Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προβλημα με headphones iphone 3gs


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Alt3rnative

Alt3rnative

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2010 - 13:34

Εχει σταματησει να λειτουργει το αριστερο headphone στις "ψειρες" που συμπεριλαμβανονται στο κουτι.Απομονωσα καπως τον ηχο μονο στο δεξι headphone η παιζει να χει καει?

ευχαριστω εκ των προτερων...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 24/01/2010 - 14:16

Μάλλον έχει καεί...

Είναι συχνό φαινόμενο για τα ακουστικά της apple...

Αν τα αγοράσεις κάνουν 25€ νομίζω ή 29€. Τέλος παντων κάπου εκεί (μιλάω για τα ακουστικά με το controller που αυξομειώνεις τον ήχο και ελέγχεις το ipod). Αν έχεις εγγύηση όμως να πας σε ένα κατάστημα με την απόδειξη αγοράς και να ζητήσεις καινούρια γιατί η εγγύηση αφορά και όλα τα παρελκόμενα του κουτιού, όχι μόνο τη συσκευή

#3   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2010 - 14:23

μηπως εχεις παει στις ρυθμισεις - γενικα - προσβασιμοτητα και εχεις στο on μονοφωνικος ηχος ; ριξε μια ματια.. ;)

#4   Alt3rnative

Alt3rnative

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2010 - 14:41

στο off ειναι...προφανως καηκε εχω ψαξει τα παντα αλλα δεν εχω βρει κατι... :( :( :( ...

#5   AG738

AG738

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2011 - 20:02

Καλησπέρα σας,

Εγώ αντιμετωπίζω ένα άλλο πρόβλημα.Παρότι χάλασαν τα ακουστικά , σήμερα αγόρασα άλλα καινούργια από κατάστημα γνωστής εταιρίας, προωθώντας μού τα σαν Original (32 ευρώ). Αφού τα έβαλα , διαπίστωσα πως δεν λειτουργεί η αύξηση/μείωση του ήχου από τα ακουστικά.
Επιπλέον, διαπίστωσα πως σε κλήσεις που κάνω τύπου skype, παίρνει ήχο από το mic της συσκευής και όχι από το mic των ακουστικών ενώ λειτουργεί μια χαρά ο ήχος στο ακουστικό. Τα δοκίμασα σε άλλα κινητά και λειτουργουν μια χαρά!Τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες