Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Έρευνα προιόντων Apple...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Έρευνα προιόντων Apple...

Θα αγοράζατε iPad Pro;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Τι θα σας έκανε να θελήσετε να αγοράσετε iPad Pro;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Θα αγοράζατε iPhone με οθόνη 4 ίντσες;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Τι θα σας έκανε να θελήσετε να αγοράσετε iPhone με οθόνη 4 ίντσες;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Θα αγοράζατε Apple Watch

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/02/2016 - 11:37

Παρακαλώ απαντήστε όσο πιο ειλικρινά μπορείτε

Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 06/02/2016 - 11:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/02/2016 - 12:10

Στην πυρά και έξω από το forum. Οχι σε όλα :P



#3   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 22/01/2017 - 09:51

done


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#4   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 22/01/2017 - 11:37

Ενοιωσα άσχημα που παντού έβαλα όχι ,δεν μπορούσε να μπει και μια ερώτηση του στυλ θέλετε amoled οθωνη ,ασύρματη φόρτιση να έβαζα και ενα ναι ?

#5   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/01/2017 - 18:06

Ενοιωσα άσχημα που παντού έβαλα όχι ,δεν μπορούσε να μπει και μια ερώτηση του στυλ θέλετε amoled οθωνη ,ασύρματη φόρτιση να έβαζα και ενα ναι ?

ασυρματη εννοείς της Samsung που πρέπει να το ακουμπάς στο φορτιστή ο οποίος είναι με καλώδιο έτσι; υπόψην ότι εάν η apple βάλει ασύρματη φόρτιση του ίδιου είδους πάλι θα το θεωρώ ανούσιο, δεν το λέω επειδή το έχει η Samsung.

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 22/01/2017 - 18:09


#6   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 22/01/2017 - 19:26

Απίστευτα βολικό τουλάχιστον για μένα ,το ακουμπάς (δεν ψάχνεις καλώδιο )

ασυρματη εννοείς της Samsung που πρέπει να το ακουμπάς στο φορτιστή ο οποίος είναι με καλώδιο έτσι; υπόψην ότι εάν η apple βάλει ασύρματη φόρτιση του ίδιου είδους πάλι θα το θεωρώ ανούσιο, δεν το λέω επειδή το έχει η Samsung.


Απίστευτα βολικό τουλάχιστον για μένα ,το ακουμπάς (δεν ψάχνεις καλώδιο ) Και με την οθόνη always on display βλεπεις οποίες πληροφορίες θελεις χωρις να απλώσεις το χέρι σου (ειδικα την νύχτα που ξυπνάω και βλέπω την ώρα ανοίγοντας μονο τα ματια )

#7   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 22/01/2017 - 20:13

Στην πυρά και έξω από το forum. Οχι σε όλα :P

Τα ίδια και εγώ  :D  :P



#8   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/01/2017 - 22:39

Απίστευτα βολικό τουλάχιστον για μένα ,το ακουμπάς (δεν ψάχνεις καλώδιο )
Απίστευτα βολικό τουλάχιστον για μένα ,το ακουμπάς (δεν ψάχνεις καλώδιο ) Και με την οθόνη always on display βλεπεις οποίες πληροφορίες θελεις χωρις να απλώσεις το χέρι σου (ειδικα την νύχτα που ξυπνάω και βλέπω την ώρα ανοίγοντας μονο τα ματια )

εγω το έχω στο συρτάρι του γραφείου γιατί δεν το χρησιμοποίησα ποτέ. Το iPhone το έχω σε stand όποτε ούτε εγώ ψάχνω καλώδια και για την ώρα έχω το ρολόι και αυτό σε stand. Ελπίζω σε νέα τεχνολογία επιτέλους σε αυτόν τον τομέα και να σταματήσουν οι εταιρίες να μας πλασάρουν ως ασύρματη φόρτιση αυτό που υπάρχει τώρα. Ευελπιστώ η φημολογούμενη ασύρματη φόρτιση που ίσως παρουσιάσει η Apple (η η Samsung από την ευκαιρία με το s8) να είναι κάτι τελείως διαφορετικό.

#9   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/01/2017 - 08:00

εγω το έχω στο συρτάρι του γραφείου γιατί δεν το χρησιμοποίησα ποτέ. Το iPhone το έχω σε stand όποτε ούτε εγώ ψάχνω καλώδια και για την ώρα έχω το ρολόι και αυτό σε stand. Ελπίζω σε νέα τεχνολογία επιτέλους σε αυτόν τον τομέα και να σταματήσουν οι εταιρίες να μας πλασάρουν ως ασύρματη φόρτιση αυτό που υπάρχει τώρα. Ευελπιστώ η φημολογούμενη ασύρματη φόρτιση που ίσως παρουσιάσει η Apple (η η Samsung από την ευκαιρία με το s8) να είναι κάτι τελείως διαφορετικό.

επειδη και εγω πριν το ειχα σε stand τωρα με κανει και φορτιση ενω πριν μονο ξεκουραζοταν.

Τι αποσταση φορτισης στα 4,5 μετρα? εγω που κοιμαμαι διπλα να με φορτιζει και μενα?Ασε να αμφιβαλλω για αυτην την φημολογια και εν παση περιπτωση η ασυρματη υπαρχει ηδη 3 χρονια μεχρι να βγει κατι καλυτερι ειναι ευπροσδεκτη 



#10   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.407 μηνύματα

Δημοσίευση 23/01/2017 - 08:10

Δεν είναι και τόσο εύκολο τεχνολογικά να γίνει κάτι τέτοιο άσε που προσωπικά δεν θα το θεωρούσα και το πιο υγιεινό να περιβάλλονται διαφορά κύματα γύρω μου.. Αρκετά έχουμε μην προσθέτουμε και αλλα. Άλλωστε μου είναι παντελώς ανούσιο. Το βράδυ που το φορτίσω κοιμάμαι όποτε τι νόημα έχει να γίνεται ασύρματα; μην σκουντουφλιάζω στο καλώδιο υπνοβατωντας;


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

#11   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 23/01/2017 - 10:52

Σε όλα όχι εκτός από το ρολόι .....

 

 

Το iPad μετά από την έλευση του νέου ΜacBook στο ιδανικό μέγεθος μεταφοράς και βάρους, προσωπικά θεωρήθηκε άχρηστο και έφυγε νύχτα..

 

Κάνω πολλά περισσότερα και έχω Laptop..


@CaLi@


#12   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/01/2017 - 11:13

 

 

 

Το iPad μετά από την έλευση του νέου ΜacBook στο ιδανικό μέγεθος μεταφοράς και βάρους, προσωπικά θεωρήθηκε άχρηστο και έφυγε νύχτα..

 

Κάνω πολλά περισσότερα και έχω Laptop..

αν ειχε μια διαφορα τιμης λογικη δεν θα πηγαινε απατο



#13   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/01/2017 - 15:03

επειδη και εγω πριν το ειχα σε stand τωρα με κανει και φορτιση ενω πριν μονο ξεκουραζοταν.
Τι αποσταση φορτισης στα 4,5 μετρα? εγω που κοιμαμαι διπλα να με φορτιζει και μενα?Ασε να αμφιβαλλω για αυτην την φημολογια και εν παση περιπτωση η ασυρματη υπαρχει ηδη 3 χρονια μεχρι να βγει κατι καλυτερι ειναι ευπροσδεκτη

εγω θέλω να δω τέτοια Φόρτιση. Και 4-5 μέτρα να μην είναι στα 2 είμαι ευχαριστημένος. Και για φοβουσ ακτινοβολίας απλέ δεν υπάρχει λόγος να το έχουμε στο κομοδίνο όταν κοιμόμαστε. Κάθε τεχνολογια είναι ευπρόσδεκτη γιατί είναι και ένα βήμα πριν την κάθε εξέλιξη. Εγώ προσωπικά μίλησα ότι δεν με βολεύει. Φυσικά και κάποιους (όπως εσένα) βολεύει.

#14   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/01/2017 - 15:08

εγω θέλω να δω τέτοια Φόρτιση. Και 4-5 μέτρα να μην είναι στα 2 είμαι ευχαριστημένος. Και για φοβουσ ακτινοβολίας απλέ δεν υπάρχει λόγος να το έχουμε στο κομοδίνο όταν κοιμόμαστε. Κάθε τεχνολογια είναι ευπρόσδεκτη γιατί είναι και ένα βήμα πριν την κάθε εξέλιξη. Εγώ προσωπικά μίλησα ότι δεν με βολεύει. Φυσικά και κάποιους (όπως εσένα) βολεύει.

μεταξυ μας reaver, ξερω γιατι δεν σε βολευει ,

και οχι δεν θα βαλω το φορτιστη μου απο το κομοδινω στο μπανιο για να μην εχω ακτινοβολια  (οι γκομεννες παιρνουν και την νυχτα τηλ βαριεμε να σηκωθω)



#15   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 23/01/2017 - 15:35

Βαφτίσαμε ασύρματη φόρτιση το ότι δεν βάζουμε το βύσμα του φορτιστή στη συσκευή. Είναι σαν να λέμε ασύρματο Ίντερνετ αλλά θα πρέπει να ακουμπάς το λαπτοπ πάνω στο ρουτερ.
Το καλό με την αππλε είναι ότι παίρνει κάτι που υπάρχει ήδη και το εξελίσσει όπως πρέπει. Αν μπορέσει να εξελίξει την ασύρματη φόρτιση χωρίς να χρειάζεται επαφή με βάση αλλά ταυτόχρονα να μην κάψουμε και τα τελευταία μας εγκεφαλικά κύτταρα από την ακτινοβολία τοτε μπράβο της.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες