Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

Επίσημο: 9 Οκτωβρίου τα νέα iPhone 6S και iPhone 6S Plus στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
907 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/10/2015 - 20:30

Εγω παιδες δεν ξερω πως θα την παλεψω... θα παραλαβω δευτερα και η nano-SIM ερχεται τριτη-τεταρτη μαζι με τα νεα συμβολαια..



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/10/2015 - 20:42

Γιατι στο site της Public λεει εγγυηση 24 μηνες?

Στο Site γράφουν ο,τι θέλουν, όπως το θέλουν. Το 6 π.χ. το αναφέρουν με 12 μήνες, του κατασκευαστή.

 

Προφανώς όλα αυτά δε σε απασχολούν. Η εγγύηση είναι 2ετής.

 

Και ήδη αισθάνομαι τις πρώτες τρίχες στη γλώσσα να βγαίνουν.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#618   trickster

trickster

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/10/2015 - 20:48

Στο Site γράφουν ο,τι θέλουν, όπως το θέλουν. Το 6 π.χ. το αναφέρουν με 12 μήνες, του κατασκευαστή.

 

Προφανώς όλα αυτά δε σε απασχολούν. Η εγγύηση είναι 2ετής.

 

Και ήδη αισθάνομαι τις πρώτες τρίχες στη γλώσσα να βγαίνουν.

Χαχαχαχαχαχα sorry

Δεν το πηρα πρεφα πουθενα οτι η εγγυηση ειναι πλεον 2ετης.

Πολυ καλα νεα. :D



#619   BillakisKar

BillakisKar

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα

Δημοσίευση 09/10/2015 - 20:55

Μετά από πολύ κόπο και τρέξιμο βρήκα 6s Plus 128GB Silver σε ενα καταστημα Γερμανου στην Αθηνα! Δόξα το Θεό. Μόλις το άνοιξα και πάει όντως σφαίρα. Ρε παιδιά ένα περίεργο χτύπημα στη δόνηση κάτω δεξιά το έχετε και εσείς ? Σα να έχει κόφτη ? Είδα πριν κάτι που έγραψε ένας φίλος αλλά είπα να ρωτήσω.



#620   punker

punker

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Twitter:@delliosg
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/10/2015 - 21:07

Εγώ παιδιά τι να πώ. Πήρα κατά τις 12 το μεσημερι τηλ στο Γερμανό στην Τρίπολη. Τους λέω 64άρι space gray 6s  , υπάρχει; Μου λένε υπάρχει και προθυμοποιήθηκαν μόνοι τους να μου το κρατήσουν. Πάω αργότερα, το πα'ιρνω και τέλος. Απλά, εύκολα και γρήγορα. Με επεξεργαστή Samsung



#621   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 09/10/2015 - 22:28

Ευχαριστω που οι έξυπνοι moderator σβήνουν τα μηνύματα μου ,η Apple σας πληρώνει ?η οι εταιρείας που ζητάνε 10 ευρώ και έγραψα για αυτο ?σβηστε το και αυτο υπάρχουν πιο σοβαρά forum απο σας

Τελευταία επεξεργασία από: SLK200GR, 09/10/2015 - 22:32


#622   BillakisKar

BillakisKar

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα

Δημοσίευση 09/10/2015 - 22:56

Καλησπέρα και πάλι! Ξεκίνησα και εγώ το στήσιμο σιγά σιγά. Από ζέστη δεν έχω θέμα αλλά να πω αλήθεια το στείνω σα νέο iPhone και θα τα μεταφέρω όλα από την αρχή. Αυτό που αντιμετωπίζω είναι ένα μικρό lag στην οθόνη αφής αλλά στην 9.0.0 έκδοση. Τώρα έκανα στην 9.0.2 και θα τεστάρω αν διορθώθηκε. Τέλος έτρεξα το τεστ για τη CPU και προς έκπληξή μου έχω τον TSMC επεξεργαστή! God Bless Γερμανός!



#623   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/10/2015 - 23:06

Ευχαριστω που οι έξυπνοι moderator σβήνουν τα μηνύματα μου ,η Apple σας πληρώνει ?η οι εταιρείας που ζητάνε 10 ευρώ και έγραψα για αυτο ?σβηστε το και αυτο υπάρχουν πιο σοβαρά forum απο σας

Όταν μάθεις να εκφράζεις την άποψη σου  όμορφα και ωραία χωρίς να χαρακτηρίζεις ανθρώπους, τα ξαναλέμε.

 

Μέχρι τότε, στο καλό.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#624   loukaskrem

loukaskrem

    iPH Enthousiast

  • 402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 10/10/2015 - 07:39

Μόλις το πήρα στα χέρια μου!! Από ότι είδα έχω Σάμμυ τσιπ πάει κομμάτια !!! Καμία σχέση με το 6 :))

#625   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 10/10/2015 - 08:13

Εμένα σε plus 128άρι φοράει τον TSMC, από Γερμανό αγορασμένο.

#626   pan1212

pan1212

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/10/2015 - 11:18

Εγώ έχω ξενερώσει με το plaisio και την αδιαφορία τους (μάλιστα είχα πάει σε ένα υποκατάστημα να αγοράσω κάτι και τους έκανα μια ερώτηση και με κοίταγαν λες και τους είχα παραγγείλει πλουτώνιο ενώ αρκετά καταστήματα το διεθετάν και χωρίς δεκακάευρα) που αν μέχρι την Τρίτη δεν έχω κάποιο θα ακυρώσω την παραγγελία και μάλλον δεν προκειται να το πάρω καθόλου.



#627   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 10/10/2015 - 11:30

Εγώ έχω ξενερώσει με το plaisio και την αδιαφορία τους (μάλιστα είχα πάει σε ένα υποκατάστημα να αγοράσω κάτι και τους έκανα μια ερώτηση και με κοίταγαν λες και τους είχα παραγγείλει πλουτώνιο ενώ αρκετά καταστήματα το διεθετάν και χωρίς δεκακάευρα) που αν μέχρι την Τρίτη δεν έχω κάποιο θα ακυρώσω την παραγγελία και μάλλον δεν προκειται να το πάρω καθόλου.


αν διαβασεις λιγο παραπανω τα ιδια ειπα κ εγω!!

#628   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 10/10/2015 - 11:47

Εγώ έχω ξενερώσει με το plaisio και την αδιαφορία τους (μάλιστα είχα πάει σε ένα υποκατάστημα να αγοράσω κάτι και τους έκανα μια ερώτηση και με κοίταγαν λες και τους είχα παραγγείλει πλουτώνιο ενώ αρκετά καταστήματα το διεθετάν και χωρίς δεκακάευρα) που αν μέχρι την Τρίτη δεν έχω κάποιο θα ακυρώσω την παραγγελία και μάλλον δεν προκειται να το πάρω καθόλου.

Έτσι και χειρότερα. Όταν να σου πουλήσουν κανένα προϊόν turbo x σε πρήζουν και σε γλύφουν. Άσε που δεν έχουν doa. Τόσα λεφτά εγώ δε δίνω, αν δεν έχει doa. Να πας, να το πληρώσεις, να έχει κάτι-φτου φτου-, να το στείλεις άμεσα στο service, και να φύγεις με 1000€ λιγότερα και χωρίς τηλέφωνο.

#629   starmanwarz

starmanwarz

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 10/10/2015 - 11:57

Παιδες τα φωτα σας...

 

Εχω ενα 5s 16GB και Δευτερα θα παρω ενα 6s 16GB. Αυτη τη στιγμη στο 5s εχω 6.5GB ελευθερα και εχω μεσα οτι χρειαζομαι απο εφαρμογες κτλ... Απο μουσικη δεν εχω λογω Spotify Premium. Φωτο και βιντεο δεν βγαζω πολλα και επισης δεν παιζω πολλα παιχνιδια. 

 

Το ερωτημα ειναι, για την χρηση που κανω το 16αρι θα ειναι αρκετο, ετσι? +110 Ευρω μου φαινονται πολλα για το 64αρι...



#630   al3xis

al3xis

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2015 - 12:02

Παιδες τα φωτα σας...

 

Εχω ενα 5s 16GB και Δευτερα θα παρω ενα 6s 16GB. Αυτη τη στιγμη στο 5s εχω 6.5GB ελευθερα και εχω μεσα οτι χρειαζομαι απο εφαρμογες κτλ... Απο μουσικη δεν εχω λογω Spotify Premium. Φωτο και βιντεο δεν βγαζω πολλα και επισης δεν παιζω πολλα παιχνιδια. 

 

Το ερωτημα ειναι, για την χρηση που κανω το 16αρι θα ειναι αρκετο, ετσι? +110 Ευρω μου φαινονται πολλα για το 64αρι...

Μια χαρά θα σου είναι εφόσον έχεις ήδη αρκετή ελεύθερη μνήμη και δε θα αλλάξεις την χρήση σου..



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες