Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Spotify και whats up


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   imbalanced

imbalanced

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 31/03/2016 - 21:46

Καλησπερα αυριο τελειωνει η συνδρομη μου στο spotify αν το ενεργοποιησω μεσω whats up θα πρεπει να αλλαξω λογαριασμο;;; Με whats up εχω δωρεαν streaming μεσω data??? ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2016 - 22:15

Όχι δεν χρειάζεται να αλλάξεις λογαριασμό,σε παραπέμπει στη σελίδα του Spotify και συνδέεσαι σε όποιο λογαριασμό θέλεις.

 

Μέχρι πριν λίγο καιρό είχε απεριόριστο δωρεάν streaming αλλά πλέον νομίζω έχει όριο 500mb.



#3   imbalanced

imbalanced

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 31/03/2016 - 22:35

Ευχαριστω πολυ!!!!

#4   iMov

iMov

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/04/2016 - 07:16

Καλησπερα αυριο τελειωνει η συνδρομη μου στο spotify αν το ενεργοποιησω μεσω whats up θα πρεπει να αλλαξω λογαριασμο;;; Με whats up εχω δωρεαν streaming μεσω data??? ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Δωρεάν streaming είχε αν δεν κάνω λάθος μόνο στο Cosmote 65 και όπως λέει ο φίλος, δυστυχώς το κατήργησαν με αντάλλαγμα 500 MB. Κάτι για Πολιτική Ορθής Χρήση είχα διαβάσει κάποια στιγμή. :(

#5   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 01/04/2016 - 07:19

Η μεγαλύτερη ξένερα που είχα υποστεί ποτε μου.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

#6   dimvavas

dimvavas

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/04/2016 - 15:02

Επειδή δεν ασχολήθηκα καθόλου με την προσφορά αυτήν αλλά μου άρεσε τώρα που το έψαξα, μπορεί κάποιος που το χρησιμοποιεί να κάνει ένα ρεζουμέ;; Αξίζει; Δηλ. εγώ που έχω what's up, με χρεώνει απλά από το υπόλοιπο 5€/μήνα;

Μια και το έψαξα, όντως δίνουν 500mb για streaming και 80mb δώρο για surfing. Ανεξαρτήτως προγράμματος -αν δεν κάνω λάθος-.
Πάντως πολλά μου ακούγονται ρε παιδιά. Πόσο streaming να κάνεις; Κατεβάζεις όσα θες από wifi και τα έχεις χωρίς internet. Εκτός βέβαια αν δεν έχεος χώρο στην συσκευή, τότε είναι αναγκαίο το streaming. Με 500mb streamάρεις άνετα 70 ολόκληρα τραγούδια. Τότε είναι όντως λίγα αν θες να κάνεις μόνο stream χωρίς να έχεις κατεβεσμένα κομμάτια.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: dimvavas, 01/04/2016 - 15:11


#7   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 01/04/2016 - 15:10

Επειδή δεν ασχολήθηκα καθόλου με την προσφορά αυτήν αλλά μου άρεσε τώρα που το έψαξα, μπορεί κάποιος που το χρησιμοποιεί να κάνει ένα ρεζουμέ;; Αξίζει; Δηλ. εγώ που έχω what's up, με χρεώνει απλά από το υπόλοιπο 5€/μήνα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εχω εχω καρτοσυμβολαιο και μου προσθετει 5 ευρω σε καθε λογαριασμο . Αν εχεις καρτοκινητο καθε μηνα σου παιρνει 5 ευρω απο τη καρτα , αν δεν βρει το ποσο αυτο απλα σταματαει η υπηρεσια και πρεπει να την ξαναενεργοποιησεις απο το σαιτ . Επισης σου δινει 500mb που ειναι μονο για το streaming της υπηρεσιας και αλλα 80mb δωρο για κανονικη χρηση data . 

 

Συμβουλη να βαλεις την ποιοτητα streaming απο την εφαρμογη στο μεσαιο για να μην γινεται γρηγορα η καταναλωση των 500mb .

 

Παρολο που κατηργησαν το απεριοριστη streaming παλι συμφερει διοτι η αγορα του Spotify Premium εκτος προσφορας Cosmote κοστιζει 7 ευρω και δεν σου δινει τα 500mb για streaming . 


Τελευταία επεξεργασία από: Alexthekiller1993, 01/04/2016 - 15:11


#8   dimvavas

dimvavas

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/04/2016 - 15:12

Εχω εχω καρτοσυμβολαιο και μου προσθετει 5 ευρω σε καθε λογαριασμο . Αν εχεις καρτοκινητο καθε μηνα σου παιρνει 5 ευρω απο τη καρτα , αν δεν βρει το ποσο αυτο απλα σταματαει η υπηρεσια και πρεπει να την ξαναενεργοποιησεις απο το σαιτ . Επισης σου δινει 500mb που ειναι μονο για το streaming της υπηρεσιας και αλλα 80mb δωρο για κανονικη χρηση data .

Συμβουλη να βαλεις την ποιοτητα streaming απο την εφαρμογη στο μεσαιο για να μην γινεται γρηγορα η καταναλωση των 500mb .

Παρολο που κατηργησαν το απεριοριστη streaming παλι συμφερει διοτι η αγορα του Spotify Premium εκτος προσφορας Cosmote κοστιζει 7 ευρω και δεν σου δινει τα 500mb για streaming .


Σ' ευχαριστώ φίλε!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες