Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1741   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2017 - 14:00

Εχεις να μου προτείνεις κάποιο καλό τζαμάκι; Κάτω από 20 ευρώ αν γίνεται, και να μπορώ να το παραγγελείλω από skroutz και γενικά από Ελλάδα!

αυτες που τις εχω διαβασει καπου και μου φαινονται γνωστες καπως απο μια ματια που εριξα...

 

spigen

Baseus

Orzly

Nillkin

X One

Crocfol

Ksix

Forcell

 

τωρα ποια ειναι καλυτερη δεν ξερω γιατι δεν εχω προσωπικη εμπειρια.Υποψιν αυτα τα γυαλια δεν καλυπτουν την οθονη απο ακρη σε ακρη αλλα ειναι συμβατα με ολες τις θηκες.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1742   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 20/01/2017 - 14:22

Δεν γίνεται να είναι μόνο το Bumper αυτά τα 2 πάνε μαζί...  Το ένα θέλει το άλλο αλλιώς από μόνα τους δεν κάθονται για συρταρόνει το ένα στο άλλο .... 

 

 

 

Καιρό τώρα!

 

---> #1865357

H Μπαταρία εννοείται θέλει το Bumper για να συρταρώσει.

 

Το Bumper όμως θέλει οπωσδήποτε την μπαταρία φορεμένη? Δεν μπορεί να κάτσει μόνο του και να την συρταρώνεις όποτε θέλεις?



#1743   akicskou93

akicskou93

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/01/2017 - 14:49

αυτες που τις εχω διαβασει καπου και μου φαινονται γνωστες καπως απο μια ματια που εριξα...

 

spigen

Baseus

Orzly

Nillkin

X One

Crocfol

Ksix

Forcell

 

τωρα ποια ειναι καλυτερη δεν ξερω γιατι δεν εχω προσωπικη εμπειρια.Υποψιν αυτα τα γυαλια δεν καλυπτουν την οθονη απο ακρη σε ακρη αλλα ειναι συμβατα με ολες τις θηκες.

Κλείνω προς X One, δε ξέρω αν κάποιος μπορεί να μας διαφωτίσει ας στείλει μια γνώμη :)



#1744   SmartSteli0s

SmartSteli0s

    iPH Enthousiast

  • 406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/01/2017 - 15:31

Κλείνω προς X One, δε ξέρω αν κάποιος μπορεί να μας διαφωτίσει ας στείλει μια γνώμη :)

το x-one ειναι να σου τυχει.το 3d...



#1745   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 20/01/2017 - 18:19



H Μπαταρία εννοείται θέλει το Bumper για να συρταρώσει.

 

Το Bumper όμως θέλει οπωσδήποτε την μπαταρία φορεμένη? Δεν μπορεί να κάτσει μόνο του και να την συρταρώνεις όποτε θέλεις?

Όχι δεν γίνεται αυτό. Αν το βάλεις μόνο του φεύγει από την πίσω πλευρά του Bumper το τηλέφωνο, γιατί δεν έχει κάτι να το κρατάει, αυτά τα 2 πάνε πακέτο! :)

 

 

Εμένα με ενδιέφερε για αυτή εδώ την κατάσταση και έτσι γιαυτό ήθελα θήκη μπαταρία, λεπτη, και να μην δίνει και άλλο μήκος στο τηλέφωνο και αυτή η μπαταρία θηκη είναι ότι πρέπει! Εφαρμόζει στο τσακ λίγο πιο μεγάλη δεν θα καθόταν. Και ιδανική στο πάχος! 

 

 

front_back_cellphone-1.jpg

 

 

Και έτσι δεν έχω να ανυσηχώ για την μπαταρία του τηλεφώνου και βολεύει βέβαια κάποιες φορές από την Power Bank να μην σέρνεις την μπαταρία με το καλώδιο μαζί σου!


@CaLi@


#1746   vasilakis

vasilakis

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 20/01/2017 - 18:27

Όχι δεν γίνεται αυτό. Αν το βάλεις μόνο του φεύγει από την πίσω πλευρά του Bumper το τηλέφωνο, γιατί δεν έχει κάτι να το κρατάει, αυτά τα 2 πάνε πακέτο! :)


Εμένα με ενδιέφερε για αυτή εδώ την κατάσταση και έτσι γιαυτό ήθελα θήκη μπαταρία, λεπτη, και να μην δίνει και άλλο μήκος στο τηλέφωνο και αυτή η μπαταρία θηκη είναι ότι πρέπει! Εφαρμόζει στο τσακ λίγο πιο μεγάλη δεν θα καθόταν. Και ιδανική στο πάχος!


front_back_cellphone-1.jpg


Και έτσι δεν έχω να ανυσηχώ για την μπαταρία του τηλεφώνου και βολεύει βέβαια κάποιες φορές από την Power Bank να μην σέρνεις την μπαταρία με το καλώδιο μαζί σου!


Σορρυ για το οφ τοπικ .. θα μπορούσες να βάλεις ένα λινκ από το προϊόν τις φωτο αυτής


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1747   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 20/01/2017 - 18:30

Σορρυ για το οφ τοπικ .. θα μπορούσες να βάλεις ένα λινκ από το προϊόν τις φωτο αυτής


Sent from my iPhone using Tapatalk

[Off topic On]

https://m.dji.com/pr...CFcpXDQodmlkBwg

Απλά τα σπάει το καμεράκι! :·)

[Off topic Off]

:)


On_7+

Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 20/01/2017 - 18:31

@CaLi@


#1748   akicskou93

akicskou93

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 21/01/2017 - 01:07

το x-one ειναι να σου τυχει.το 3d...

τι εννοείς;

Και κάτι ακόμη, πήρα το Iphone μου πριν 3 μέρες κ σήμερα μ κόλλησε 2 φορές στις κλήσεις και έκανε μόνο του ρεσταρτ! Τι να κάνω; Να το στείλω για αλλαγή; η είναι κάτι φυσιολογικό τις πρώτες μέρες; γιατί ειναι εντος DOA 


Τελευταία επεξεργασία από: akicskou93, 21/01/2017 - 01:09


#1749   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2017 - 01:45

τι εννοείς;

Και κάτι ακόμη, πήρα το Iphone μου πριν 3 μέρες κ σήμερα μ κόλλησε 2 φορές στις κλήσεις και έκανε μόνο του ρεσταρτ! Τι να κάνω; Να το στείλω για αλλαγή; η είναι κάτι φυσιολογικό τις πρώτες μέρες; γιατί ειναι εντος DOA 

του περασες καποιο backup οταν το εστησες το τηλ? Αν και περιεργο να κανει restart



#1750   akicskou93

akicskou93

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 21/01/2017 - 03:41

του περασες καποιο backup οταν το εστησες το τηλ? Αν και περιεργο να κανει restart

 οχι κανένα, το ανοιξα κ έκανα μεταφόρα τις επαφές απο τη μια συσκευη στην αλλη!



#1751   oykas2001

oykas2001

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/01/2017 - 10:38

Καλημέρα παιδιά, επειδή σκέφτομαι να πάρω το plus, υπάρχει καμία θήκη pouch που να χωράει το κινητό μαζί με την θήκη της Apple; Αυτή τη στιγμή το 6s μου το έχω με την silicone της Apple και με ένα pouch της puro και δεν έχει πάθει το παραμικρό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.

#1752   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 21/01/2017 - 14:15

Καλημέρα παιδιά, επειδή σκέφτομαι να πάρω το plus, υπάρχει καμία θήκη pouch που να χωράει το κινητό μαζί με την θήκη της Apple; Αυτή τη στιγμή το 6s μου το έχω με την silicone της Apple και με ένα pouch της puro και δεν έχει πάθει το παραμικρό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.


Θα παρεις το ρισκο να τοχεις μονο με 2 θηκες;

You'll Never Walk Alone


#1753   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 21/01/2017 - 14:33

Θηκη μεσα σε θηκη μεσα σε θηκη... Inception.

#1754   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/01/2017 - 14:45

Εγω εχω σωθει με το να παιρνω και το συρταρι του γραφειου μου οπου το βαζω μεσα καθως νομιζω οτι ετσι το προστατευω καλυτερα.εννοειτε οτι επιπλεον εχω την θηκη της απλ ενα μπαμπερ και δυο πουγκια.

#1755   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 21/01/2017 - 14:48

Θα παρεις το ρισκο να τοχεις μονο με 2 θηκες;


Κλαίω Χαχαχαχαχα δεν υπάρχεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες