Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone από skroutz - τιμές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ddd13

ddd13

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/06/2016 - 19:47

Χαίρετε.

 

Δεν ήξερα που να ρωτήσω αυτό που θέλω και έτσι άνοιξα νέο θέμα.

 

Το νέο iPhone όταν με το καλό έρθει στην Ελλάδα, λογικά τον Σεπτέμβρη/Οκτώβρη και υποθέτοντας οτι θα κρατήσει την ίδια τιμολογιακή πολιτική η Apple, τα skroutzομάγαζα:

 

1. Θα το φέρουν αμέσως? Δηλαδή με την κυκλοφορία του στην αγορά?

 

2. Η τιμές θα είναι όπως οι τωρινές ή θα είναι ανεβασμένες επειδή είναι νέο προιον?

 

Ουσιαστικά θέλω να πάρω το 6s το 64gb, με ικανοποιεί και είναι μια χαρά. Αλλά αν έρθει το 7 σε 2-3 μήνες στην ίδια τιμή, μπορώ να κάνω υπομονή. Αλλά θα είναι ίδια η τιμή?

 

Όποιος έχει καθόλου εμπειρία πως κυμαίνονται οι τιμές στο skroutz θα με βοηθούσε!

 

Ευχαριστώ.


Τελευταία επεξεργασία από: ddd13, 17/06/2016 - 19:47


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/06/2016 - 20:10

Με τα μέχρι τώρα δεδομένα το iPhone παρουσιάζεται στα μέσα Σεπτεμβρίου, στην Ελλάδα έρχεται τέλος Οκτωβρίου αρχές Νοεεμβρίου και οι τιμές στο skroutz πέφτουν γύρω στα Χριστούγεννα ή και αργότερα


Sent from my iPad using Tapatalk

#3   Lexuss

Lexuss

    iPH Member

  • 299 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 31/07/2016 - 13:19

παιδια ενας γνωστος φιλου μου πηρε το 6s απο cosmote σε rose/gold στα 645 ευρω, αυτα τα βγαζουνε σε προσφορα επειδη τους μεινανε τα συγκεκριμενα σε χρωμα rose/gold ?


#4   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 01/08/2016 - 00:01

παιδια ενας γνωστος φιλου μου πηρε το 6s απο cosmote σε rose/gold στα 645 ευρω, αυτα τα βγαζουνε σε προσφορα επειδη τους μεινανε τα συγκεκριμενα σε χρωμα rose/gold ?

Κατα καιρούς ,ειδικά σε περίοδο εκπτώσεων,οι επίσημοι resellers βγάζουν προσφορές σε προϊόντα Apple.Και πάλι όμως η τιμη τους δεν πέφτει οσο στο Σκρουτζ.
Οσο για το rose gold νομίζω οτι μετά το space grey ειναι αυτο που πουλήθηκε περισσότερο.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες