Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:11

εγω αν δουλευα σε καταστημα και μου ελεγε πελατης αυτο που ειπες θα εκανα τα αδυνατα δυνατα να μην το παρεις παρασκευη η σαββατο!Πειτε με κακο..πειτε με οτι θελετε..  :P  :P


Τελευταία επεξεργασία από: antonis17, 06/10/2015 - 20:11


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:13

εγω αν δουλευα σε καταστημα και μου ελεγε πελατης αυτο που ειπες θα εκανα τα αδυνατα δυνατα να μην το παρεις παρασκευη η σαββατο!Πειτε με κακο..πειτε με οτι θελετε..  :P  :P


χαχαχα μαζι σου :). θα το δωσω στο σακη ταπαμε ηδη :)

#303   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:14

Ολοι αυτο θελουμε φιλε μου.. να το παρουμε οσο πιο γρηγορα γινεται με την λιγοτερη καθυστερηση...
 
Καλη καρδια παιδια!!!


+10000 like πετραν

#304   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:34

Παιδια με ρωταει φιλος που θελει να το αγορασει, αλλα δεν εχει κανει καμια κρατηση-προπαραγγελια γιατι ετσι του ρθε ξαφνικα να το παρει, απο ποιο μαγαζι πιστευετε οτι αν παει αυριο να κανει παραγγελια εχει τις μεγαλυτερες πιθανοτητες να το παρει γρηγοροτερα??



#305   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:38

και τωρα που ξαναδιαβασα τι εγραψα βλεπω για πιο λογο εγινε η ´παρεξηγηση ´
εννοειτε δεν πιεσα για να το παρω νωρις αλλα πιεσα να μαθω σε ποια σειρα ειμαι στη λιστα. η σκεψη στο οτι θα περιμενω και αλλες 3-4 μερες και μετα θα κοιταγα κ αλλου δεν εχει καμμια σχεση με το καταστημα. τα παιδια εκει μου ειπαν οτι αφου ειμαι 2ος θα τοχω ΣΙΓΟΥΡΑ παρασκευη (μακαρι :) )
αυτα προς λυση της παρεξηγησης παιδες

σορυ για την μακρυγορια κ το οφ τοπικ

#306   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:42

Παιδια με ρωταει φιλος που θελει να το αγορασει, αλλα δεν εχει κανει καμια κρατηση-προπαραγγελια γιατι ετσι του ρθε ξαφνικα να το παρει, απο ποιο μαγαζι πιστευετε οτι αν παει αυριο να κανει παραγγελια εχει τις μεγαλυτερες πιθανοτητες να το παρει γρηγοροτερα??


πιστευω οτι απο παρασκευη που μπαινουν ολα τα καταστηματα (πλαισιο, voda, wind, kosmo) αλλα και isystem-document κλπ αλλα και τα σκρουτζομαγαζα λογικα θαρθουν αρκετα κομματια σε αντιθεση με περυσι που ηταν πιο λιγα. οποτε ας κανει μα βολτα απο ολους :)

#307   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:47

Θα μείνω λίγο ακόμα εκτός θέματος με μια δόση χιούμορ!


Μην το πάρετε γιατί ο omorfonios λεει ότι κολλάει σε όλα τα τοπικ!

Ευχαριστώ για την σειρά πάντως vag!!!

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#308   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 20:57

Θα μείνω λίγο ακόμα εκτός θέματος με μια δόση χιούμορ!
Μην το πάρετε γιατί ο omorfonios λεει ότι κολλάει σε όλα τα τοπικ!
Ευχαριστώ για την σειρά πάντως vag!!!

ο ομορφονιος τοσο καιρο που διαβαζω νομιζω οτι ειναι ο πιο φανατικος iphonakias απο ολους μας. τοσο πολυ που κραζει αλλο τοσο και τρεχει κ τα αγοραζει. και μαλιστα πριν απο εμας που περιμενουμε ποτε θα μας βαλουν στην λιστα :)

Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 06/10/2015 - 20:58


#309   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 21:06

Θα μείνω λίγο ακόμα εκτός θέματος με μια δόση χιούμορ!


Μην το πάρετε γιατί ο omorfonios λεει ότι κολλάει σε όλα τα τοπικ!

Ευχαριστώ για την σειρά πάντως vag!!!

μέχρι τώρα είχε λυσσάξει με το 6.. Τώρα λέει και για το s οτι κολλάει; Θα τρελαθούμε...

#310   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 06/10/2015 - 21:08

πιστευω οτι απο παρασκευη που μπαινουν ολα τα καταστηματα (πλαισιο, voda, wind, kosmo) αλλα και isystem-document κλπ αλλα και τα σκρουτζομαγαζα λογικα θαρθουν αρκετα κομματια σε αντιθεση με περυσι που ηταν πιο λιγα. οποτε ας κανει μα βολτα απο ολους :)

Να σαι καλα φιλε μου... και γω ετσι του ειπα να τα παρει ολα στη γυρα.. αν και πιστευω οτι σε πλαισιο πρεπει να εχουν πεσει πολλοι αλλα ειναι και μεγαλη αλυσιδα οποτε θα εχει μεγαλη διαθεσιμοτητα..

Το isystem τι ακριβως ειναι??  Πρωτη φορα το ακουω...απο το λιγο ψαξιμο που εκανα βλεπω οτι ειναι σαν επισημος μεταπωλητης της Apple?



#311   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 21:09

μέχρι τώρα είχε λυσσάξει με το 6.. Τώρα λέει και για το s οτι κολλάει; Θα τρελαθούμε...


χαχαχα. οντως δεν υπαρχει!! ειμαι σιγουρος οτι το πρωτο lag στο 7αρι παλι ο ομορφονιος θα το βρει :)

παντα φιλικα κ με χιουμορ

#312   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 21:13

Να σαι καλα φιλε μου... και γω ετσι του ειπα να τα παρει ολα στη γυρα.. αν και πιστευω οτι σε πλαισιο πρεπει να εχουν πεσει πολλοι αλλα ειναι και μεγαλη αλυσιδα οποτε θα εχει μεγαλη διαθεσιμοτητα..
Το isystem τι ακριβως ειναι??  Πρωτη φορα το ακουω...απο το λιγο ψαξιμο που εκανα βλεπω οτι ειναι σαν επισημος μεταπωλητης της Apple?


επισημος μεταπωλητης με προιοντα αποκλειστικα apple (οχι βεβαια apple store). εγω προσωπικα ξερω στο εκπτωτικο. αλλα πχ υπαρχει και το istorm στο golden παλι επισημος μεταωλητης και το document στη γλυφαδα (πολυ διαφημιση εκανα :) )

#313   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 06/10/2015 - 21:19

επισημος μεταπωλητης με προιοντα αποκλειστικα apple (οχι βεβαια apple store). εγω προσωπικα ξερω στο εκπτωτικο. αλλα πχ υπαρχει και το istorm στο golden παλι επισημος μεταωλητης και το document στη γλυφαδα (πολυ διαφημιση εκανα :) )

Χαχαχα... δε πειραζει καλη και η διαφημιση.. που ξες μπορει να σου κληρωσουν κανα αηφονι τζαμπα..  :P  :P  :P

Δεν τα ξερα... πλεον καλο ειναι να τα ξερουμε μιας και μπαινουμε στο κοσμο της Apple για πρωτη φορα...



#314   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2015 - 21:36

Χαχαχα... δε πειραζει καλη και η διαφημιση.. που ξες μπορει να σου κληρωσουν κανα αηφονι τζαμπα..  :P  :P  :P
Δεν τα ξερα... πλεον καλο ειναι να τα ξερουμε μιας και μπαινουμε στο κοσμο της Apple για πρωτη φορα...


τιποτα φιλε! και εγω εδω μεσα εχω βρει παρα πολλες φορες λυση σε θεματα κατα καιρους. ευχομαι να βρει ο φιλος σου το κινητακι οπως και ολοι εμεις :)

#315   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2015 - 11:38

Τι γκίνια και αυτή ρε γαμώτο. Μόλις ενημερώθηκα, από iSquare,πλαίσιο, ότι το 128gb δεν θα έρθει τώρα.!!! Αργότερα! Ελπίζω η cosmote να κάνει το θαύμα της!

 

Επίσης στο πλαίσιο, μου  είπαν ότι ήμουν ο πρώτος που θα το παραλάμβανε άμα ερχόταν...Είχα πληρώσει από την αρχή όμως.


Τελευταία επεξεργασία από: vagos456, 07/10/2015 - 11:40


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)