Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 5 κλειδωμενο ... θελει το apple id


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Sense1924

Sense1924

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Sense1924

Δημοσίευση 30/03/2016 - 13:13

Προκειται για το κινητο της φιλης μου η οποια εκανε το update του 9.3 και τωρα θελει τo apple id  το οποιο η φιλη μου ξεχασε κωδικο και ξεχασε και τον κωδικο απο το email... οποτε δεν μπορει να μπει σε κανενα απο τα 2..... υπαρχει καποια λυση που να μπορουμε να επαναφερουμε στις εργοστασιακες ρυθμισεις  ωστε να μην ζηταει το παλιο apple id ? ειναι email παλιο 8 ετιας που ειχε αλλον αριθμο κινητου και δεν υπαρχει λυση στο να ενεργοποιησουμε το email ξανα τα δοκιμασα ολα


Τελευταία επεξεργασία από: Sense1924, 30/03/2016 - 13:15


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 30/03/2016 - 13:15

Οχι δεν υπαρχει λυση αν εχεις μονο αποδειξη επικοινωνησε με apple support αλλιως κρατα το για σουβενιρ

Τελευταία επεξεργασία από: Nikosaei, 30/03/2016 - 13:15


#3   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 30/03/2016 - 13:18

Προκειται για το κινητο της φιλης μου η οποια εκανε το update του 9.3 και τωρα θελει τo apple id  το οποιο η φιλη μου ξεχασε κωδικο και ξεχασε και τον κωδικο απο το email... οποτε δεν μπορει να μπει σε κανενα απο τα 2..... υπαρχει καποια λυση που να μπορουμε να επαναφερουμε στις εργοστασιακες ρυθμισεις  ωστε να μην ζηταει το παλιο apple id ? 

Προχθές το έπαθε ο αδερφός μου...

1ο...να της πεις πως έναν κωλοκωδικο έχει να θυμάται!!! (τα έχωσα και στον αδερφό μου)

2ο να μπει στο iforgot της apple..και να ζητήσει επαναφορά κωδικού στο mail που έχει δηλώσει..

3ο..αν δεν θυμάται ούτε το mail (όπως ο αδερφός μου)..με την απόδειξη αγοράς..τηλ στο support της apple..0080044145417 , για να το σβήσουν και να πάει από την αρχή το παραμύθι...(χάνει τα πάντα από μέσα)...όπως ο αδερφός μου!

 

ΥΓ..εκτός αν γίνεται κάτι άλλο μιας και κάτι αναφέρθηκε από την εταιρία για αυτό το πρόβλημα σε παλαιότερες συσκευές...


Τελευταία επεξεργασία από: vasileiosm, 30/03/2016 - 13:19





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες