Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Ποιος είναι στην διαδικασία στο να κόψει το κάπνισμα;;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/02/2016 - 13:10

Με λένε Στεσυ και εχω να καπνίσω 27 μέρες. Νιώθω υπέροχα.
Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1454929816.305299.jpg   120,42KB   123 λήψεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Melinas1998

Melinas1998

    iPH Contributor

  • 993 μηνύματα
  • Twitter:@melinas1998
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/02/2016 - 13:16

Με λένε Στεσυ και εχω να καπνίσω 27 μέρες. Νιώθω υπέροχα.
attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1454929816.305299.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

wow congrats!! Υπάρχει τέτοιο app!?


Sent from my iPhone 6s Plus !

#3   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/02/2016 - 13:33

Οτι θες υπάρχει. Quit now λέγετε το συγκεκριμένο. Εγω εχω την pro έκδοση υπάρχει και η free.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   Melinas1998

Melinas1998

    iPH Contributor

  • 993 μηνύματα
  • Twitter:@melinas1998
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/02/2016 - 14:00

Οτι θες υπάρχει. Quit now λέγετε το συγκεκριμένο. Εγω εχω την pro έκδοση υπάρχει και η free.


Sent from my iPhone using Tapatalk

θα τη κατεβάσω στο κιν της μαμάς μου μήπως και το κόψει τη παρακαλώ χρονια !! Και φυσικά θα της πάρω τη pro version μήπως και τη παροτρύνω λιγάκι παραπάνω. !!!


Sent from my iPhone 6s Plus !

#5   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 08/02/2016 - 14:31

42e320e92ec84c4f9aaba2fad86a1f2f.jpgτι παραπανω εχει η pro εκδοση;κοστιζει μονο σαν ενα πακετο


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

#6   oatz

oatz

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:zer0t0nine

Δημοσίευση 08/02/2016 - 14:48

Το εχω κοψει μερικες φορες απο 3-4 μηνες αλλα τωρα μου ειναι πολύ δυσκολο...



#7   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/02/2016 - 14:52

Το εχω κοψει μερικες φορες απο 3-4 μηνες αλλα τωρα μου ειναι πολύ δυσκολο...

Μετά απο 3-4 μήνες βλακεία που το βάλες στο στόμα σου. Εγω είμαι πολυ αποφασισμένη. Το επόμενο μηλαρακι μου είναι κερασμένο απο τα λεφτά που δεν θα εχω χαλάσει στον καρκίνο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#8   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/02/2016 - 14:57

Εφαρμογες και μ@@κιες. Ο μονος τροπος να κοψεις το καπνισμα ειναι η θεληση η αποφασιστικοτητα και η δυναμη του χαρακτηρα σου. Φτασαμε σε σημειο να κανουμε τα παντα με app. Σοβαρα τωρα, θελουμε μια κωλοεφαρμογη για να μας ωθησει στο να κοψουμε το καπνισμα; Τι μ@@κιες χριστε μου. Εγω εχω να βαλω τσιγαρο στο στομα μου 1 χρονο και 2 μηνες. Πως; Ξυπνησα ενα πρωι και λεω τερμα. Μαχαιρι. Ετσι απλα.

Να βαλουμε και εφαρμογη να μας λεει εχετε να κανετε μπανιο 2 μερες. Καντε τωρα!

Καλα για pro και απλες εκδοσεις απλα ΓΕΛΑΩ!!

Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: pinturicchio, 08/02/2016 - 14:59


#9   oatz

oatz

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:zer0t0nine

Δημοσίευση 08/02/2016 - 14:58

Εμπειρικα μιλώντας 15-20 μερες είναι το ζόρι... μετα απλώς πρέπει να μην το ξανα βαλεις στο στομα ΠΟΤΕ.

Τώρα δηλαδη που είσαι 27 μερες χωρίς δεν έχεις κατι αλλο δυσκολο μπροστα σου... απλώς μην πέσεις ξανα στην παγίδα...



#10   oatz

oatz

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:zer0t0nine

Δημοσίευση 08/02/2016 - 15:00

οπως τα ειπες pinturicchio



#11   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/02/2016 - 15:17

Εφαρμογες και μ@@κιες. Ο μονος τροπος να κοψεις το καπνισμα ειναι η θεληση η αποφασιστικοτητα και η δυναμη του χαρακτηρα σου. Φτασαμε σε σημειο να κανουμε τα παντα με app. Σοβαρα τωρα, θελουμε μια κωλοεφαρμογη για να μας ωθησει στο να κοψουμε το καπνισμα; Τι μ@@κιες χριστε μου. Εγω εχω να βαλω τσιγαρο στο στομα μου 1 χρονο και 2 μηνες. Πως; Ξυπνησα ενα πρωι και λεω τερμα. Μαχαιρι. Ετσι απλα.

Να βαλουμε και εφαρμογη να μας λεει εχετε να κανετε μπανιο 2 μερες. Καντε τωρα!

Καλα για pro και απλες εκδοσεις απλα ΓΕΛΑΩ!!

Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

συμφωνω. Αλλά το να βλέπεις τα στατιστικά σου να ανεβαίνουν υπέρ σου, σου ανεβάζει το ηθικό. Άσε που βλέπεις πόση οικονομία εχεις κάνει κτλ κτλ. Δεν το θεωρώ κακό ούτε χαζομάρα. Προσωπικά δεν το έκοψα επειδή έβαλα το app. Αυτό θα ήταν γελοίο. Απλά έβαλα την εφαρμογή για όλα τα παραπάνω. Άσε που οτι γράφει το κοντέρ σε οικονομία μου τα δίνει ο άντρας μου ως επιβράβευση. Χα χα χα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#12   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/02/2016 - 15:27

συμφωνω. Αλλά το να βλέπεις τα στατιστικά σου να ανεβαίνουν υπέρ σου, σου ανεβάζει το ηθικό. Άσε που βλέπεις πόση οικονομία εχεις κάνει κτλ κτλ. Δεν το θεωρώ κακό ούτε χαζομάρα. Προσωπικά δεν το έκοψα επειδή έβαλα το app. Αυτό θα ήταν γελοίο. Απλά έβαλα την εφαρμογή για όλα τα παραπάνω. Άσε που οτι γράφει το κοντέρ σε οικονομία μου τα δίνει ο άντρας μου ως επιβράβευση. Χα χα χα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το ηθικο σου ανεβαινει καθε μερα απο το γεγονος οτι δε καπνιζεις. Δε χρειαζεται να στο επιβεβαιωνει κανεις ποσο μαλλον ενα application. Εσυ ο ιδιος νιωθεις καλυτερα επειδη περασε μια μερα και δε το κανες.

Επισης αυτοματα ξερεις ποση οικονομια κανεις καθως ξερεις απο πριν ποσο καπνιζες- αρα ξερεις ποσα λεφτα γλιτωνεις σε βαθος χρονου.

Δεν ξερω πως αντιλαμβανεστε τα πραγματα. Σιγουρα ο καθε ανθρωπος ξεχωριστα. Μιας και ειπες οτι η προοδος στο app σου ανεβαζει το ηθικο κανω εναν παραλληλισμο. Απολυθηκα απο το στρατο τον Αυγουστο του 15. Παιζει να ημουν ο μονος που δεν ειχε λελεμετρο στο κινητο. Δεν μπορουσα να χωνεψω γιατι γιατι μα γιατι το ειχαν ολοι. Γιατι να μπαινεις σε μια μ@@κια να μετρας μερες και να εχεις εναν και καλα βαθμο (ΓΕΛΑΩ); Ξερεις οτι εισαι ο Γιωργος και απολυεσαι την ταδε του μηνος. Τελος-ολα τα αλλα ειναι χαμε να παιζαμε.


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: pinturicchio, 08/02/2016 - 15:29


#13   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/02/2016 - 15:35

Το ηθικο σου ανεβαινει καθε μερα απο το γεγονος οτι δε καπνιζεις. Δε χρειαζεται να στο επιβεβαιωνει κανεις ποσο μαλλον ενα application. Εσυ ο ιδιος νιωθεις καλυτερα επειδη περασε μια μερα και δε το κανες.

Επισης αυτοματα ξερεις ποση οικονομια κανεις καθως ξερεις απο πριν ποσο καπνιζες- αρα ξερεις ποσα λεφτα γλιτωνεις σε βαθος χρονου.

Δεν ξερω πως αντιλαμβανεστε τα πραγματα. Σιγουρα ο καθε ανθρωπος ξεχωριστα. Μιας και ειπες οτι η προοδος στο app σου ανεβαζει το ηθικο κανω εναν παραλληλισμο. Απολυθηκα απο το στρατο τον Αυγουστο του 15. Παιζει να ημουν ο μονος που δεν ειχε λελεμετρο στο κινητο. Δεν μπορουσα να χωνεψω γιατι γιατι μα γιατι το ειχαν ολοι. Γιατι να μπαινεις σε μια μ@@κια να μετρας μερες και να εχεις εναν και καλα βαθμο (ΓΕΛΑΩ); Ξερεις οτι εισαι ο Γιωργος και απολυεσαι την ταδε του μηνος. Τελος-ολα τα αλλα ειναι χαμε να παιζαμε.


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

εδω ειχα εφαρμογή όταν ήμουν έγκυος και έλεγα στον γιατρό μου οτι το application έλεγε θα γεννήσω στις 10/12 και αυτός γέλαγε. Σε πληροφορώ οτι στις 12 παρά με έπιασαν οι πόνοι και στις 2 το βράδυ 10/12 γέννησα. Αφού μωρε έχουμε που έχουμε κάποιο smartphone ας βάλουμε και καμια εφαρμογή. Την εφαρμογή την ειχα κατεβάσει για να παρακολουθώ τα στάδια της εγκυμοσύνης οχι για να δω ποτέ θα γεννήσω. Βάζω εφαρμογές στο τηλέφωνο μου ανάλογα με τα ενδιαφέροντα που εχω κατα καιρούς.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#14   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 08/02/2016 - 15:47

Με λένε Αυγουστή και πέταξα το τσιγάρο στις 14 Μαρτίου 2004. Είμαι πλέον ένας από τους χειρότερους αντικαπνιστές.



Sent from my iPhone using Tapatalk

#15   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/02/2016 - 15:49

Με λένε Αυγουστή και πέταξα το τσιγάρο στις 14 Μαρτίου 2004. Είμαι πλέον ένας από τους χειρότερους αντικαπνιστές.



Sent from my iPhone using Tapatalk

12 χρόνια. Τέλεια. Δεν βιάζομαι να σε φτάσω αλλά εύχομαι να τα καταφέρω σαν εσένα. Ο λόγος που δεν βιάζομαι είναι γιατι δεν θέλω να περάσουν 12 χρόνια απο πάνω μου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες