Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1891   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 19/02/2017 - 00:06

Totallee The Scarf

 

Ήρθε εχτές η θήκη και είμαι έτοιμος όπως ήρθε να στείλω πίσω.. :)

 

Όπως θα δείτε και εσείς αφήνει ακάλυπτο κατά πολύ το γιαλί και δεν το αγκαλιάζει όπως όλες οι άλλες που έχω στην κατοχή μου και μάλιστα στο κάτω μέρος κάνει ένα επιπλέον άνοιγμα στις γωνίες στο οποίο δεν καταλαβαίνω το γιατί οι οποιές και αυτές είναι κατά πολύ ακάλυπτες.. Αυτό και μόνο με έκανε να αποφασίσω να πάρω πίσω τα 18$ .. Γενικότερα είναι μια θήκη πιο σκληρή από τις ίδιας σειράς που έχω και το Grip είναι πολύ καλό και δεν γλυστράει το κινητό!

 

32162789073_8fc7176292.jpg 32852745711_5ea08a49dd.jpg

 

32162789393_ce8fbfa83a.jpg

 

32162790163_0ddcb9cdae.jpg32162789923_9829cd3643.jpg

 

Εδώ σε μεγάλο μέγεθος οι φωτογραφίες. 


@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1892   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2017 - 02:36

 

Totallee The Scarf

 

Ήρθε εχτές η θήκη και είμαι έτοιμος όπως ήρθε να στείλω πίσω.. :)

 

Όπως θα δείτε και εσείς αφήνει ακάλυπτο κατά πολύ το γιαλί και δεν το αγκαλιάζει όπως όλες οι άλλες που έχω στην κατοχή μου και μάλιστα στο κάτω μέρος κάνει ένα επιπλέον άνοιγμα στις γωνίες στο οποίο δεν καταλαβαίνω το γιατί οι οποιές και αυτές είναι κατά πολύ ακάλυπτες.. Αυτό και μόνο με έκανε να αποφασίσω να πάρω πίσω τα 18$ .. Γενικότερα είναι μια θήκη πιο σκληρή από τις ίδιας σειράς που έχω και το Grip είναι πολύ καλό και δεν γλυστράει το κινητό!

 

ειχα ρωτησει τη power support για το ιδιο θεμα που αναφερεις δηλ το σχεδιαστικο κολπο στις κατω γωνιες και μου ειχαν πει οτι πρωτον ετσι βγαινει πιο ευκολα η θηκη και δευτερον οτι αναπνεει καλυτερα οταν η συσκευη ειναι μεσα και δεν κραταει υγρασια. Να σου πω την αληθεια δεν εδωσα και πολυ σημασια τοτε και απλα το αναφερω τωρα μιας και το επεσημανες. Απο τις πολυ ομορφες φωτο που ανεβασες παντως δειχνει ομορφη θηκη, τωρα τι ψαρια πιανει μετα απο καποια χρηση δεν ξερω. Αληθεια το κοκκινο ειναι κοκκινο η μπορντω?



#1893   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 19/02/2017 - 03:22

ειχα ρωτησει τη power support για το ιδιο θεμα που αναφερεις δηλ το σχεδιαστικο κολπο στις κατω γωνιες και μου ειχαν πει οτι πρωτον ετσι βγαινει πιο ευκολα η θηκη και δευτερον οτι αναπνεει καλυτερα οταν η συσκευη ειναι μεσα και δεν κραταει υγρασια. Να σου πω την αληθεια δεν εδωσα και πολυ σημασια τοτε και απλα το αναφερω τωρα μιας και το επεσημανες. Απο τις πολυ ομορφες φωτο που ανεβασες παντως δειχνει ομορφη θηκη, τωρα τι ψαρια πιανει μετα απο καποια χρηση δεν ξερω. Αληθεια το κοκκινο ειναι κοκκινο η μπορντω?

 

 

Δεν είναι 100% Κόκκινο είναι περίπου όπως το βλέπεις στην φωτό, κάτι που άρεσε γιατί σπάει η κοκκινίλα και πιστεύω πως είναι πιο όμορφη έτσι. Όσο για τις γωνίες άντε και το καταλάβω αυτό που λενε και να το δεχτώ, αλλά το ότι είναι 1χιλιοστό περίπου πιο κοντή στα πλαϊνά και εξέχει όλη η οθόνη γύρο γύρο δεν το δέχομαι με τίποτα .. Σε συνδιασμό αυτό και με τις γωνίες το τηλέφωνο είναι πολύ εκτεθειμένο. Είναι και λεπτή η θήκη, τότε μιλάμε για καταστροφή αν πέσει... 

 

Ήδη την ξανά έβαλα στο κουτί και βουρ αύριο για UPS..  


@CaLi@


#1894   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/02/2017 - 02:35

Logos για τα iphone σε παμπολλα χρωματα. Δυστυχως τα μεταφορικα ειναι 10$ οποτε αξιζει αν ειναι μεγαλη η παραγγελια. Εχει διαφορα ενδιαφεροντα εκει μεσα

 

Apple_Logo_Overlays_for_iPhone.png?v=08f



#1895   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/02/2017 - 20:32

H Caudabe μόνο για σήμερα -30% με κωδικό PRESIDENTIAL στο Checkout.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1896   iMov

iMov

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 21/02/2017 - 14:22

Όπως είπα και πιο πάνω συνδύασα caudabe veil xt με g.d smith knight.
Το πρόβλημα που έχω τώρα είναι ότι το home button δεν έχει την απόκριση που είχε πριν. Μερικές φορές θέλει και δεύτερη και τρίτη φορά για να ενεργοποιηθεί η δόνηση. Έχει άλλος θέμα με αυτό;
Το έχω βάλει αρκετά καλά και στο home button περιμετρικά εφαρμόζει σχεδόν τέλεια.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1897   iMov

iMov

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 21/02/2017 - 19:45

Συγνώμη για το..επαναλαμβανόμενα ποστ αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο.
anti blue ray tempered glass έχει πάρει κάποιος;
Τι ακριβώς προσφέρει αυτή η προσθήκη και τι χαλάει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1898   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/02/2017 - 20:54

Συγνώμη για το..επαναλαμβανόμενα ποστ αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο.
anti blue ray tempered glass έχει πάρει κάποιος;
Τι ακριβώς προσφέρει αυτή η προσθήκη και τι χαλάει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

σε γενικες γραμμες και εντελως απλοικα δεν κουραζονται τα ματια τοσο ευκολα . Ενα ποσοστο της μπλε ακτινοβολιας, η οποια ειναι και η πιο "δυνατη", εμποδιζεται να περασει. Θελει λιγο χρονο να το συνηθισεις και λογικο ειναι αλλα μετα δεν αντιλαμβανεσαι καποια διαφορα .Αν καποιος το εχει δοκιμασει μπορει να μας πει στη πραξη πως του φανηκε. Παιζει ρολο και η ποιοτητα φυσικα



#1899   iMov

iMov

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 23/02/2017 - 20:02

Όπως είπα και πιο πάνω συνδύασα caudabe veil xt με g.d smith knight.
Το πρόβλημα που έχω τώρα είναι ότι το home button δεν έχει την απόκριση που είχε πριν. Μερικές φορές θέλει και δεύτερη και τρίτη φορά για να ενεργοποιηθεί η δόνηση. Έχει άλλος θέμα με αυτό;
Το έχω βάλει αρκετά καλά και στο home button περιμετρικά εφαρμόζει σχεδόν τέλεια.

Τελικά δεν το άντεξα το γυαλί της G.D SMITH.
Κάκιστη απόδοση του forced touch καθώς και του home button.
Έβαλα ένα από istorm. Έτσουξε λίγο αλλά δεν άντεξα ούτε δυο μέρες.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: iMov, 23/02/2017 - 20:03


#1900   JimBala

JimBala

    iPH User

  • 167 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 23/02/2017 - 21:30

Εχω τη Caudabe: the seath. Eφαρμόζει πολύ γλυκά περιμετρικά και εμποδιζει τη σκονh να μπει. Και σαν αισθηση καθως πιάνεις το κιν ειναι πολυ καλη. Απλα οταν παω να τη τοποθετησω φοβαμαι μη κανω γρατζουνιά απο τη πίεση. Επισης κατα τη χρηση με το καιρο μηπως κανει γρατζουνιες και κιληδες.

Την εχει δοκιμάσει κανεις;



#1901   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 24/02/2017 - 18:06

Μολις φορεσα την Wavength της Caseology στο black iphone 7 μου. Πολυ καλη!! Απο τις καλυτερες που εχω φορεσει γενικα. Απολυτα συμβατη χωρις κανενα προβλημα με το 3d γυαλι tης Godosmith !! Super!!!

78a23ab7d698dadc9b22d0e283678166.jpg
bd6ace65ea78bb9ad629c0eab7bd068d.jpg6b745f2a25d1e4d2567f6e41d025151d.jpg


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

#1902   Karanir

Karanir

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Karanir
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/02/2017 - 00:13

Eχει παρει κανεις την συγκεκριμενη να μου πει αποψη;
s-l500.jpg

H θηκη που πηρα απο το λινκ παρακατω ηταν απαραδεκτη τελικα. Η πλατη ηταν μεσα στις γρατζουνιες και στα θολωματα και το bumper ειχε πολυ κακο κρατημα.

http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT

Επαναφέρω ένα προηγούμενο post.
Όπως είχα γράψει τότε είχα παραγγείλει 2 μαύρες τέτοιες από eBay τις οποίες παρέλαβα σήμερα και έχω να πω πως απογοητεύτηκα.
Πολύ ψευτιά μου φαίνεται αλλά το κυριότερο δεν φαίνεται να έχει την ποιότητα όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.
Με το που την έβαλα την έβγαλα αμέσως. Το πλαστικό γύρω γύρω ήταν σαν τσιγαρόχαρτο σε σημείο που νομιζα πως θα κοβόταν. Και επίσης πιο πολύ γκρι είναι παρά μαύρο.
Έβαλα και τις 2 στο συρτάρι.
Ίσως τελικά από ένα skroutzομάγαζο που την είχα δει γύρω στα 20€ να ήταν καλύτερης ποιότητας.
Anyway, ξαναγύρισα στην liquid armor πάλι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Karanir, 25/02/2017 - 00:14


#1903   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 26/02/2017 - 18:49

Caseology απο που μπορώ να παραγγείλω;; θέλω να πάρω τη wavelength? Η neo hybrid μου έκανε ένα ραγισματάκι στο πλαίσιο οπότε λέω να την αλλάξω

#1904   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/02/2017 - 19:12

Caseology απο που μπορώ να παραγγείλω;; θέλω να πάρω τη wavelength? Η neo hybrid μου έκανε ένα ραγισματάκι στο πλαίσιο οπότε λέω να την αλλάξω


Δες εδώ https://www.ebay.com/itm/252511930146


ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ

Send from iPhone 7 plus using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1905   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 27/02/2017 - 12:41

Καλημέρα σε όλους έχει δοκιμάσει κανείς τις θήκες από Baseus! Είδα τυχαία στο Ίντερνετ φωτό και ενθουσιάστηκα! Είναι λίγο πολύχρωμη αλλά εντυπωσιακή!
516711de88cc26ece7c4139bcd7a1f6f.jpg
Και σκέφτομαι να πάρω κι αυτή
7d8970dc67ee0597f38ebafdbd583c06.jpg
Να νιώσω και λίγο jetblack!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες