Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Kappaga


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   libertarian

libertarian

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Twitter:@libertarian
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/07/2016 - 13:20

Καλησπέρα έφτιαξα ένα space shoot 'em up με ευχάριστο gameplay. Έχει την δυνατότητα τηλεμεταφοράς (blink) του σκάφους σηκώνοντας τον έναν αντίχειρα και με τον άλλον κάνοντας ένα μικρό swipe από το ένα σημείο στο άλλο όπως οι blink Stalkers στο Starcraft 2 ή o Zeratul στο Heroes of the Storm. Ο παίχτης μπορεί να χρησιμοποιήσει τρία διαφορετικά builds: bomb, double lasers ή fast lasers όπως γίνεται στα MOBA games, η χρήση είναι 5 δευτερόλεπτα με 10 δευτερόλεπτα cooldown.

 

εδώ ένα μικρό βίντεο:


και αυτός είναι ο σύνδεσμος για να το κατεβάσετε:

https://t.co/QVmVG0bwix

Αν κάποιος από εσάς έχει iPhone 4s να μου δώσει feedback αν γίνεται, πχ αν σπάει η κίνηση, crashes κλπ
Thanx! ;-)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 26/07/2016 - 13:47

Καλη επιτυχια στο app σας το κατεβασα!!!ευχαριστω
Rafael Nadal

#3   libertarian

libertarian

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Twitter:@libertarian
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/07/2016 - 22:05

Thanx :) μια φίλη μου το δοκίμασε σε iPhone 4s και μου είπε ότι με το που χάνεις crashάρει, ίσως είναι κάποιο memory leak (θα το τσεκάρω στο instruments), στην δική μου συσκευή δεν εμφανίζεται το πρόβλημα, είναι καλό practice να έχεις ένα παλιότερο μοντέλο για να τεστάρεις τις εφαρμογές σου, τα προβλήματα εμφανίζονται πιο εύκολα.

Όποιος μπορεί να αφήσει εδώ feedback για crashes (με info για συσκευή και σε ποιο σημείο crashαρε).

Έφτιαξα άλλο ένα μικρό βιντεάκι με blink play ;-) (χρησιμοποιώ και τους δυο αντίχειρες για να τηλεμεταφέρω το σκάφος)






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες