Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Vodafone Red: Τέλος στην περιαγωγή (ομιλίας, MB και SMS) στην Ευρωπαϊκή Ένωση!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
87 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:51

Κατσε γιατι θα ξαναπει ο αλλος κατι ..! Στανταρ

Φίλε μου, θα σου πρότεινα να μάθεις να διαβάζεις και να κατανοείς τα Ελληνικά, δεν είναι τόσο δύσκολα και θα σε βοηθήσουν να επικοινωνείς



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:51

Ακριβως οσοι εχουν RED ειναι δωρεαν ! Τα αλλα πακετα ισχυει παλι αυτο με την ημερησια χρεωση ! απλα σε καποιες χωρες ανεβηκε σε αλλες κατεβηκε ! 

απλο και κατανοητο.-



#63   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:52

Φίλε μου, θα σου πρότεινα να μάθεις να διαβάζεις και να κατανοείς τα Ελληνικά, δεν είναι τόσο δύσκολα και θα σε βοηθήσουν να επικοινωνείς

Ευχαριστω για την πληροφορια ! θα το κοιταξω ! 



#64   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 13:54

ρε μια χαρα δεν τα λεγαμε τοση ωρα?ξαφνικα θα εχουμε παλι αντιδικιες?οχι τιποτα αλλο αλλα μου τελειωσαν τα ποπ-κορν απο εχθες που διαβαζα το αλλο νημα. :lol:



#65   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 14:12

Ζητάω ταπεινά συγνώμη από όλα τα μέλη του φόρουμ, επαναλαμβάνω ΖΗΤΑΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

Σε χιλιοστή επικοινωνία με την εξ. πελατών μια άλλη εκπρόσωπος αναίρεσε όλους τους προηγούμενους συναδέλφους της και μου είπε οτι η χρέωση του Πας Παντού διαμορφώνεται στα 2,99 ΑΛΛΑ για τα προγράμματα RED θα είναι δωρεάν για τον μήνα Απρίλιο και από 29/4 στα 2,99. Η αμέσως προηγούμενη εκπρόσωπος μου είχε πει ρητά και κατηγορηματικά οτι το Πας Παντού χρεώνεται ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Σηκώνω τα χέρια ψηλά και εύχομαι ο Θεός να βοηθήσει τους συνδρομητές VODAFONE που θα ταξιδέψουν στην Ε.Ε. το μήνα Απρίλο.

Και πάλι συγνώμη, αλλά όλα αυτά που έγραφα βασίζονταν στην πληροφόρηση της πολυβραβευμένης εξυπηρέτησης πελατων της τιτανομεγιστοτεράστιας VODAFONE

 

υ.γ. Εγώ πάντως δεν είμαι ακόμα σίγουρος για το τι ισχύει! Ο Θεός μαζί σας!



#66   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 14:16

Ζητάω ταπεινά συγνώμη από όλα τα μέλη του φόρουμ, επαναλαμβάνω ΖΗΤΑΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

Σε χιλιοστή επικοινωνία με την εξ. πελατών μια άλλη εκπρόσωπος αναίρεσε όλους τους προηγούμενους συναδέλφους της και μου είπε οτι η χρέωση του Πας Παντού διαμορφώνεται στα 2,99 ΑΛΛΑ για τα προγράμματα RED θα είναι δωρεάν για τον μήνα Απρίλιο και από 29/4 στα 2,99. Η αμέσως προηγούμενη εκπρόσωπος μου είχε πει ρητά και κατηγορηματικά οτι το Πας Παντού χρεώνεται ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Σηκώνω τα χέρια ψηλά και εύχομαι ο Θεός να βοηθήσει τους συνδρομητές VODAFONE που θα ταξιδέψουν στην Ε.Ε. το μήνα Απρίλο.

Και πάλι συγνώμη, αλλά όλα αυτά που έγραφα βασίζονταν στην πληροφόρηση της πολυβραβευμένης εξυπηρέτησης πελατων της τιτανομεγιστοτεράστιας VODAFONE

 

υ.γ. Εγώ πάντως δεν είμαι ακόμα σίγουρος για το τι ισχύει! Ο Θεός μαζί σας!

επιβεβαιωνομαι και στο πιο πανω σχολιο μου σχετικα με τα καταστηματα της βοντα(οτι θελει ο καθε ενας λεει)....το πιο σωστο ειναι το τελευταιο που λες...ο θεος μαζι μας.



#67   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/03/2016 - 14:17

Ζητάω ταπεινά συγνώμη από όλα τα μέλη του φόρουμ, επαναλαμβάνω ΖΗΤΑΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

Σε χιλιοστή επικοινωνία με την εξ. πελατών μια άλλη εκπρόσωπος αναίρεσε όλους τους προηγούμενους συναδέλφους της και μου είπε οτι η χρέωση του Πας Παντού διαμορφώνεται στα 2,99 ΑΛΛΑ για τα προγράμματα RED θα είναι δωρεάν για τον μήνα Απρίλιο και από 29/4 στα 2,99. Η αμέσως προηγούμενη εκπρόσωπος μου είχε πει ρητά και κατηγορηματικά οτι το Πας Παντού χρεώνεται ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Σηκώνω τα χέρια ψηλά και εύχομαι ο Θεός να βοηθήσει τους συνδρομητές VODAFONE που θα ταξιδέψουν στην Ε.Ε. το μήνα Απρίλο.

Και πάλι συγνώμη, αλλά όλα αυτά που έγραφα βασίζονταν στην πληροφόρηση της πολυβραβευμένης εξυπηρέτησης πελατων της τιτανομεγιστοτεράστιας VODAFONE

 

υ.γ. Εγώ πάντως δεν είμαι ακόμα σίγουρος για το τι ισχύει! Ο Θεός μαζί σας!

Δεν πειραζει ..! Δεκτη ! Απλα σου ειπα επειδη την χρησιμοποιω χρονια ! Και επειδη εχω επαγγελματικο συμβουλο γνωστο στην Voda τα μαθαινω με λεπτομερειες συνεχεια ! 

 

Απλα οπως ειπα ΠΡΟΣΟΧΗ στα ΜΒ αν εχετε βαλει επιπροσθετα Internet Sharing που λεγεται δηλαδη συν 2-4 GB ιντερνετ ΔΕΝ !!!! ισχυει στο εξωτερικο μονο οτι σας δινει το προγραμμα σας...! 



#68   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 14:52

Μόλις μου τηλεφώνησε μια ευγενέστατη υπάλληλος της voda (σε αντίθεση με την τελευταία κυρία που μίλησα, έχω στη διάθεσή μου και τα 2 ονόματα) και μου είπε τα εξής:

Επειδή είναι χθεσινή προσφορά της vodafone δεν έχουν ενημερωθεί επαρκώς οι υπάλληλοι και γι αυτό υπάρχουν αυτές οι αντιφατικές ερμηνείες. Σύμφωνα με την τελευταία δική της ενημέρωση από 1/4 είναι ΔΩΡΕΑΝ το Πας παντού μέχρι 30/9 (και όχι μόνο για τον Απρίλιο που μου είχε πει η προηγούμενη), σε κάθε περίπτωση πάντως μου είπε οτι καλό θα ήταν πριν από κάθε ταξίδι να κάνω ένα τηλεφώνημα στην εξυπηρέτηση πελατών για να με ενημερώνουν για τις τελευταίες εξελίξεις. 



#69   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 14:59

Ευχαριστώ θερμά το μέλος @vanni που έδειξε ενδιαφέρον για την αντιφατική ενημέρωση που είχα και κάνοντας έρευνα  διαλεύκανε το θέμα και με ενημέρωσε σε προσωπική συνομιλία.

Πραγματικά τέτοια μέλη κοσμούν το φόρουμ και ενισχύουν την αξιοπιστία του! 


Τελευταία επεξεργασία από: georgeol, 29/03/2016 - 15:02


#70   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/03/2016 - 15:09

Αισθάνομαι την ανάγκη, άσχετα με το αν είχα δίκιο ή όχι, να ζητήσω προσωπικά συγνώμη από το μέλος agihatzi για την απρεπή συμπεριφορά μου!

Φίλε μου συγνώμη! 



#71   bobo32

bobo32

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 30/03/2016 - 03:20

Καλήσπερα στην ομάδα.θέλω να κάνω μια ερώτηση.για κάποιον που μένει μόνιμα σε χώρα της ευρωπαικής ένωσης αν κάνει συμβόλαιο vodafone red στην ελλάδα θα μπορεί να χρησιμοποιεί κανονικά κάθε μήνα τις παροχές του πακέτου στην χώρα που ζει στην ευρώπη χωρίς χρεώσεις;γιατί κάτι γράφει για μόνιμη περιαγωγή στα ψηλά γράμματα..

#72   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/03/2016 - 08:18

Καλήσπερα στην ομάδα.θέλω να κάνω μια ερώτηση.για κάποιον που μένει μόνιμα σε χώρα της ευρωπαικής ένωσης αν κάνει συμβόλαιο vodafone red στην ελλάδα θα μπορεί να χρησιμοποιεί κανονικά κάθε μήνα τις παροχές του πακέτου στην χώρα που ζει στην ευρώπη χωρίς χρεώσεις;γιατί κάτι γράφει για μόνιμη περιαγωγή στα ψηλά γράμματα..

Με κίνδυνο να εκτεθώ πάλι, θα σου πω όχι. Κοίτα την τελευταία διευκρίνηση

Συνημμένα αρχεία



#73   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 30/03/2016 - 10:09

Καλήσπερα στην ομάδα.θέλω να κάνω μια ερώτηση.για κάποιον που μένει μόνιμα σε χώρα της ευρωπαικής ένωσης αν κάνει συμβόλαιο vodafone red στην ελλάδα θα μπορεί να χρησιμοποιεί κανονικά κάθε μήνα τις παροχές του πακέτου στην χώρα που ζει στην ευρώπη χωρίς χρεώσεις;γιατί κάτι γράφει για μόνιμη περιαγωγή στα ψηλά γράμματα..

αν ζει κάποιος μόνιμα στο εξωτερικό γιατι να πληρώνει στην Ελλάδα συμβόλαιο και οχι στην χώρα που ζει; Περίεργο θα ηταν κάτι τέτοιο εκτός και αν η τιμή ηταν χαμηλή που πάλι περίεργο θα ηταν για την Ελλάδα. Επίσης ο τελευταίος όρος το ξεκαθαριζει αυτο.

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 30/03/2016 - 10:10


#74   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 30/03/2016 - 11:05

Ουτε οι ιδιοι γνωρίζουν το τι ισχυει :P



#75   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2016 - 11:50

Όχι πως με ενδιαφέρει ιδιαίτερα, αλλά σε χτεσινή συνομιλία μου με, και καλά, προσωπική σύμβουλο στην voda με ενημέρωσε ότι το πας παντού είναι με μειωμένη χρέωση, δλδ. δεν ισχύει το δωρεάν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες