Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PAGES


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Dimitra94

Dimitra94

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:14

ΕΧΩ ΕΝΑ MAC BOOK PRO ΑΠΟ ΤΟ 2011 ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕ ΤΟ IPAD, ΠΛΕΟΝ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΟΠΟΤΕ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ  ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ  WORLD ΠΟΥ ΕΧΕΙ  ΤΟ MAC  ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ PAGES ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΠΟ APP STORE ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:18

ΕΧΩ ΕΝΑ MAC BOOK PRO ΑΠΟ ΤΟ 2011 ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕ ΤΟ IPAD, ΠΛΕΟΝ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΟΠΟΤΕ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ  ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ  WORLD ΠΟΥ ΕΧΕΙ  ΤΟ MAC  ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ PAGES ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΠΟ APP STORE ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Γιατί δεν αναβαθμίζεσαι? Λογικά έχεις δωρεάν το λογισμικό el capitan



#3   Dimitra94

Dimitra94

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:25

ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ SOFTWARE UPDATE ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΕΣ . ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟ PAGES ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΓΩ?



#4   Dimitra94

Dimitra94

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:26

Γιατί δεν αναβαθμίζεσαι? Λογικά έχεις δωρεάν το λογισμικό el capitan

ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ SOFTWARE UPDATE ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΕΣ . ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟ PAGES ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΓΩ?



#5   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:27

Λειτουργικό? Mountain Lion ή snow leopard? Θα αναζητήσεις το el capitan και θα πατήσεις λήψη. Γράφε με πεζούς χαρακτήρες. 



#6   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:28

Μηνύματα σε κεφαλαία διαγράφονται. Παρακαλώ να γράφετε με πεζά ώστε να διαβάζονται εύκολα τα μηνύματα σας από τα μέλη της κοινότητας μας :)


Behind the Scenes...

#7   Dimitra94

Dimitra94

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:43

Λειτουργικό? Mountain Lion ή snow leopard? Θα αναζητήσεις το el capitan και θα πατήσεις λήψη. Γράφε με πεζούς χαρακτήρες. 

Δεν το γνώριζα συγγνώμη, οκ αυτό το έκανα μόλις τώρα σε τι θα με βοηθήσει αυτό? 



#8   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2016 - 21:56

 

Λειτουργικό? Mountain Lion ή snow leopard? Θα αναζητήσεις το el capitan και θα πατήσεις λήψη. Γράφε με πεζούς χαρακτήρες. 

Δεν το γνώριζα συγγνώμη, οκ αυτό το έκανα μόλις τώρα σε τι θα με βοηθήσει αυτό? 

 

Το pages το εχεις αγορασμένο? Απαιτεί αναβάθμιση του υπολογιστή σου λογικά για να το εγκαταστήσεις το pages






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες