Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά iPad


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/06/2016 - 17:57

Καλησπέρα στο φόρουμ.Σε λίγο καιρό θα γίνω κουμπάρος και όπως αρκετοί από εσάς γνωρίζετε,είναι έθιμο το ζευγάρι να κάνει ένα καλό δώρο στον κουμπάρο.Σκεφτόμουν λοιπόν το κατα πόσο καλή είναι η ιδέα να ζητήσω να μου κάνουν για δώρο ένα iPad.Είμαι ήδη κάτοχος ενός MacBook Pro 13' και ενός iPhone 6S plus.Είναι όντως βολική μια τέτοια συσκευή η θα παραμείνει άχρηστη σε κάποιο ράφι?Η αλήθεια είναι ότι κατα καιρούς που χρειάστικε να μετακινηθώ,το αγαπημένο μου MacBook αν και ελαφρύ,δεν ήταν και ότι καλύτερο,για να μην αναφέρω το γεγονός της σύνδεσης στο διαδίκτυο που τις περισσότερες φορές αν δεν έχεις δωρεάν MB στο κινητό σου,αναγκάζεσαι να ακριβοπληρώνεις καφέδες σε αεροδρόμια και σταθμούς για λίγη πρόσβαση.Όλες οι γνώμες είναι σεβαστές αρκεί να είναι από άτομα που κατέχουν η κατείχαν κάποιο iPad στο παρελθόν.Ευχαριστώ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 24/06/2016 - 18:13

Δυστυχώς δε μπορούμε να σου πούμε εμείς αν είναι χρήσιμη μια τέτοια συσκευή. Είναι καθαρά δική σου επιλογή ανάλογα τις ανάγκες σου. Έχεις ένα Plus οπότε αν πας σε tablet θα πας σε κάτι μεγάλο και όχι mini. Γενικά είναι πολύ βολικό και κατά 70% θα παρατήσεις στην άκρη το mac σου :P



#3   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/06/2016 - 18:32

Συμφωνω με τον φίλο απο πάνω...Το iPad και στην δικη μου περίπτωση εβαλε το pc σε κατάσταση μόνιμης αναμονής χαχα..Και αφου εχεις το plus πας στις 9,7" τουλάχιστον.


You'll Never Walk Alone **JFT96**

#4   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 24/06/2016 - 19:26

Δεν ξερω κατα ποσο θα σε βοηθήσει αλλα εχω iPad Air-rmbp 15"- 6s plus, και απο τοτε που πηρα το plus ζήτημα ειναι αν ασχολούμαι με το ipad 5 μερες τον μήνα..

#5   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2016 - 20:10

Εγώ θα έπαιρνα τα λεφτά και θα περίμενα το 7.  Ειδάλλως κοίτα το surface


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 24/06/2016 - 20:11


#6   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/06/2016 - 18:00

Είχα κατά νου να πάρω το iPad Air 2 σαν συμπληρωματική συσκευή ανάμεσα στο 13αρι Mac και το 6s plus ώστε να μπορώ να το χρησιμοποιώ όταν θα είμαι εκτός σπιτιού και για όταν θα ταξιδεύω.

#7   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 25/06/2016 - 18:27

Αν εχεις 6plus, η διαφορα δεν ειναι και ΤΟΣΟ μεγαλη. Ουσιαστικα phablet εχεις οποτε μπορεις να το γλυτωσεις το εξτρα εξοδο

#8   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 26/06/2016 - 10:19

Είχα κατά νου να πάρω το iPad Air 2 σαν συμπληρωματική συσκευή ανάμεσα στο 13αρι Mac και το 6s plus ώστε να μπορώ να το χρησιμοποιώ όταν θα είμαι εκτός σπιτιού και για όταν θα ταξιδεύω.


Αν παιζεις παιχνιδια ή βλεπεις ταινιες θα το καταφχαριστηθεις το air. Σε ολα τα υπολοιπα (surfing,social networks,ακομη και αναγνωση εγγραφων κλπ)πιστευω θα σε καλυψει το 6s plus.
discord.gg/ajkUM8J




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες