και τις 2 φορές ..

Απο ποιο μαγαζί το πείρες;

#402   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:27

Και εγώ περίμενα από το plaisio ειδοποίηση και όχι από τον κωτσόβολο που είχα συμπληρώσει μια φόρμα ενδιφέροντος

Φίλε μου με πήραν και μένα για να πάω να πληρώσω προκαταβολή και να με ειδοποιήσουν ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ θα πάρω. Ο τύπος δεν είχε μπροστά του δεδομένα από την αποθήκη. Μάλιστα είπε ότι αύριο θα πάνε στην αποθήκη και από Τρίτη Τετάρτη θα φθάσουν στα καταστήματα του Κωτσόβολου. Κοινώς δεσμέυουν πελάτες χωρίς να δεσμεύονται για παράδοση. Θα τηρηθει σειρα προτεραιότητας , αλλά αν το χρώμα και το μοντέλο το ζητήσουν 100 και φέρουν 3 κομματια κανεις δεν θα το ξέρει, παρα μόνον αφού σε έχουν δεσμεύσει



#403   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:29

Απο ποιο μαγαζί το πείρες;


Γερμανό Θήβας

#404   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:33

Πραγματικά γινεται ενα μπάχαλο με τις παραγγελίες και σε ολα τα καταστήματα ο ενας λέει ετσι και ο άλλος γιουβέτς.ι
Εγω έκανα ηλεκτρονικά παραγγελία απο istorm το Σάββατο και πείρα χθες να ρωτησω ποτε θα έρθει και αν θα ειναι διαθέσιμο την παρασκευη και μου είπαν οτι δεν έχουν παραλάβει ακομα την παραγγελία και οτι δεν γνωρίζουν ποτε και τι και ποσά Και οτι θα με πάρουν τηλέφωνο αν ειναι διαθέσιμο.......περιμένουμε!

καλα μεγαλύτερο χημείο από το istorm δεν υπάρχει. Απορώ πως παρουσιάζονται σαν επίσημοι της Apple στην Ελλάδα. Απαράδεκτοι πως χειρίζονται τις προπαραγγελίες. Εγώ εκανα παραγγλία σκέτη και σαν πελάτης συμπληρώνοντας τη φόρμα. Βρήκαν μόνο τη δεύτερη . Σε ερώτηση πότε και αν θα φέρουν λένε τα μισα τα διαθέτουν στο μαγαζι και τα άλλα μισα σε online e shop με ... σειρά προτεραιότητας. 

Πέρσυ με πήραν σε ανάλογη περίπτωση 2 μήνες μετά την παραγγελία . Το είχα ξεχάσει ότι είχα παραγγήλει 



#405   BillakisKar

BillakisKar

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:33

Επιβεβαιώνω ότι με πήραν μόλις από τα κεντρικά του Κωτσόβολου να με ρωτήσουν αν ισχύει το ενδιαφέρον μου και τους είπα ότι έχω ήδη κάνει και προπαραγγελία και ότι σίγουρα θα το έχω απο βδομάδα. Δεν διευκρίνησαν ημέρα αλλά δεσμέυτηκε ο υπάλληλος για την επόμενη βδομάδα. Τι να πω. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες