Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Apple AirPods - Alternative Wireless


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
125 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 21/08/2018 - 16:46

Παιδια καλησπερα
Εχω θεμα. Ανα διαστηματα το ενα ή το αλλο ακουστικο δεν φορτιζει. Το καθαριζω και οκ ( με ελαχιστη χρηση) . Γιατι τ κανει ομως.;
Επισης στο widget της μπαταριας εμφανιζει με κλειστη την θηκη το ενα η το αλλο ακουστικο ( αναλογα τα κεφια) .
Φαντασματα εχω ωρε; Τι γινεται;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/08/2018 - 17:49

Αυτό σημαίνει ΜΑΛΛΟΝ ότι όταν βάζεις τα ακουστικά στη θήκη κάποιο δεν κάνει σωστή επαφή μαζί της και το θεωρεί εκτός θήκης γιαυτο και αδειάζουν.

Τσέκαρε τις υποδοχές στο βάθος της θήκης αν είναι καθαρές μήπως έχουν αλλοιωθεί τα μέταλλα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#123   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 02/09/2018 - 18:56

Μου κάνουν συνεχώς παράπονα ότι δεν με ακούνε , ειδικά στο αυτοκίνητο . Έχετε κάποια πρόταση τι να κανω;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#124   Ravager

Ravager

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 01/12/2018 - 01:53

Είμαι στο ψάξιμο για ακουστικά. Είμαι ανάμεσα στα beat X και στα airpods. Η Βασική χρήση είναι για τρέξιμο. Είμαι προς τα airpods άλλα έχω ένα φόβο μην τα χάσω την ώρα του τρεξίματος η φύγουν. Τώρα έχω τα κλασικά της apple με το καλώδιο και δυστυχώς είναι τα μοναδικά που με έχουν βολέψει. Όσα άλλα έχω δοκιμάσει η θα μου βγαίνουν η θα με ενοχλούν. Τι προτείνεται; 



#125   Franjelisco

Franjelisco

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 01/12/2018 - 01:59

Είμαι στο ψάξιμο για ακουστικά. Είμαι ανάμεσα στα beat X και στα airpods. Η Βασική χρήση είναι για τρέξιμο. Είμαι προς τα airpods άλλα έχω ένα φόβο μην τα χάσω την ώρα του τρεξίματος η φύγουν. Τώρα έχω τα κλασικά της apple με το καλώδιο και δυστυχώς είναι τα μοναδικά που με έχουν βολέψει. Όσα άλλα έχω δοκιμάσει η θα μου βγαίνουν η θα με ενοχλούν. Τι προτείνεται; 

 

Τα Powerbeats αν θες να τρέχεις. Είναι τα μόνα που είναι sweat & dust resistant. Τα Airpods και τα Beats X δεν έχουν καμία στεγανότητα, οπότε με συνεχή επαφή με ιδρώτα αργά ή γρήγορα θα σου μείνουν στο χέρι. Επισης έχουνε και "hook" το οποίο αγκαλιάζουν το αυτί και δεν "μπατάρουν" καθιστώντας τα ταυτόχρονα και πολύ ξεκούραστα. Τέλος, έχουν 12 ώρες μπαταρίας, το οποίο σημαίνει 5 ώρες περισσότερες από τα Beats Χ και 7 ώρες περισσότερες από τα Airpods.

 

 

https://www.istorm.g...t/?q=powerbeats



#126   Mikachuchios

Mikachuchios

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Mikachuchios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 01/12/2018 - 11:16

Μου κάνουν συνεχώς παράπονα ότι δεν με ακούνε , ειδικά στο αυτοκίνητο . Έχετε κάποια πρόταση τι να κανω;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμενα μου κανουν μερικες φορες παραπονα οτι ακουνε περιεργους ηχους, σα να ακουγεται πυροβολο απο μακρια :huh: 

το ψαξα λιγο, καποιοι ελεγαν ξανακανε τα ζυγοποιηση, αλλα δεν. Υπαρχει θεμα με παρεμβολες γενικα. τωρα μεσα στο αυτοκινητο σου μηπως να εκλεινες το  bluetooth του αυτοκινητου? (αν εχει)

Και δοκιμασε να τα αποσυνδεσεις και να τα ξανασυνδεσεις στο iphone σου






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες