Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 6 ξεκλειδωμα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   idritsas

idritsas

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/05/2016 - 08:42

Και πολυ ασχολειστε μαζι του


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/05/2016 - 10:51

δεν θα ξεχασω περσι που βρηκα μεσα στο μαγαζι μου ενα iphone 5s,το εβαλα στην ακρη και περνει καποιος τηλεφωνο το σηκωνω και του λεω το ξεχασατε στο ταδε μερος, ηρθε ενας ηλικιωμενος με την εγγονη του ηταν δεν ηταν 16 χρονον, ε απο τοτε και αυτος ο κυριος και οι γονεις της κοπελας εγιναν οι καλυτεροι μου πελατες 

 

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΧΑΡΑ ΣΑΣ


Τελευταία επεξεργασία από: PoluxGreece, 01/05/2016 - 10:53


#18   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 01/05/2016 - 14:59

Βασικά αγόρασε ένας φίλος μ ένα από ένα μαγαζί από εδώ για 2nd hand phones και είναι κλεμμένο (αυτός δεν το ήξερε καθώς δεν έχει σχέση με iPhone) και έχει ένα τηλέφωνο όταν μπαίνεις στο μενού από Τρίτη που θα γυρίσω Βάρνα θα το στείλουμε πίσω (είναι από Αμερική βάση του τηλεφώνου που έχει για contact) τώρα το ξέρω ότι μας θεωρείς μ@λ@κες και εμένα που πήρα Αμερική και μιλάγα 5 λεπτά με τον τύπο και τον φίλο μου που νιώθει και τύψεις χωρίς να φταίει (και άκρη δεν έβγαλε και έχασε και τα λεφτά του, γιατί δεν μπορεί να αποδείξει ότι το τηλ που αγόρασε είναι κλεμμένο) αλλά καλύτερα να είμαι μαλ... στα μάτια σου με καθαρή συνείδηση ....
Εύχομαι ποτέ να μην σου κλέψουν και να μην χάσεις τίποτα γιατί εύχομαι να σου φέρονται όπως εσύ .... Ξέρεις με βγαλμένη sim κτλ κτλ
Μνημόνια μέχρι να πεθάνουμε ... Κρίμα από τα 10 πόστ π ανοίγονται για "χαμένα τηλέφωνα" μόνο 1-2 θέλουν να τα δώσουν πίσω όλοι οι άλλοι να της θείας που δεν ήξερε και το έκανε restore, μα το βρήκε χωρίς sim μα μα μα
Άντε Χριστός Ανέστη με καλύτερα μυαλά

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#19   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 02/05/2016 - 09:00

Βασικά αγόρασε ένας φίλος μ ένα από ένα μαγαζί από εδώ για 2nd hand phones και είναι κλεμμένο (αυτός δεν το ήξερε καθώς δεν έχει σχέση με iPhone) και έχει ένα τηλέφωνο όταν μπαίνεις στο μενού από Τρίτη που θα γυρίσω Βάρνα θα το στείλουμε πίσω (είναι από Αμερική βάση του τηλεφώνου που έχει για contact) τώρα το ξέρω ότι μας θεωρείς μ@λ@κες και εμένα που πήρα Αμερική και μιλάγα 5 λεπτά με τον τύπο και τον φίλο μου που νιώθει και τύψεις χωρίς να φταίει (και άκρη δεν έβγαλε και έχασε και τα λεφτά του, γιατί δεν μπορεί να αποδείξει ότι το τηλ που αγόρασε είναι κλεμμένο) αλλά καλύτερα να είμαι μαλ... στα μάτια σου με καθαρή συνείδηση ....
Εύχομαι ποτέ να μην σου κλέψουν και να μην χάσεις τίποτα γιατί εύχομαι να σου φέρονται όπως εσύ .... Ξέρεις με βγαλμένη sim κτλ κτλ
Μνημόνια μέχρι να πεθάνουμε ... Κρίμα από τα 10 πόστ π ανοίγονται για "χαμένα τηλέφωνα" μόνο 1-2 θέλουν να τα δώσουν πίσω όλοι οι άλλοι να της θείας που δεν ήξερε και το έκανε restore, μα το βρήκε χωρίς sim μα μα μα
Άντε Χριστός Ανέστη με καλύτερα μυαλά

Συμφωνω απολυτα
Και εγω το 2012 που ειχα βρει ενα iphone 4s στο δρομο,ηταν ανοικτο ,με πηραν τηλ το σηκωσα και ηρθαν και το πηραν.
Και μου εδωσαν και για την πραξη μου ενα 100ευρω το οποιο το πηρα με το ζορι αφου κοντεψαμε να πιαστουμε στα χερια.

Σκεφτειτε λιγο οι μακρυχερηδες οτι μπορει να βγαλετε τυρακι απο αυτο....
Ετσι και αλλιως αν δεν το δωσετε ,θα εχετε τουβλο στα χερια σας...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες