Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Vodafone Red: Τέλος στην περιαγωγή (ομιλίας, MB και SMS) στην Ευρωπαϊκή Ένωση!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
87 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:15

Φίλε μου μη μπερδεύεις τα πράγματα. Δεν είπε κανείς οτι πληρώνεις για να ενεργοποιήσεις το Πας Παντου, είναι αυτόματα ενεργοποιημένο και όταν ταξιδέψεις στο εξωτερικό ενεργοποιείται η ημερήσια χρέωση όταν κάνεις κάποια κλήση, sms και λοιπά. Για παράδειγμα αν πάς 4 ημέρες στη Γερμανία και την 1η ημέρα δεν χρησιμοποιήσεις καθόλου το κινητό σου (κλήσεις, sms, mb) και τις άλλες ημέρες κάνεις κάποια κίνηση θα χρεωθείς 3 Χ 4,99 (από 1/4 2,99), δλδ για την πρώτη ημέρα ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΡΕΩΣΗ.

Νομιζω οτι αυτο ειπα ! ! Μαλλον μπερδευεσαι μονος σου



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:28

Συνημμένο αρχείο  Screen Shot 2016-03-29 at 14.27.27.png   32,83KB   14 λήψεις

Νομιζω οτι αυτο ειπα ! ! Μαλλον μπερδευεσαι μονος σου

κοιτα τι μηνυμα μου ηρθε τωρα μολις!!ουτε παραγγελεια να το ειχα!



#48   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:29

Η ενεργοποιηση ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ειναι ΔΩΡΕΑΝ (δεν ξερω αν μπορεις να το ενεργοποιησεις σε ολα τα πακετα της Vodafone) . Μετα αναλογα την Ζωνη που θα εισαι θα πληρωνεις το αντιστοιχο ημερησιο ποσο ! 

 

Αυτο ! Δεν πληρωνεις κατι αν παρεις τηλεφωνο και πεις ενεργοποιηστε μου το ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ! Το χρησιμοποιω τοσα χρονια ! Τωρα στο τηλεφωνο μπορει να μην καταλαβες καλα η να μην στο διατυπωσαν καλα

 

 

Νομιζω οτι αυτο ειπα ! ! Μαλλον μπερδευεσαι μονος σου

Κοίτα προσεκτικά τι γράφεις σε προηγούμενο ποστ.

Το οτι ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ για να ενεργοποιήσεις το Πας παντού το ξέρουμε όλοι. Το θέμα είναι αν πληρώνεις όταν το χρησιμοποιείς



#49   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:30

attachicon.gifScreen Shot 2016-03-29 at 14.27.27.png

κοιτα τι μηνυμα μου ηρθε τωρα μολις!!ουτε παραγγελεια να το ειχα!

Σε παρακαλώ πολύ κάνε μια κλήση στο 13830 και ζήτα διευκρινήσεις, θα με υποχρεώσεις!



#50   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:35

Σε παρακαλώ πολύ κάνε μια κλήση στο 13830 και ζήτα διευκρινήσεις, θα με υποχρεώσεις!

πιστεψε με πηρα αλλα μολις μου ειπε αυτο το ηχογραφημενο οτι θα περιμενω 5-8 λεπτα στην αναμονη το εκλεισα.


Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 29/03/2016 - 13:35


#51   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:41

πιστεψε με πηρα αλλα μολις μου ειπε αυτο το ηχογραφημενο οτι θα περιμενω 5-8 λεπτα στην αναμονη το εκλεισα.

Απλά να σε ενημερώσω οτι μου το είπαν οτι θα αποστείλουν και sms.

Βασικά για λόγους διαφήμισης κάνουν πομπώδεις ανακοινώσεις χωρίς ουσιαστικά να έχει αλλάξει κάτι εκτός από την έκπτωση στο Πας Παντού και τις μειωμένες τιμές στις χρεώσεις περιαγωγής



#52   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:45

Απλά να σε ενημερώσω οτι μου το είπαν οτι θα αποστείλουν και sms.

Βασικά για λόγους διαφήμισης κάνουν πομπώδεις ανακοινώσεις χωρίς ουσιαστικά να έχει αλλάξει κάτι εκτός από την έκπτωση στο Πας Παντού και τις μειωμένες τιμές στις χρεώσεις περιαγωγής

αυτη θα ειναι και η ερωτηση μου καποια στιγμη που θα ξαναπαρω γιατι τωρα γινεται ενας ψιλοχαμος.οτι "μιλαμε για εκπτωση η για ΕΝΤΕΛΩΣ δωρεαν?" και τοτε θα ερθω να γραψω την απαντηση.

στο μεταξυ αν μπορει καποιος αλλος πριν απο εμενα ας κανει ενα κοπο να παρει στο 13830 και δεν βαριεται να περιμενει και ας μπει εδω να μας πει τι του ειπαν!

οχι σε καταστημα γιατι εκει δεν ξερουν τι τους γινεται οι περισσοτεροι αλλα στο 13830!



#53   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:45

Δεν μπορω να κατσω να το εξηγησω αλλιως ! Το ειπα πανω ! Μιλαμε τωρα εγω που το χρησιμοποιω 2-3 χρονια και συ που προσπαθεις να βρεις ακρη απο την εξυπηρετηση πελατων ! 

 

Το ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ λενε το συστημα στην Vodafone το οποιο ειναι το ημερησιο που πληρωνεις για καθε Ζωνη μονο αν κανεις καποια κληση , η μπεις στο ιντερνετ , η στειλεις καποιο μνμ ! Τοτε ενεργοποιειται και πληρωνεις αναλογα σε ποια ζωνη εισαι ! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ RED απο τις 1/4/2016!!!! 

 

Και κανουν τετοια κολπα γιατι απο το καλοκαιρι του 2017 καταργουνται ολες οι περιαγωγες στην ΕΥΡΩΠΗ ! 



#54   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:47

attachicon.gifScreen Shot 2016-03-29 at 14.27.27.png

κοιτα τι μηνυμα μου ηρθε τωρα μολις!!ουτε παραγγελεια να το ειχα!

 

Αν εχεις RED χρησιμοποιεις κανονικα το προγραμμα σου ΧΩΡΙΣ κανενα αλλο κοστος ..! Τιποτα..! Χρησιμοποιεις το RED ! Σαν να εισαι Ελλαδα



#55   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:48

Αν εχεις RED χρησιμοποιεις κανονικα το προγραμμα σου ΧΩΡΙΣ κανενα αλλο κοστος ..! Τιποτα..! Χρησιμοποιεις το RED ! Σαν να εισαι Ελλαδα

ποιο απλά δεν γίνεται  B)



#56   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:49

ποιο απλά δεν γίνεται  B)

Κατσε γιατι θα ξαναπει ο αλλος κατι ..! Στανταρ



#57   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:49

Δεν μπορω να κατσω να το εξηγησω αλλιως ! Το ειπα πανω ! Μιλαμε τωρα εγω που το χρησιμοποιω 2-3 χρονια και συ που προσπαθεις να βρεις ακρη απο την εξυπηρετηση πελατων ! 

 

Το ΠΑΣ ΠΑΝΤΟΥ λενε το συστημα στην Vodafone το οποιο ειναι το ημερησιο που πληρωνεις για καθε Ζωνη μονο αν κανεις καποια κληση , η μπεις στο ιντερνετ , η στειλεις καποιο μνμ ! Τοτε ενεργοποιειται και πληρωνεις αναλογα σε ποια ζωνη εισαι ! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ RED απο τις 1/4/2016!!!! 

 

Και κανουν τετοια κολπα γιατι απο το καλοκαιρι του 2017 καταργουνται ολες οι περιαγωγες στην ΕΥΡΩΠΗ ! 

Πραγματικά σηκώνω τα χέρια ψηλά, κάνε τον κόπο να διαβάσεις προσεκτικά αυτά που γράφω και θα πάρεις τις απαντήσεις σου.

Παρεμπιπτόντως, χρησιμοποιώ το Πας Παντού από το 2012



#58   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:49

Αν εχεις RED χρησιμοποιεις κανονικα το προγραμμα σου ΧΩΡΙΣ κανενα αλλο κοστος ..! Τιποτα..! Χρησιμοποιεις το RED ! Σαν να εισαι Ελλαδα

ναι εγω ετσι το εχω καταλαβει και με αυτο το μηνυμα και απο αυτα που λες για τον λογο οτι το δουλευεις και πολυ εσυ.το ειχα δουλεψει πριν 5 μηνες που ειμουν αγγλια και τοτε μου κρατουσαν 5 ευρω την ημερα για να εχω το προγραμμα μου οπως εδω στην ελλαδα.απλα τωρα θα ειναι δωρεαν!



#59   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:49

ποιο απλά δεν γίνεται  B)

Στο ειπα ???



#60   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:51

ναι εγω ετσι το εχω καταλαβει και με αυτο το μηνυμα και απο αυτα που λες για τον λογο οτι το δουλευεις και πολυ εσυ.το ειχα δουλεψει πριν 5 μηνες που ειμουν αγγλια και τοτε μου κρατουσαν 5 ευρω την ημερα για να εχω το προγραμμα μου οπως εδω στην ελλαδα.απλα τωρα θα ειναι δωρεαν!

Ακριβως οσοι εχουν RED ειναι δωρεαν ! Τα αλλα πακετα ισχυει παλι αυτο με την ημερησια χρεωση ! απλα σε καποιες χωρες ανεβηκε σε αλλες κατεβηκε ! 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες