Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ερώτηση για Jailbreak iOS 9.2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mpanakos

mpanakos

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2015 - 11:21

Καλημέρα σε όλους!
Η αλήθεια ειναι ότι έψαξα λίγο στα τοπικ για jailbreak σε 9.2 αλλά δεν βρήκα κάτι! Προφανώς δεν θα έχει βγει κάτι ακόμα!
Ήθελα να ρωτήσω όμως επειδή εγώ το έχω κάνει αναβάθμιση κάθε φορά που μου το ζητούσε μέσω κινητού και όχι μέσω iTunes μήπως γίνεται κάτι και μπορώ και γυρίσω σε παλαιότερο λογισμικό που να υπάρχει jailbreak ή να περιμένω νεότερα...!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 20/12/2015 - 11:22

τι συσκευη, εν ολιγοις μπααα


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#3   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/12/2015 - 11:27

Καλημέρα σε όλους!
Η αλήθεια ειναι ότι έψαξα λίγο στα τοπικ για jailbreak σε 9.2 αλλά δεν βρήκα κάτι! Προφανώς δεν θα έχει βγει κάτι ακόμα!
Ήθελα να ρωτήσω όμως επειδή εγώ το έχω κάνει αναβάθμιση κάθε φορά που μου το ζητούσε μέσω κινητού και όχι μέσω iTunes μήπως γίνεται κάτι και μπορώ και γυρίσω σε παλαιότερο λογισμικό που να υπάρχει jailbreak ή να περιμένω νεότερα...!

όχι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γιατι δεν υπογράφεται καμιά παλαιότερη ipsw.συνεπως υπομονή να βγει κάποια στιγμή και αν βγει.



#4   mpanakos

mpanakos

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2015 - 11:30

τι συσκευη, εν ολιγοις μπααα

5s είπα και εγώ μετα από πολυ καιρό να κάνω jailbreak να το λιώσω λίγο γιατί το βαρέθηκα .... :-)

#5   NIKOSTITO

NIKOSTITO

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2016 - 20:08

Καλημέρα σε όλους!
Η αλήθεια ειναι ότι έψαξα λίγο στα τοπικ για jailbreak σε 9.2 αλλά δεν βρήκα κάτι! Προφανώς δεν θα έχει βγει κάτι ακόμα!
Ήθελα να ρωτήσω όμως επειδή εγώ το έχω κάνει αναβάθμιση κάθε φορά που μου το ζητούσε μέσω κινητού και όχι μέσω iTunes μήπως γίνεται κάτι και μπορώ και γυρίσω σε παλαιότερο λογισμικό που να υπάρχει jailbreak ή να περιμένω νεότερα...!

Θα σου προτινα να περασεις την 9.2 απευθεις απτο iTunes με Restore ετσι  ωστε οταν βγει το Jb να μπορεις να το περασεις γιατι συνηθως (απο προσωπικη εμπειρια μιλαω) οταν εχεις κανει OTA update τα JB αποτυγχανουν και σου κανουν τη συσκευη ανω κατω.



#6   sinuos

sinuos

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 29/04/2016 - 11:52

κυκλοφορουν κατι video στο youtube που δειχνουν πως μπορεις να βαλεις το cydia.τι παιζει τελικα?εχει βγει jb για 9,3,1 ή οχι?



#7   petrak1

petrak1

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 29/04/2016 - 11:58

κυκλοφορουν κατι video στο youtube που δειχνουν πως μπορεις να βαλεις το cydia.τι παιζει τελικα?εχει βγει jb για 9,3,1 ή οχι?

Δεν υπαρχει jailbreak μετα την 9.1

#8   sinuos

sinuos

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 29/04/2016 - 14:59

Δεν υπαρχει jailbreak μετα την 9.1

Και αυτο εδω που κανει ο τυπας τι ειναι?? http://www.youtube.c...h?v=uUeQWiucmCU  ειναι ασφαλες να το κανουμε?



#9   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 29/04/2016 - 15:12

Fake είναι. Όλα αυτoύ του είδους στο YouTube.

 

JB μέχρι την 9.1


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες