Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5s updates


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   karabill93

karabill93

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/09/2016 - 02:01

Καλησπερα παιδια. Δεν ειμαι κατοχος iphone αλλα ειχα μια ατυχια με το lg g3 (32gb εκδοση) και αντι να μου επισκευασουν το κινητο θα μου κοψουν πιστωση ειπαν γιατι ειχε προβλημα η πλακετα και δεν αξιζε αλλαγη αν και ηταν μεσα στην εγγυηση. Το προβλημα με το συγκεκριμενο κινητο, ισως φταιει η παρτιδα γιατι σε φιλους δεν εχει κανενα προβλημα, ειναι οτι σηκωνε θερμοκρασια με αποτελεσμα τις τελευταιες μερες πριν κλεισει χρονο να αρχισει να μου κανει flicking kai fade η οθονη. Αν το ποσο πιστωσης ειναι η τιμη που πωλειται αυτη τη στιγμη το κινητο σκεφτομαι να βαλω ενα ποσο της ταξεως 60€ και ν αγοραζα το iphone 5s. Δεν αξιζει να παρω 6s γιατι στο καταστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ το εχουν 200€ παραπανω απ οτι το βρισκω στο skroutz. Για να μπω στο θεμα, αξιζει η αγορα του 5s? Τα update του iOS πόσο περιπου θα κρατήσουν γιατι ειναι και κινητο του 2013 αν δεν κανω λαθος. Δεν θελω να παρω κινητο και να μου κρατησει εναμιση χρονο max. Εχω δωσει πολλα λεφτα τα τελευταια χρονια για κινητα και πραγματικα θελω να μεινω σταθερος σε κατι. Το1gb RAM ειναι αρκετο γι iOS ? Το LG μου ηταν 3gb και μου φαινεται αποτομο το κατεβασμα σε 1. Η καμερα εχει καλες επιδοσεις; Η οθονη εχει καλα χαρακτηριστικα; εχω δει διαφορα video στο youtube αλλα επειδη παιζει το android vs iOS δεν πιστευω οτι ειναι 100% αντικειμενικοι. Θα ηθελα να μου πειτε αληθεινα αν αξιζει να το παρω στην παρουσα φαση και μην μου πειτε μονο ναι παρτο γιατι ειναι iphone πχ.

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες