Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 1 ψήφοι

iphone 7 ή 7 plus. Ποιο μεγεθος να επιλεξω


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
77 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   kriosgr

kriosgr

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 27/09/2016 - 06:43

Καλησπέρα! Εγώ τώρα έχω το 6 plus και ακόμα δεν έχω πεισθεί αν θα πάω για το 7. Αν π´αω βέβαια σκέφτομαι το 32 γιατί το 128 το θεωρώ υπερβολικό για τος ανάγκες μου. Τώρα χρησιμοποιώ 34 από τα 64 και έχω μέσα φωτογραφίες ετών.

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα θα ήθελα μια γρήγορη βοήθεια: οι συσκευές από USA είναι κλειδωμένες η μπορώ να την πάρω από εκεί και να την χρησιμοποιήσω κανονικά εδώ; Έχω συγγενή τώρα σε Νέα Υόρκη και το σκέφτομαι γιατί εκεί το 128 plus έχει 880 USD. Ευχαριστώ

Είναι λίγα τα 32GB την σήμερον. Κι ακόμα λιγότερα θα φαίνονται στο μέλλον όταν θα θέλεις να το πουλήσεις. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   rimias

rimias

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 11/12/2016 - 01:57

αγορασα το 7 matte black πριν απο περιπου 2 δυο βδομαδες. Ειχα 5s. Αρχικά ειχα τους ιδιους ενδοιασμους με εσενα....Πρωτα το μεγεθος κ μετα τη χωρητικοτητα. Τo plus με συγκινουσε κυριως λογω καμερας (καψουρα με τις φωτογραφιες) . Εν τελει πηρα το μικρο. Η αληθεια ειναι οτι το μεγεθος ακομα δε το εχω συνηθισει σ σχεση με το 5s αλλα ειναι σαφως καλυτερο. Το plus το βρισκω δυσχρηστο κ υπερβολικο σε μεγεθος. Οσον αφορα τη χωρητικοτητα παρε 128 χωρις δευτερη συζητηση, εγω πηρα το 32αρι και πραγματικα ο μονος λογος π δεν το αλλαξα ειναι γιατι την επομενη της παραγγελιας, το τηλεφωνο ηταν ηδη σπιτι μ και δε μπορεσα να κρατηθω απο το να το ανοιξω :lol: :lol:. Σαν χρωμα και αισθηση το matte black ειναι ΤΡΟΜΕΡΟ! H πιο ομορφη συσκευη π εχω δει ισως ποτε.το Jett πολυ ομορφο στο ματι, αλλα το ειδα σε καταστημα και πραγματικα με το που το ακουμπας λερωνει.


Τελευταία επεξεργασία από: rimias, 11/12/2016 - 01:58


#78   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 11/12/2016 - 11:27

Μην το σκέφτεσαι καν φίλε μου! Πάνε κατευθείαν στο plus. Στην αρχή θα σου φανεί περίεργο αλλά μετά από μερικές μέρες δεν θα ξανά κοιτάξεις ποτέ πίσω ......


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες