Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ip camera


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 25/08/2016 - 21:14

Γεια σας παίδες. Ψαχνώ να βάλω κάμερες που δουλεύουν μέσω internet αλλά να έχουν και εφαρμογή στο iPhone/iPad για να έχω απομακρυσμένη πρόσβαση. Ψάχνω κάτι σχετικά οικονομικό αλλά να είναι ποιοτικό βασικά! Οποίος έχει εμπειρίες και προτάσεις ας μου πει! Ευχαριστώ !!!

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   silence0021

silence0021

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Silence0024

Δημοσίευση 25/08/2016 - 21:22

Γεια σας παίδες. Ψαχνώ να βάλω κάμερες που δουλεύουν μέσω internet αλλά να έχουν και εφαρμογή στο iPhone/iPad για να έχω απομακρυσμένη πρόσβαση. Ψάχνω κάτι σχετικά οικονομικό αλλά να είναι ποιοτικό βασικά! Οποίος έχει εμπειρίες και προτάσεις ας μου πει! Ευχαριστώ !!!

εγω χρησιμοποιώ την Foscam 9831p η οποια έχει καλή εφαρμογή για iphone και ειμαι πολύ ευχαριστημένος


Τελευταία επεξεργασία από: silence0021, 25/08/2016 - 21:25


#3   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.909 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 25/08/2016 - 21:48

Κοίταξε κ για d link.

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#4   Makavelli

Makavelli

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 26/08/2016 - 06:20

Εγω εχω μια Turbo-x camera απο το πλαίσιο! Οικονομική σχετικά αλλα με ικανοποιεί στο έπακρο για την δουλεια που θελω! Το μονο προβλημα ειναι οτι επειδη σαν μάρκα δεν ειναι πολυ γνωστή εχει ασυμβατότητας με τα περισσότερα camera apps! Εγω μετα απο κυριολεκτικά παρα πολυ κόπο η μοναδική εφαρμογή που κατάφερα να βρω ειναι η owlr ip cam viewer! Μια απλή εφαρμογή με τα απολύτως απαραίτητα! Εμενα με ικανοποιεί! IIPC 20 λέγεται η δικιά μου! Ξερεις οτι αν θέλεις να εχεις απομακρυσμένη πρόσβαση θα χρειαστεί να κανεις την Ip σου στατική, το οποίο θα σου επιφέρει κάποια χρέωση! Εγω εχω cyta και πληρώνω γύρω στα 6 ευρώ παραπάνω! Επισης αν η σύνδεση σου ειναι αδύναμη, οσο καλη κάμερα και αν παρεις, θα κολλάει! Αν αποφασίσεις τελικα να παρεις μείνε μακριά απο cyta! Για μήνες πλήρωνα για στατική ip και δεν είχα! Δεν μπορούσαν να το φτιάξουν και μου πουλούσαν τρέλα οτι η φταει η κάμερα! Μεχρι που τελικα φώναξα φιλαράκι μου, μπήκε στις ρυθμίσεις του ρουτερ και το έφτιαξε αυτός! Εχε υπόψην σου πως για android θα βρεις πολυ περισσότερες εφαρμογές να κανεις την δουλεια σου! Για android υπαρχει εφαρμογή κατασκευασμένη απο το πλαίσιο η οποία ειναι αποκλειστικά για τις κάμερες της! Στο site τους αναφέρουν πως υπαρχει και για ιος αλλα οσο και αν έψαξα δεν βρήκα τιποτα! Αυτα απο εμενα και αν εχεις κάποια απορία μη διστάσεις να ρωτήσεις!

#5   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 26/08/2016 - 07:10

https://canary.is/

λιγο ακριβη αλλα απαιχτη σε ποιοτητα και δεν θελει static ip,επισης δεν καταλαβαινεις ευκολα οτι ειναι  cam



#6   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 26/08/2016 - 10:25

μια χαρα ειναι foscam το εχω σε σπιτι και δουλεια.. θα βολευτεις εχει μεσα noip system οποτε εισαι πενα..






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες