Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPad Pro 9.7" - Aνακοινώθηκαν οι τιμές στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 03/05/2016 - 08:57

Παντα υπηρχαν φθηνοτερες συσκευες με καλυτερες δυνατοτητες και απο iphone και απο ipad και απο macbook. Αυτο που τα κραταει ψηλα ειναι το λογισμικο τους. Οποτε παντα θα υπαρχει ενα κοινο που θα μενει πιστο στην apple γι αυτο και μονο το λογο


Το πρόβλημα ποτε δεν ηταν οτι υπήρχαν φτηνότερες συςκευες αλλα το οτι οι νυν άρχοντες της Apple βλέπουν τους καταναλωτές σαν αγελάδες ,αντί να καταργήσουν το iPad 32 καταργούν το 64αρι που ηταν και το πιο εμπορικό για να δώσουν ενα 128 ( αχρείαστος χώρος για τους περισσότερους ) και ανεβάζοντας την τιμη κατα 300ε ,ειναι κανεις που πιστεύει ο τα 64 g αξίζουν μια διαφορά των 300 ε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/05/2016 - 09:40

Το πρόβλημα ποτε δεν ηταν οτι υπήρχαν φτηνότερες συςκευες αλλα το οτι οι νυν άρχοντες της Apple βλέπουν τους καταναλωτές σαν αγελάδες ,αντί να καταργήσουν το iPad 32 καταργούν το 64αρι που ηταν και το πιο εμπορικό για να δώσουν ενα 128 ( αχρείαστος χώρος για τους περισσότερους ) και ανεβάζοντας την τιμη κατα 300ε ,ειναι κανεις που πιστεύει ο τα 64 g αξίζουν μια διαφορά των 300 ε?

σε αυτο εχεις δικιο 100%.χαζη κινηση εντελως και δεν καταλαβαινω το σκεπτικο.παντως η αληθεια ειναι οτι οταν μαθεις στο iOS μετα δεν μπορεις να ξεκολλησεις ευκολα και αυτο ειναι γεγονος.



#78   giannik

giannik

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:gianni_k

Δημοσίευση 14/06/2016 - 19:08

Σκεφτομαι να προχωρήσω στην αλλαγή του air 2 64 gb που έχω σε pro 9.7 αλλα η έκδοση των 32gb μου φαίνεται μικρή ,ποια ειναι η γνώμη σας;
Ευχαριστώ.

#79   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 14/06/2016 - 20:13

Αν έχεις άδειο το μισό air 2, κάντο. Αλλά δεν είναι δα και τρομερές οι διαφορές για αναβάθμιση. Εκτός και αν η δουλειά σου το απαιτεί. Και φυσικά και το Apple Pencil και Smart Keyboard



#80   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/06/2016 - 00:38

Σκεφτομαι να προχωρήσω στην αλλαγή του air 2 64 gb που έχω σε pro 9.7 αλλα η έκδοση των 32gb μου φαίνεται μικρή ,ποια ειναι η γνώμη σας;
Ευχαριστώ.

Δεν βρίσκω λόγο να το κανεις...Αν πήγαινες στο μεγάλο να πω οκ , αλλα το pro των 9,7" δεν κανει κατι παραπάνω απο το air 2 εκτός του pencil....αξίζει να δώσει τόσα χρήματα και να χάσεις και 32gb χώρο;;;;;


You'll Never Walk Alone **JFT96**




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες