Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2015 - 12:12

Ξέρει κάποιος που δουλεύει σε αλυσίδες καταστηματων τι νόημα έχει να στείλεις τα στοιχεία σε φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος?
Απλά αλιεύουν πελατολόγιο (καμένους gadgetάκηδες??) ή μπαίνεις σε μια λίστα αναμονής?

Μπα πιστεύω ότι για εσωτερική ενημέρωση το κάνουν ..μούφα λίστα αναμονής !! ΟΣΕ φορές τους έχω στείλει ποτέ δεν με πήραν να πουν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα και αν θέλω να προχωρήσω σε αγορά !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   toxotis70

toxotis70

    iPH Contributor

  • 972 μηνύματα

Δημοσίευση 29/09/2015 - 12:27

βγαζουν συμπερασματα για παραγγελιες.... ποσα κομματια και ποια μοντελα ακριβως "πουλανε" .

 

Μξ  ξεχνας επισης οτι παιζουν κι επιδοτησεις σε εταιρειες κινητης τηλεφωνιας.


Τελευταία επεξεργασία από: toxotis70, 29/09/2015 - 12:28


#78   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/09/2015 - 12:31

και εγώ πιστεύω είναι καθαρά για να κάνουν νέους λογαργιασμους με στοιχεία πελατών ....ούτε και έμενα με έχουν καλέσει ποτέ για φόρμες που είχα κάνει στο παρελθόν .



#79   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 29/09/2015 - 13:22

Εγώ με το 6αρι όταν ήρθε με πήραν τηλ και πήγα να το παραλάβω σε κατάστημα στην Θήβα ... Είχα πάει μόλις ανακοίνωσαν ότι την τάδε του μηνός θα είναι Ελλάδα. Και τους είπα ότι θέλω 64 σπαις. Γκραι και το πήρα .. Μόνο 1 64 σε αυτό το xroma είχε έρθει ... Τώρα έτυχε και μ έκατσε τι να πω ... Παντός σήμερα το απόγευμα θα πάει ο πατέρας μ να. Κάνει κράτηση το 6σ γιατί εγώ δουλεύω Λάρισα . Θα σας ενημερώσω 9-10 αν θα ισχύσει και φέτος η απλά ήμουν τυχερός ..!

#80   StavSanis

StavSanis

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/09/2015 - 13:46

Πώς και τόσο νωρίς ρε παιδιά όμως?

Μη μου βάζουν φωτιές τώρα...:P



#81   paularas

paularas

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/09/2015 - 14:37

ο υπεύθυνος του κεντρικού κωτσόβολου πάντους σήμερα με απόλυτη σιγουριά με είπε ότι στις 10 θα αρχίσουν τα pre orders (??!?!??!) και κατα τις 20 θα ερθουν  τα πρώτα μόνο για τα pre orders (?!?!?!?!?!?) 



#82   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2015 - 15:36

Εγώ με το 6αρι όταν ήρθε με πήραν τηλ και πήγα να το παραλάβω σε κατάστημα στην Θήβα ... Είχα πάει μόλις ανακοίνωσαν ότι την τάδε του μηνός θα είναι Ελλάδα. Και τους είπα ότι θέλω 64 σπαις. Γκραι και το πήρα .. Μόνο 1 64 σε αυτό το xroma είχε έρθει ... Τώρα έτυχε και μ έκατσε τι να πω ... Παντός σήμερα το απόγευμα θα πάει ο πατέρας μ να. Κάνει κράτηση το 6σ γιατί εγώ δουλεύω Λάρισα . Θα σας ενημερώσω 9-10 αν θα ισχύσει και φέτος η απλά ήμουν τυχερός ..!

Γράφτηκες σε λίστα αναμονήςσε συγκεκριμένο κατάστημα ή σε λίστα ενδιαφέροντος της αλυσίδας;

#83   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 29/09/2015 - 15:38

Γενικά υπάρχει τρόπος να "κρατήσουμε" τη συσκευή που θέλουμε, ούτως ώστε στις 9 του μηνός να μπορέσουμε να την έχουμε στα χέρια μας;;; 



#84   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2015 - 15:43

ο υπεύθυνος του κεντρικού κωτσόβολου πάντους σήμερα με απόλυτη σιγουριά με είπε ότι στις 10 θα αρχίσουν τα pre orders (??!?!??!) και κατα τις 20 θα ερθουν τα πρώτα μόνο για τα pre orders (?!?!?!?!?!?)

Αφού μωρε κανείς δεν ξέρει η διαθεσιμότητα , πάντα η ίδια ιστορία παραγγέλνουν πχ 30 και τους φέρνουν όποτε το θυμηθούν κάποια κομμάτια και σε όποιον κάτσει να κάνει συμβιβασμό σε μοντέλο χρώμα και χωρητικότητα τα παίρνει. Αλλα αφού έρχονται 9.10 τι σχέση έχει να κάνουν προπαραγγελίες στις 10 ; Δεν αντιλαμβάνομαι τι θέλει να πει ο υπευθυνοανεύθυνος

#85   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 29/09/2015 - 22:47

ο υπεύθυνος του κεντρικού κωτσόβολου πάντους σήμερα με απόλυτη σιγουριά με είπε ότι στις 10 θα αρχίσουν τα pre orders (??!?!??!) και κατα τις 20 θα ερθουν τα πρώτα μόνο για τα pre orders (?!?!?!?!?!?)

Ό,τι να ναι ο Κωτσόβολος απο πάντα. Άσχετοι οι μισοί απο εκει πέρα. Πέρσι πάλι τέτοιες βλακείες λέγανε

Πώς και τόσο νωρίς ρε παιδιά όμως?
Μη μου βάζουν φωτιές τώρα...:P

Θέλουν να προλάβουν τα Σκρουτζομάγαζα φέτος. Εγώ πέρσι βαρέθηκα να περιμένω 2 εβδομαδες απο τοτε που βγήκε επίσημα στις 31 Οκτωβρίου και το πήρα απο το Seven. Απο τα Public που ειχα κανει προπαραγγελία με πήραν τηλέφωνο να περάσω να το πάω στις 20 Δεκεμβρίου χαχα

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 29/09/2015 - 22:50


#86   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 30/09/2015 - 05:56

Φέτος στην αρχή τουλάχιστον δεν θα έχουν πολυ ζήτηση τα σκρουτζομαγαζα καθώς θα ερθει νωρίς φέτος σε εμάς. Μετα προς Νοέμβρη και γιορτές που θα πέσει η τιμή τοτε θα παιχτεί παιχνίδι

#87   TiMoRiS

TiMoRiS

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2015 - 12:33

Με πήραν τηλέφωνο από Κοτσώβολο και μου είπαν ότι θα κοστίζει 789 το 16αρι και αν θέλω να πάω να δώσω προκαταβολή και θα το πάρω 8-9 του μήνα! Την τσίμπησαν την τιμή!



#88   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 30/09/2015 - 12:40

Μόλις έσκασε τηλ και σε μένα από Κωτσόβολο...789 16αρι ..θέλουν προκαταβολή στο πλησιέστερο κατάστημα και για παραλαβή θα συνεννοηθώ με το κατάστημα ανάλογα τη διαθεσιμότητα...προσωπικά θα περιμένω να κυκλοφορήσει κανα μήνα μπας και τα σκρουτζομαγαζα το ρίξουν καμία 70-80 ευρώ

#89   Jeff2010

Jeff2010

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2015 - 12:55

Στις αρχές του μήνα λογικά θα ανακοινώσουν τις τελικές τιμές και θα αρχίσει και η προπαραγγελία. Έτσι μου είπαν σήμερα από Public. Λογικά 780 το 16αρι, 860 το 64αρι. Όσο έκανε και το 6 όταν βγήκε δλδ.



#90   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 30/09/2015 - 14:09

Eπίσημα από τον Κωτσόβολο που με πήραν τηλέφωνο, 789 το 16αρι 6s. Επομένως θεωρώντας ότι στη γερμανια οι χωρητικότητες μεταξύ τους έχουν διαφορά 110 ευρώ, θα έχουμε 64αρι στα 899 και 128 στα 1009 ευρώ...Ξέφυγαν τελείως οι τιμές... 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες