Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επιμήκυνση της λίστας των πρόσφατων κλήσεων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   agoro

agoro

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 19/02/2016 - 13:45

Καλησπέρα στην ομάδα !!
Είμαι κάτοχος iPhone 6 στο οποίο έχω ένα βασικό νούμερο της εργασίας μου και κάθε μέρα δέχομαι πολλές κλήσεις. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να μεγαλώσω την λίστα των πρόσφατων κλήσεων και συγκεκριμένα των αναπάντητων γιατί θέλω να εμφανίζει κι από προηγούμενες ημέρες. Παράδειγμα: δέχομαι κάθε μέρα 200 κλήσεις όπου οι 100 είναι αναπάντητες. Εάν γίνει αυτό για 3ς ημέρες θα έχω συνολικά 300 αναπάντητες όπου το κινητό μου εμφανίζει τις 100 τελευταίες. Εγώ αυτό που θέλω είναι είτε όλες τις αναπάντητες είτε 200 δηλαδή όχι μόνο από σήμερα και χθες αλλά και από προχθές και εάν γίνετε και από πιο προηγούμενες μέρες .

Ευχαριστώ !!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/02/2016 - 14:11

Μόνο με JB.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2016 - 14:20

η να κανεις export και save καθε τοσο τη call history? Καπου εχω δει εφαρμογες στο appstore που το κανουν αυτο,βεβαια δεν ξερω κατα ποσο ειναι πρακτικο



#4   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2016 - 14:29

Καλησπέρα στην ομάδα !!
Είμαι κάτοχος iPhone 6 στο οποίο έχω ένα βασικό νούμερο της εργασίας μου και κάθε μέρα δέχομαι πολλές κλήσεις. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να μεγαλώσω την λίστα των πρόσφατων κλήσεων και συγκεκριμένα των αναπάντητων γιατί θέλω να εμφανίζει κι από προηγούμενες ημέρες. Παράδειγμα: δέχομαι κάθε μέρα 200 κλήσεις όπου οι 100 είναι αναπάντητες. Εάν γίνει αυτό για 3ς ημέρες θα έχω συνολικά 300 αναπάντητες όπου το κινητό μου εμφανίζει τις 100 τελευταίες. Εγώ αυτό που θέλω είναι είτε όλες τις αναπάντητες είτε 200 δηλαδή όχι μόνο από σήμερα και χθες αλλά και από προχθές και εάν γίνετε και από πιο προηγούμενες μέρες .

Ευχαριστώ !!

Πάρε ένα Backup με iTunes, άνοιξε το backup σου με το iBackupBot και εκεί θα δεις στο section User Information Manager το tab "Call History"

Συνημμένο αρχείο  backup.PNG   540,5KB   31 λήψεις

 

Απ΄ ότι βλέπεις στην φωτό θα δεις ιστορικό μέχρι και ένα έτος πριν. Μπορείς να το κάνεις και export σε excel για να το διαχειριστείς αναλόγως.

Εναλλακτικά στην συσκευή μόνο Screenshots ανά ημέρα, ανάλογα του όγκου κλήσεων.


Big things have small beginnings

#5   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2016 - 14:35

το πιο ευχρηστο φαινεται αυτο vrachamis...μπραβο.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες