Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Poll: iPhone 7/Plus - Airpods


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
73 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα αγοράσετε...

iPhone 7/Plus

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αν ναι...ποιά συσκευή θα αγοράσετε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αν ναι...τι χρώμα θα αγοράσετε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αν ναι...τι χωριτικότητα θα αγοράσετε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

AirPods

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   petertas

petertas

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Twitter:@TasouPeter
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Peter tasou

Δημοσίευση 11/09/2016 - 13:18

Εχω το 6s plus θα το πουλήσω και θα πάρω το 7 plus σε rose gold 32 GB χωρίς τα EarPods γιατί είναι πολύ ακριβά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/09/2016 - 13:18

Παρ'οτι το 7 το θεωρω μεγαλη αναβαθμιση προς το παρων θα μεινω με το 6s plus,καθοτι jet black δεν βλεπω να υπαρχει προς ουτε για δειγμα

και γενικα θελω να δω πως θα παει το θεμα με δαυτο

Φετος θα κρατηθω (ετσι λεω τωρα τουλαχιστον)

Κατα τα χριστουγεννα λεω να παω σε 7plus 128g αλλα μεχρι τοτε δεν σκεφτομαι ουτε καν για τα airpods

Περιμενω πως και πως τα beats x απο τωρα να εχω κατι να παρηγορηθω

Με το καλο σε οσους τα περιμενουν και πολλες φωτο για οφθαλμολουτρο



#48   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/09/2016 - 13:29

Κακα τα ψεματα το μονο που αξιζει ειναι το 7plus. Εχω το 6s. Tο 7 ειναι πεταμενα λεφτα. Κραζω τα plus αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση μονο εκει αξιζει να πας αν θες να φυγεις απο 6s. 3gb ram,μπαταρια,οθονη,καμερα. Το 7 στην ουσια ειναι ενα πιο ασχημο 6s που παρολο που εχει 1960 mah πιστευω οι επιδοσεις του θα ειναι οι ιδιες στην μπαταρια με το 6s. Κραζω το plus αλλα ειναι η μονη αναβαθμιση που αξιζει. Απο το 6s σε 7 δεν εχει νοημα για μενα. Τα κραζω τα plus γενικα (λογω μεγεθους-βαρους) αλλα σα κινηση φετος μονο σε αυτο αξιζει να πας και ας ειναι τουβλο.


Sent from my iPhone 6s N71AP using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: pinturicchio, 11/09/2016 - 13:30


#49   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/09/2016 - 13:31

Κακα τα ψεματα το μονο που αξιζει ειναι το 7plus. Εχω το 6s. Tο 7 ειναι πεταμενα λεφτα. Κραζω τα plus αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση μονο εκει αξιζει να πας αν θες να φυγεις απο 6s. 3gb ram,μπαταρια,οθονη,καμερα. Το 7 στην ουσια ειναι ενα πιο ασχημο 6s που παρολο που εχει 1960 mah πιστευω οι επιδοσεις του θα ειναι οι ιδιες στην μπαταρια με το 6s. Κραζω το plus αλλα ειναι η μονη αναβαθμιση που αξιζει. Απο το 6s σε 7 δεν εχει νοημα για μενα. Τα κραζω τα plus γενικα (λογω μεγεθους-βαρους) αλλα σα κινηση φετος μονο σε αυτο αξιζει να πας και ας ειναι τουβλο.


Sent from my iPhone 6s N71AP using Tapatalk

μην μου πεις οτι κραζεις τα πλας...

#50   applyr

applyr

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/09/2016 - 13:34

Κακα τα ψεματα το μονο που αξιζει ειναι το 7plus. Εχω το 6s. Tο 7 ειναι πεταμενα λεφτα. Κραζω τα plus αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση μονο εκει αξιζει να πας αν θες να φυγεις απο 6s. 3gb ram,μπαταρια,οθονη,καμερα. Το 7 στην ουσια ειναι ενα πιο ασχημο 6s που παρολο που εχει 1960 mah πιστευω οι επιδοσεις του θα ειναι οι ιδιες στην μπαταρια με το 6s. Κραζω το plus αλλα ειναι η μονη αναβαθμιση που αξιζει. Απο το 6s σε 7 δεν εχει νοημα για μενα. Τα κραζω τα plus γενικα (λογω μεγεθους-βαρους) αλλα σα κινηση φετος μονο σε αυτο αξιζει να πας και ας ειναι τουβλο.


Sent from my iPhone 6s N71AP using Tapatalk

 

Καλύτερη κάμερα με OIS, stereo speakers, ελαφρώς βελτιωμένα χρώματα στην οθόνη, αδιάβροχο, ταχύτερο, καλύτερη μπαταρία.

 

Αν και είναι υποκειμενικό (και οικονομικό κριτήριο) για μένα αν αξίζει να αναβαθμίζει κάποιος κάθε χρόνο, θεωρώ ότι υπάρχουν αρκετά πράγματα για να πας από 6s σε 7 φέτος.


Τελευταία επεξεργασία από: applyr, 11/09/2016 - 13:35


#51   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/09/2016 - 13:34

μην μου πεις οτι κραζεις τα πλας...

Κραζω-θαυμαζω.


Sent from my iPhone 6s N71AP using Tapatalk

#52   al3x1k0

al3x1k0

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Twitter:@al3x1k0
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:al3x1k0

Δημοσίευση 11/09/2016 - 14:15

Εγώ πάω σε χρυσό 7 Plus 128GB. Σκεφτόμουν το jet black αλλά θα χαλαστώ άσχημα με τις μικρογρατζουνιές που θα κάνει για πλάκα και παρέμεινα στο χρυσό που μου αρέσει πολύ στα iPhone. Airpods δεν θα πάρω καθώς μου φαίνονται αρκετά ακριβά και δεν ξέρω αν θα με βολέψουν στην καθημερινότητά μου (πολλά τα λεφτά για πείραμα).



#53   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 11/09/2016 - 14:19

Θα κάνει 870 ευρω αλήθεια???? και κανα πενηντάρι για τα ακουστικα....ενα χιλιάρικο θέλουμε δηλαδηλ :P


Sent from my iPad mini 2 retina using Tapatalk

#54   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2016 - 14:24

Παιδια χαιρομαι που ολοι θα παρετε το plus και μπορεσω να βρω κανενα απλο 128 σε μαυρο χρωμα! Το plus σε μενα μου φαινεται αχρηστο και δυσχρηστο δεν λεω καλη η μεγαλη οθονη αλλα οταν ειμαι σπιτι μονο ipad και τπτ αλλο! Και μονο η σημαντικη αυξηση μπαταριας στο απλο 7 ειναι λογος αναβαθμισης! Μαλακιουλες τυπου bokeh στο μεγαλο και το τραγικο 2χ ζουμ, ειδικα οταν εχω dslr μου φαινεται αστειο σκεπτικο εταιριας. Για καποιον που δεν εχει ειναι οκ μια καλη προσθηκη η διπλη καμερα. Τα airpods μου αρεσαν παρα πολυ και σκεφτομαι ισως να τα αγορασω πιο μετα μαζι με ενα applewatch!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#55   MICZ45

MICZ45

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 11/09/2016 - 16:37

Εγώ θα παραμείνω με το se (και ένα 6s που έχω επίσης) και θα το πουλήσω μόνο για να τα διαθέσω για την αγορά (όποτε και αν βγει κάποια στιγμή) του νέου τετράιντζου, με την προϋπόθεση να είναι αδιάβροχο και λεπτότερο από το τωρινό. Αλλιώς θα περιμένω τα επετειακά. Δεν μπορώ με τίποτα τα μεγάλα κινητά, για το σπίτι έχω το ipad.
Για τα ακουστικά δεν έχω κανένα ενδιαφέρον γιατί δεν τα χρησιμοποιώ ποτέ. Και αυτά που έχω ούτε τα έχω αγγίξει από το κουτί τους.

Τελευταία επεξεργασία από: MICZ45, 11/09/2016 - 16:41


#56   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 11/09/2016 - 17:01

Πολυ μαύρο βρε παιδι μου φέτος και πολυ plus... Ας γράψω και εδω λοιπόν την προτίμηση μου, silver απλό απο μενα 128gb μιας και σαν χρωμα αυτο καθαυτό δεν πρόλαβα να το χαρώ στο 6 (ήμουν φαντάρος και είχα μείνει με ένα μαύρο 5αρι, το οποίο ψιλοβαρεθηκα, και το 6 είχε γίνει πλασέ στον πατέρα). Ελπίζω να μην το μετανιώσω και ζητάω μετα το ματ black. Όσο για τα Airpods ομοίως κ εγω με έναν φίλο πιο πάνω έχω τα powerbeats2 wireless ενάμιση χρόνο τωρα όποτε θα παίξω μπάλα με αυτα και με τα Lightning που έχουν στο κουτί.

Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 11/09/2016 - 17:02


#57   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 11/09/2016 - 17:04

iPhone 7 Plus 128GB Black για εμένα φέτος, το οποίο έγινε ήδη παραγγελία. Είπα να το παίξω θαρραλέος φέτος και να πάω στο Plus μιας και 2 χρόνια με το 6 και 6S δεν το τόλμησα λόγω μεγέθους. Φέτος όμως έχει αρκετά επιπλέον χαρακτηριστικά σε σχέση με το απλό 7. Μιας και με τα 64GB ήμουν οριακά, τα 128GB είναι μονόδρομος για μένα. Στο χρώμα προτειμώ πάντα μαύρο γιατί μου αρέσει η πιο stealth όψη. Όσο για τα Airpods, δεν πρόκειται να τα πάρω. Η αλήθεια είναι ότι ασύρματα ακουστικά χρειάζομαι για το γυμναστήριο και λέω να πάω στα Jaybird X2 που είναι και φθηνότερα και έχουν και καλώδιο ώστε να μην χάνονται εύκολα. Φαντάζομαι επίσης ότι τα Airpods θα έχουν την ίδια ποιότητα ήχου με τα απλά Earpods, οπότε δεν με πείθουν να δώσω τόσα χρήματα για ακουστικά χωρίς να προσφέρουν βελτίωση στον ήχο.



#58   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/09/2016 - 17:19

Λοιπόν 7αρι 128GB silver μιας και έχω space grey σε 6s τώρα ,το plus δεν με βολεύει λόγο μεγέθους σαν χαρακτηριστικά ειναι super.Τωρα τα airpods προς το πάρων δεν θα πάρω αν και ο μόνος λόγος για την αγορά τους ειναι στο gym θα βολεύουν αφάνταστα .

#59   applover

applover

    iPH Enthousiast

  • 437 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/09/2016 - 19:28

Κάτι άσχετο: Υπάρχουν παιδιά εδώ που μένουν μόνιμα στη Γερμανία; ας μου στείλουν προσωπικό μήνυμα παρακαλώ.

Θέλω να τους ρωτήσω σχετικά με τον τρόπο που θα αποκτήσουν το νέο μήλο, lieferung ή abholung?


Τελευταία επεξεργασία από: applover, 11/09/2016 - 19:31


#60   Makavelli

Makavelli

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 12/09/2016 - 00:18

Κάντε εικόνα στο μυαλό σας jailbroken iPhone 7 plus 256 Gb jet black! Τι καλυτερο;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες