Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Είναι επίσημο! 21 Μαρτίου το Apple event στο οποίο αναμένουμε το iPad Pro 9.7 ιντσών και το νέο 4ιντσο iPhone SE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
271 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 08/07/2016 - 11:27

Καλησπερα. Εδω και ενα μηνα περιπου πουλησα το 6s plus. Για χαρη του SE. Φοβερη οθονη το plus αλλα τεραστιο. Το χα παρει με το που κυκλοφορησε. Στην αρχη ειχαι ξετρελαθει αλλα σιγα σιγα τα προβληματα με τα δαχτυλα να πιανονται να μου πεφτει στο κεφαλι στο κρεβατι αχαχχαχα και γενικα να μη μπορω ανετα με το ενα χερι. Και τελος οσο καλοκαιριαζε και λιγοστευαν οι τσεπες και οι χωροι ζορισε πολυ. Ασε που στη παρεα πηραν 2 5s και αρχισα να σκεφτομαι αυτο που ειχα. Τελις παντων δε μου λειπει καθολου το 6s plus συνηθισα αμεσως οθονη οπως και την πληκτρολογηση. Μπαταρια ιδια με το 6s plus για μενα 7-10 ωρες χρησης αναλογα του το κανω. Σιγουρα παντως δε θα χρειαστω μεσα στη μερα ή το βραδυ εκτος και αν δε το αφησω καθολου. Το μονο που σταματησα ειναι να παιζω παιχνιδια. Μικρο το χρησιμοποιω με ενα χερι, το βαζω παντου χωρις να το καταλαβαινω γιατι ειναι παναλαφρο ενω το 6s plus ηταν σα κοτρωνα και τελος εχω μια θηκη το πεταω απο εδω απο εκει χωρις να φοβαμαι μη παθει τιποτα. Τελος οπως ειπαν παραπανω, γιατι στην αρχη το ειχα γυμνο, το γκριπ του ειναι παρα πολυ καλυτερο απο το 6s plus.


P.S.: στις φωτο διαφορα τρελη δε παρατηρησα στο βιντεο ομως υπαρχει διαφορα αν δεν ειμαι ακινητος. Οπως και το touch id ειναι λιγο πιο αργο αλλα οχι τραγικα. Απλα αν βιαζομαι πολυ και εχω λερωμενο χερι βαζωτο κωδικο και τελος.

Κάλυψες αρκετά καλά, αυτό που ζω και εγώ.

 

Αλλά θα διαφωνήσω σε κάτι...

 

Στο κρεβάτι, μόνο ένα πούπουλο μπορούμε να κρατάμε και να πέσει καθώς κλείνουν τα μάτια και να έχουμε ευχάριστη έκπληξη.  :P  :lol:  :P

Σίγουρα κουράζονται τα δάχτυλα λιγότερο από το 6S Plus, αλλά δεν αποφεύγεις την πτώση του στην κεφάλα.

Έτσι για να μην πει κανείς ότι δεν λέμε και τα αρνητικά... LOL



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/07/2016 - 13:15

έχει και τα καλά του το plus στο κρεβάτι  :P






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες