Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple Watch: Διαθέσιμα μοντέλα και τιμές πώλησης στην Ελλάδα (+ αξεσουάρ)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 12/02/2016 - 16:37

To Apple Watch είναι από σήμερα διαθέσιμο στην Ελλάδα με τις τιμές του μικρότερου μοντέλου (38mm Aluminium Case με Sport Band) να ξεκινάνε από τα €429.

Ας δούμε αναλυτικά το πόσο κοστίζει το κάθε διαθέσιμο μοντέλο του Apple Watch στην Ελλάδα:
 

Apple Watch Sport

Apple_Watch-sport-ellada.png

 

  • 38mm Silver Aluminium Case με Sport Band (White - Orange - Blue - Black) στα €429
  • 38mm Rose Gold Aluminium Case με Sport Band (Lavender - Antique White) στα €429
  • 42mm Silver Aluminium Case με Sport Band (White - Orange - Blue - Black) στα 479€
  • 42mm Rose Gold Aluminium Case με Sport Band (Stone - Midnight Blue) στα 479€

 

Apple Watch


Apple_Watch-ellada.png

 

  • 38mm Stainless Steel Case με Sport Band ((PRODUCT RED) - White - Black) στα €679
  • 38mm Stainless Steel Case με Classic Buckle (Saddle Brown - Black) στα €779
  • 38mm Stainless Steel Case με Modern Buckle (Midnight Blue) στα €879
  • 38mm Stainless Steel Case με Milanese Loop στα €779
  • 38mm Stainless Steel Case με Link Bracelet στα €1139
  • 38mm Space Black Stainless Steel Case με Space Black Stainless Steel Link Bracelet στα €1239
  • 42mm Stainless Steel Case με Sport Band ((PRODUCT RED) - White - Black) στα €729
  • 42mm Stainless Steel Case με Classic Buckle (Saddle Brown - Black) στα €829
  • 42mm Stainless Steel Case με Leather Loop (Stone - Midnight Blue) στα €829
  • 42mm Stainless Steel Case με Milanese Loop στα €829
  • 42mm Stainless Steel Case με Link Bracelet στα €1189
  • 42mm Space Black Stainless Steel Case με Space Black Stainless Steel Link Bracelet στα €1289

 

Αξεσουάρ για Apple Watch
 

Sport Band στα €65


black-e1455285554963.jpg


Το Sport Band κατασκευάζεται από φθοροελαστομερές υψηλών επιδόσεων, κάνοντάς το ανθεκτικό και ισχυρό, αλλά απίστευτα μαλακό.

 

Milanese Loop στα €179

milanese-e1455285586386.jpg


Μια σύγχρονη απόδοση ενός σχεδίου που αναπτύχθηκε στο Μιλάνο στο τέλος του 19ου αιώνα.

 

Classic Buckle στα €179

black-1-e1455285616607.jpg


Αυτή η παραδοσιακή σχεδίαση ενημερώθηκε με δέρμα νέας διαλογής για μια όμορφη επίστρωση που παλιώνει με φυσικό τρόπο.

 

Leather Loop στα €179

midnight_blue-e1455285652507.jpg


Αυτό το λουράκι κατασκευάζεται από χειροποίητο δέρμα Βενετίας στο Arzignano της Ιταλίας

 

Modern Buckle στα €299

pink-e1455285691298.jpg


Ένα μικρό γαλλικό βυρσοδεψείο παράγει το μαλακό δέρμα Granada για αυτό το κομψό λουράκι. Αυτό που μοιάζει με ένα συμπαγές κούμπωμα είναι στην πραγματικότητα ένα μαγνητικό κούμπωμα δύο μερών, τα οποία συνδέονται μεταξύ τους με απίστευτα απλό τρόπο.

 

Link Bracelet στα €549

silver-e1455285724837.jpg


Το Link Bracelet κατασκευάζεται από το ίδιο κράμα ανοξείδωτου ατσαλιού που χρησιμοποιεί η κάσα του Apple Watch και διαθέτει περισσότερα από 100 μέρη.

 

Apple Watch Magnetic Charging Dock στα €99

charging_dock-e1455285777202.jpg


Με τη μαγνητική βάση φόρτισης Apple Watch, μπορείς να φορτίζεις το Apple Watch σε οριζόντια θέση με το λουράκι ανοιχτό ή σε πλάγια θέση.

 

Apple Watch Magnetic Charging Cable στα €39

magnetic_charger-e1455285835895.jpg


Είναι απίστευτα εύκολο να φορτίσεις το Apple Watch σου με μια λύση της Apple που συνδυάζει την τεχνολογία MagSafe και την επαγωγική φόρτιση.


Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 12/02/2016 - 17:12

το hermes edition με το διπλό λουράκι δεν το έχουν φέρει ;;


Τελευταία επεξεργασία από: Braker, 12/02/2016 - 17:14


#3   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 12/02/2016 - 17:30

το hermes edition με το διπλό λουράκι δεν το έχουν φέρει ;;


Το hermes edition δεν κυκλοφορεί σε λουράκι. Πρέπει να αγοράσεις οκόκληρο το ρολόι "hermes edition" για να το πάρεις.
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#4   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 12/02/2016 - 17:35

Το hermes edition δεν κυκλοφορεί σε λουράκι. Πρέπει να αγοράσεις οκόκληρο το ρολόι "hermes edition" για να το πάρεις.

 

το ξέρω... για όλο το ρολόι λέω απλά μου αρέσει αυτό με το διπλό λουράκι.



#5   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 12/02/2016 - 17:36

το ξέρω... για όλο το ρολόι λέω απλά μου αρέσει αυτό με το διπλό λουράκι.



Ααα, σόρρυ δεν το κατάλαβα!

Από οτι ξέρω το πουλάνε μονο συγκεκριμένα καταστήματα παγκοσμίως. Ούτε καν όλα τα Apple Store
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#6   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/02/2016 - 18:05

Εκεινο το πιο ακριβο με τα 17000ε υπαρχει πουθενα διαθεσιμο για αμεση αγορα; Ευχαριστω

You'll Never Walk Alone


#7   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/02/2016 - 18:17

Εκεινο το πιο ακριβο με τα 17000ε υπαρχει πουθενα διαθεσιμο για αμεση αγορα; Ευχαριστω

Αυτά τα φτηνά τα βρίσκεις εύκολα. Εγώ θα δυσκολευτώ!


Big things have small beginnings

#8   Poupou

Poupou

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/02/2016 - 18:40

καλησπέρα....το είχα πολύ πριν κυκλοφορήσει στην Ελλαδίτσα μας επίσημα. το πούλησα πριν ένα μήνα. την πρώτη βδομάδα που το είχα ήμουν ενθουσιασμένος φουλ μου άρεσε..όσο όμως πέρναγε ο καιρός το βαρέθηκα δεν ξέρω το γιατί....ίσως είμαι πιο πολύ το τηλεφώνου τελικά. ήταν αισθητά αργό και επίσης το 42mm που είχα μου ήταν μικρό σαν μέγεθος. είχα διαβάσει και μια έρευνα σε κάποιο site από χρήστες όπου η πιο πολλοί είχαν την ίδια εμπειρία με εμένα. μια βδομάδα κόλλημα και μετά βαρετό.



#9   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/02/2016 - 18:42

καλησπέρα....το είχα πολύ πριν κυκλοφορήσει στην Ελλαδίτσα μας επίσημα. το πούλησα πριν ένα μήνα. την πρώτη βδομάδα που το είχα ήμουν ενθουσιασμένος φουλ μου άρεσε..όσο όμως πέρναγε ο καιρός το βαρέθηκα δεν ξέρω το γιατί....ίσως είμαι πιο πολύ το τηλεφώνου τελικά. ήταν αισθητά αργό και επίσης το 42mm που είχα μου ήταν μικρό σαν μέγεθος. είχα διαβάσει και μια έρευνα σε κάποιο site από χρήστες όπου η πιο πολλοί είχαν την ίδια εμπειρία με εμένα. μια βδομάδα κόλλημα και μετά βαρετό.

τσιμπα και εσυ ενα garmin fenix 3 να δεις πως δεν βαριεσαι ποτε!!

#10   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/02/2016 - 19:01

Αυτά τα φτηνά τα βρίσκεις εύκολα. Εγώ θα δυσκολευτώ!

 

Αμα ψηνεσαι παραγγελνουμε μαζι, για να μας ερθουν μισα μισα τα μεταφορικα. :unsure:


You'll Never Walk Alone


#11   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/02/2016 - 19:30

Αμα ψηνεσαι παραγγελνουμε μαζι, για να μας ερθουν μισα μισα τα μεταφορικα. :unsure:

Μέσα είμαι, γιατί το έχουν παρακάνει με τα μεταφορικά.

Και με την ευκαιρία θα παραγγείλω μαζί και ένα tempered glass γιατί πάνω εκεί που έκανα πειράματα με αυτό το 1970 που λένε, γρατζούνισα και την οθόνη του κινητού.  B)

 

Να δες εκεί στην πάνω γωνία δεξιά:

 

Spoiler


Big things have small beginnings

#12   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/02/2016 - 22:26

Λουράκια δεν έχουν διαθέσιμα ακόμα.

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#13   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 12/02/2016 - 22:49

τσιμπα και εσυ ενα garmin fenix 3 να δεις πως δεν βαριεσαι ποτε!!

To οποίο επίσης είναι πάμφθηνο και πολύ χρήσιμο για κάποιον που το "χρησιμοποιεί"...

 

Για να σας βολέψει κάπου το ρολόι και γενικότερα τα smartwatch θα πρέπει να τα χρειάζεστε-χρησιμοποιείται. Αλλιώς είναι άχρηστα και προφανώς για αυτό τα βαριέστε. Δεν θα υποκαταστήσουν το κινητό σας.

Από την άλλη και με εξαίρεση της αρκετές λειτουργίες περί GPS κυρίως του Garmin γιατί να μην πάρω ένα Suunto πχ; 

Και πολλοί που απλά θέλουν να καταγράφουν δραστηρίοτητες μπορούν να πάρουν το πάμφθηνο Mi Band 1S που ήδη είναι πολύ διάσημο.



#14   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/02/2016 - 23:43

To οποίο επίσης είναι πάμφθηνο και πολύ χρήσιμο για κάποιον που το "χρησιμοποιεί"...

Για να σας βολέψει κάπου το ρολόι και γενικότερα τα smartwatch θα πρέπει να τα χρειάζεστε-χρησιμοποιείται. Αλλιώς είναι άχρηστα και προφανώς για αυτό τα βαριέστε. Δεν θα υποκαταστήσουν το κινητό σας.
Από την άλλη και με εξαίρεση της αρκετές λειτουργίες περί GPS κυρίως του Garmin γιατί να μην πάρω ένα Suunto πχ;
Και πολλοί που απλά θέλουν να καταγράφουν δραστηρίοτητες μπορούν να πάρουν το πάμφθηνο Mi Band 1S που ήδη είναι πολύ διάσημο.

προφανως για να το πηρα το δουλευω στα τερματα.βουνο-σκι-πεζοπορειες-τρεξιμο-ποδηλατο.
Το καθε ρολοι κανει την δουλεια του.για μπουκαλα και ελευθερη καταδυση που κανω επισης εχω ενα suunto d4i(ασχετος οτι το fenix λεει οτι φτανει στα 100m βαθος,απλα δεν ειναι η δουλεια του αυτη)...τωρα σε θεματα μπαταριας και φοβου απο νερα και φθορες και πιο πολυ ρολοι σαφως και το fenix 3 ειναι πολυ ανωτερο απο το apple watch και στο λεω με σιγουρια γιατι το εψαξα πολυ για να το παρω.

#15   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/02/2016 - 00:14

προφανως για να το πηρα το δουλευω στα τερματα.βουνο-σκι-πεζοπορειες-τρεξιμο-ποδηλατο.
Το καθε ρολοι κανει την δουλεια του.για μπουκαλα και ελευθερη καταδυση που κανω επισης εχω ενα suunto d4i(ασχετος οτι το fenix λεει οτι φτανει στα 100m βαθος,απλα δεν ειναι η δουλεια του αυτη)...τωρα σε θεματα μπαταριας και φοβου απο νερα και φθορες και πιο πολυ ρολοι σαφως και το fenix 3 ειναι πολυ ανωτερο απο το apple watch και στο λεω με σιγουρια γιατι το εψαξα πολυ για να το παρω.

:) παρακολουθώ τα ποστ σου  για τα ρολόγια. Δεν έκανα σύγκριση.  Η απάντηση στην παράθεση ήταν μόνο η πρώτη σειρά και περισσότερο αστειευόμουνα μια και το fenix δεν το λες και φθηνό.

Για τα υπόλοιπα που έγραψα με επειβεβαιώνεις (το Suunto πάντως είναι περίπου 200€ φθηνότερο). Το fenix είναι για πιο συγκεκριμένα πράγματα. Για να το πω απλά, εσύ έγραψες ότι είναι κορυφαίο το fenix χωρίς όμως να "μάθεις" τι θέλει ο χρήστης, το ποστ του οποίου παρέθεσες. Εγώ πχ το θεωρώ άχρηστο το συγκεκριμένο γιατί δεν με χρησιμεύει.  :D Αυτό εννοούσα. Για να μην το βαρεθείς θα πρέπει κάπου να σε φανεί χρήσιμο. Δεν είναι κινητό ούτε, προς το παρόν, μπορεί να το αντικαταστήσει.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες