Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

Τρελή προσφορά από Vodafone: Απόκτησε τα iPhone 6 / Plus 128GB στην τιμή των 16GB!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 04/11/2015 - 10:40

inner_iPhone6.png

 
Mόνο για σήμερα η Vodafone δίνει τη δυνατότητα να αποκτήσεις τα iPhone 6 / Plus των 128GB στην τιμή των 16GB!
 
Απόκτησε τo iPhone 6 128GB από €859 στα €659 και το iPhone 6 Plus 128GB από €979 στα €789!
 

H προσφορά αφορά σε αγορά σκέτης συσκευής iPhone 6 128GB και 6 Plus 128GB και μόνο για μια ημέρα (04/11) ή μέχρι εξάντλησεως των αποθεμάτων. Ισχύει αποκλειστικά για τις Οnline παραγγελίες με δωρεάν παράδοση στο σημείο της επιλογής σας (σπίτι/γραφείο) και πληρωμή με αντικαταβολή. Η τιμή περιλαμβάνει ΦΠΑ 23%.

 

Περισσότερες πληροφορίες, εδώ.


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 04/11/2015 - 10:45

Πολυ καλη προσφορα. Ειναι αρκετα κατω και απο τις τιμες skroutz



#3   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 04/11/2015 - 10:46

και κλασσικα δεν θα υπαρχουν κομματια... ;)



#4   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/11/2015 - 10:46

θα συμφωνήσω και εγώ   



#5   zahos147

zahos147

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 04/11/2015 - 11:17

Ειναι διαφημιστικό κολπο!!
Κ ο Γερμανος το εχει κανει στο παρελθον... Υπαρχουν 100 κομματια σε ολη την Ελλαδα κ ειναι για τους υπαλληλους κλπ...



#6   christos6380

christos6380

    iPH newbie

  • Pip
  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2015 - 11:24

Δεν νομίζω καν οτί υπάρχουν τόσα....Έχει συμβει και στο παρελθόν να "αλιεύονται" στοιχεια υποψηφιων πελατών μέσω της φόρμας που καλείστε να συμπληρώσετε...



#7   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 04/11/2015 - 12:27

δεν παιρνει κανενας τωρα το 6 για αυτο κ η προσφορα



#8   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2015 - 13:38

Ακριβώς τέτοια εποχή  ήταν και πέρυσι που έκανε και ο ''Γερμανός'' την απάτη με την προσφορά για το iPhone 5 στην δήθεν δελεαστική τιμή των 299 ευρώ λόγο των εκπτώσεων που είχαν ξεκινήσει 2 μήνες πριν τα Χριστούγεννα.Αναρωτιέμαι άραγε το κατα πόσο ''ζήλεψε'' και η Vodafone και είπε να δοκιμάσει κάτι αντίστοιχο.



#9   manu

manu

    iPH Enthousiast

  • 473 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 04/11/2015 - 14:22

πάντως αντικειμενικά η τιμή αυτή νομίζω είναι πολύ καλη. έκανα παραγγελια και με πήραν τηλέφωνο να το κλείσουμε.



#10   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2015 - 14:23

Στην αρχικά χάρηκα νομίζοντας ότι γράφει 6S και 6S plus! Αλλά μετά προσγειώθηκα :D

#11   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/11/2015 - 14:41

Ειναι ελληνικης αντιπροσωπείας; Γιατι εχω ακουσει τα ξενα δε δουλευουν σωστα.


You'll Never Walk Alone


#12   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 04/11/2015 - 15:15

Ειναι ελληνικης αντιπροσωπείας; Γιατι εχω ακουσει τα ξενα δε δουλευουν σωστα.

Τι εννοείς δεν δουλεύουν σωστά. Στην Ελλάδα στέλνουν τα καλά και στον υπόλοιπο κόσμο τα χαλασμένα;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#13   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/11/2015 - 16:19

Αποδεδειγμένα ουκ ολίγες φορές και OXI MONO σε κινητά (αλλά σε κάθε είδους συσκευές, από φούρνους μικροκυμάτων έως ρούτερ), ό,τι προορίζονται για ΗΠΑ είναι καλύτερα - τουλάχιστον όσο αφορά την ΔΙΚΗ ΜΟΥ εμπειρία, όλα αυτά τα χρόνια. (Είχα την τύχη να 'χω ελληνο-αμερικανό θείο και μου προμήθευε προϊόντα απ' ευθείας από ΗΠΑ - μέχρι και Apple II είχα κονομίσει απ' τον θείο τον Τόνι).
Προσωπικά (ΕΜΕΝΑ δηλαδη) ουδέποτε με ενδιέφερε να 'ναι "ελληνικό" το μηλόφωνο μου. Αν μπορούσα να βρω "αμερικάνικο", έπαιρνα πάντα αμερικάνικο ΚΑΙ μάλιστα τα αμερικάνικα μοντέλα είναι μακράν καλύτερα (στο θέμα μπαταρίας). Αμερικάνικο αγόρασα κι εγώ (6άρι) και με νορμάλ χρήση μου κρατά...2-2.5 μέρες!!!!!!!!!!!!! Όταν φίλοι μου με ελληνικά ή ευρωπαικά τους κρατά με τα βίας 1 μέρα το πολύ.
Δεν θα ήταν - δηλαδή, για μένα - ζήτημα μπαταρίας αν τα μιλοφωνα απο  την ΒΟΝΤΑΦΟΝ "είναι" αμερικάνικα. Μέχρι  και το παμπάλαιο HTC Leo που 'χα, ΗΤΑΝ απ' την T-Mobile (αμερικάνικο φυσικά) και είχε ΔΙΠΛΑΣΙΑ εσωτερική μνήμη απ' το ίδιο μοντέλο που προοριζόταν για τις υπόλοιπες αγορές.


#14   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/11/2015 - 16:28

Αποδεδειγμένα ουκ ολίγες φορές και OXI MONO σε κινητά (αλλά σε κάθε είδους συσκευές, από φούρνους μικροκυμάτων έως ρούτερ), ό,τι προορίζονται για ΗΠΑ είναι καλύτερα - τουλάχιστον όσο αφορά την ΔΙΚΗ ΜΟΥ εμπειρία, όλα αυτά τα χρόνια. (Είχα την τύχη να 'χω ελληνο-αμερικανό θείο και μου προμήθευε προϊόντα απ' ευθείας από ΗΠΑ - μέχρι και Apple II είχα κονομίσει απ' τον θείο τον Τόνι).
Προσωπικά (ΕΜΕΝΑ δηλαδη) ουδέποτε με ενδιέφερε να 'ναι "ελληνικό" το μηλόφωνο μου. Αν μπορούσα να βρω "αμερικάνικο", έπαιρνα πάντα αμερικάνικο ΚΑΙ μάλιστα τα αμερικάνικα μοντέλα είναι μακράν καλύτερα (στο θέμα μπαταρίας). Αμερικάνικο αγόρασα κι εγώ (6άρι) και με νορμάλ χρήση μου κρατά...2-2.5 μέρες!!!!!!!!!!!!! Όταν φίλοι μου με ελληνικά ή ευρωπαικά τους κρατά με τα βίας 1 μέρα το πολύ.
Δεν θα ήταν - δηλαδή, για μένα - ζήτημα μπαταρίας αν τα μιλοφωνα απο την ΒΟΝΤΑΦΟΝ "είναι" αμερικάνικα. Μέχρι και το παμπάλαιο HTC Leo που 'χα, ΗΤΑΝ απ' την T-Mobile (αμερικάνικο φυσικά) και είχε ΔΙΠΛΑΣΙΑ εσωτερική μνήμη απ' το ίδιο μοντέλο που προοριζόταν για τις υπόλοιπες αγορές.

νταξει κλαιω ρε

#15   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/11/2015 - 16:30

νταξει κλαιω ρε


Γιατι φιλε μου; Εχεις ελληνικο; χαχαχαχα

You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες