Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καφες στο home buttom


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/08/2016 - 00:58

Καλημερα,πριν καμια ωρα μου επεσε καφες στο home στο 6s το καθαρισα με μωρομαντιλο και πανακι και δειχνει να δουλευει κανονικα χωρις κανενα θεμα με το touch id,θελω να ρωτησω ειναι καθολου ανθεκτικο το πληκτρο σε υγρασια ή λετε να ποτισει μεσα και να εχω κανενα θεμα αργοτερα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:08

Μετά από μία μέρα χρήσης συνεχίζει το home να είναι λειτουργικό χωρίς κανένα πρόβλημα απλά παρατηρώ ότι αν κάνω τώρα να το χρησιμοποιήσω ωρα κάνει ένα κλικ στην αρχή και μετά στρώνει.
Τι λέτε αξίζει τον κόπο να τον πάω για σέρβις στα εξουσιοδοτημένα μήπως το περάσουν στην εγγύηση;

#3   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:27

Γνωμη κανεις;

#4   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:30

Μετά από μία μέρα χρήσης συνεχίζει το home να είναι λειτουργικό χωρίς κανένα πρόβλημα απλά παρατηρώ ότι αν κάνω τώρα να το χρησιμοποιήσω ωρα κάνει ένα κλικ στην αρχή και μετά στρώνει.
Τι λέτε αξίζει τον κόπο να τον πάω για σέρβις στα εξουσιοδοτημένα μήπως το περάσουν στην εγγύηση;

Να στο περάσουν εγγύηση εφόσον έχει περάσει υγρό είναι απίθανο, από την άλλη το 6S επίσημα δεν έχει κάποια πιστοποίηση για αδιαβροχοποίηση, αλλά είναι αρκετά στεγανό, οπότε είναι πολύ πιθανό να μην έχει περάσει κάτι μέσα και απλά το κλικ να το έκανε πάντα και να το πήρες τώρα χαμπάρι που του έδωσες σημασία λόγω του συμβάντος. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#5   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:31

Μετά από μία μέρα χρήσης συνεχίζει το home να είναι λειτουργικό χωρίς κανένα πρόβλημα απλά παρατηρώ ότι αν κάνω τώρα να το χρησιμοποιήσω ωρα κάνει ένα κλικ στην αρχή και μετά στρώνει.
Τι λέτε αξίζει τον κόπο να τον πάω για σέρβις στα εξουσιοδοτημένα μήπως το περάσουν στην εγγύηση;

θα περασει με τον καιρο μην σε ανησυχει.αν το πας σε εξουσιοδοτημενο υπαρχει πιθανοτητα να το δουνε και να μην γινει τιποτα.

#6   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:40

Λογικα παντα,αφου ειναι λειτουργικο δεν πιστευω να μου βγαλει κατι μετα ετσι;
Έλεγα για την εγγύηση να το πάω να το δούνε ετσι και αλλιως δεν εχω τιποτα να χασω,αν το περασουν καλως

#7   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:42

Λογικα παντα,αφου ειναι λειτουργικο δεν πιστευω να μου βγαλει κατι μετα ετσι;
Έλεγα για την εγγύηση να το πάω να το δούνε ετσι και αλλιως δεν εχω τιποτα να χασω,αν το περασουν καλως

Η υγρασία γενικά είναι πολύ ύπουλη υπόθεση, αν έχει περάσει κάτι, μπορεί μελλοντικά να σου βγάλει πρόβλημα. Αλλά πιστεύω πως το συγκεκριμένο σημείο είναι καλά στεγανοποιημένο και δεν πρέπει να έχει περάσει κάτι. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#8   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 24/08/2016 - 13:46

Η υγρασία γενικά είναι πολύ ύπουλη υπόθεση, αν έχει περάσει κάτι, μπορεί μελλοντικά να σου βγάλει πρόβλημα. Αλλά πιστεύω πως το συγκεκριμένο σημείο είναι καλά στεγανοποιημένο και δεν πρέπει να έχει περάσει κάτι.

Εντάξει δεν έπεσε και μεγάλη ποσότητα επάνω αλλά όσο να 'ναι έπαθα σοκ το καθάρισα αμέσως και βλέπουμε μέχρι στιγμής όλα καλά
Ευχαριστώ φίλε μου




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες