Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

COSMOTE: Τέλος στο Προνομιακό Πακέτο Spotify


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 27/09/2016 - 21:11

Από 27/10/2016 λήγει η εμπορική διάθεση του “Προνομιακού Πακέτου Spotify” της COSMOTE που παρέχει την υπηρεσία Spotify Premium μαζί  με 80ΜΒ για χρήση Internet και 500ΜΒ για δωρεάν streaming.Οι συνδρομητές  που έχουν ενεργοποιήσει το Προνομιακό Πακέτο Spotify σε οικονομικό πρόγραμμα που το Προνομιακό Πακέτο παρέχεται δωρεάν, και έχουν σύμβαση ορισμένου χρόνου με την COSMOTE, θα εξακολουθήσουν να έχουν το Προνομιακό Πακέτο  Spotify μέχρι τη λήξη της δέσμευσής τους.
 

Ναι, αυτό ακριβώς της διάβασα.

 

Και μου λέει: Εννοεί ότι θα πατε στο free 27/10 και μόλις λήξη η σύνδεση σας θα καταργηθεί ο λογαριασμός.

 

Άντε βγάλε άκρη.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 27/09/2016 - 21:23

Μαλιστα θα καλεσω και εγω λοιπον. Αν εχεις καποιο τελικο πορσιμα νωριτερα ποσταρε το αν θες. Αν ισχυει εγω παω για διακοπη αυξηση αυξηση κοβουν κοβουν δε γινεται



#33   tsek

tsek

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/09/2016 - 22:22

κάποιος που να έχει δοκιμάσει apple music και spotify να μας πει την γνώμη του αν αξίζει να παραμείνουμε spotify , ή να παρουμε την 3μηνη δωρεαν του apple music ?



#34   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 27/09/2016 - 23:32

κάποιος που να έχει δοκιμάσει apple music και spotify να μας πει την γνώμη του αν αξίζει να παραμείνουμε spotify , ή να παρουμε την 3μηνη δωρεαν του apple music ?

βασικα κανε την 3μηνη και δοκίμασε το.
Το είχα για περίπου ενα χρονο και το έκοψα επειδή κάποιος μου παραχώρησε δωρεάν Spotify.
Πολύ ανώτερο σε θέματα streaming, τρομερά ταχύ αλλα πολύ πολύ χειρότερο σε αναζήτησή και interface, ειδικά μετα το ρετουσάρισμα του Apple Music στο iOS 10.
Ψάχνω koutalaki και μου βγάζει στα πρώτα αποτελέσματα Olga kouklaki(?)

Πολύ σημαντικά για μένα, δεν εχει smart playlists να συγχρονιζουν με το μακ (πχ most played), και δεν εχει και το iCloud library ώστε να ανεβάζω εκει όσα MP3 δεν βρίσκω στο steaming service μου.

Ελειπες επίσης το integration με το iOS, πχ οταν το τηλ ειναι κλειδωμένο δεν μπορείς να κυλήσεις την progress bar, εχει μονο next και previous.
Αργή εκκίνηση σε iPhone 6.

Γενικά με ψήνει να γυρίσω σε Apple Music..

#35   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 28/09/2016 - 00:05

Οτι τραγουδι δεν βρίσκεις στο Spotify μπορείς να το περάσεις κανονικά στην εφαρμογη του υπολογιστή και μετα φτιάχνοντας μια playlist να το εχεις σε όλες τις συσκευές σου.
Προσωπικά το Apple Music δεν με τράβηξε. Επίσης επειδη εχω και PlayStation 4 με βολεύει ακόμα καλύτερα το Spotify μιας και υπάρχει συνεργασία με τη Sony.
Επίσης βρίσκεις πολλές playlists απο άλλους χρήστες πράγμα που οταν δοκίμασα το Apple Music δεν γινοτανε.
Πάντως μιας και εχει δωρεάν Apple Music δοκίμασε το και θα καταλάβεις ποιο σου ταιριάζει καλύτερα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#36   coolvaggos

coolvaggos

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2016 - 02:45

Spotilife Cydia. end.

#37   DeadPoet

DeadPoet

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2016 - 10:18

Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι οφείλεται αυτή η αψυχολόγητη ενέργεια, αν και υποψιάζομαι ότι επρόκειτο για επιλογή του Spotify. Το οποίο πλέον αισθάνεται αρκετά "ισχυρό" ώστε να μην κάνει εκπτώσεις σε παρόχους για πελάτες του. Δεν πειράζει. Θα καταλάβει, the hard way, πόσο "σωστή" ήταν η επιλογή του.

 

Πλέον, χωρίς το κίνητρο των 2 ευρώ λιγότερο, δεν βλέπω το λόγο να παραμείνω στο Spotify. Ήδη από πέρυσι "ψηνόμουν" για το Apple Music, αλλά από τη μία η καλύτερη τιμή του Spotify, από την άλλη κάποια σοβαρά τεχνικά θέματα που είχε το Apple Music στο συνδυασμό του με τις αγορές που είχε κάποιος από το iTunes ή/και με τη μουσική που είχε γενικά στο iDevice (έκανε το άλμπουμ άνω-κάτω, αντικαθιστούσε με το ζόρι τα εξώφυλλα κ.λπ), με είχαν κάνει να παραμείνω στο Spotify. Μήπως ξέρει κάποιος αν, ειδικά τώρα με το ριζικά ανασχεδιασμένο Music App, έχουν εξαλειφθεί αυτά τα προβλήματα του Apple Music ή αν παραμένουν;



#38   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 28/09/2016 - 11:55

Chris καλημέρα. Θα συνεχίσεις να έχεις το Προνομιακό Πακέτο Spotify μέχρι την λήξη της δέσμευσης σου. Αναλυτικά μπορείς να ενημερωθείς και από εδώ: https://www.cosmote....ainment_Prs&s=0

Ρούλα, Customer Care

 

ΠΡΟΣΟΧΗ το κρατανε οσοι το ειχαν ως παροχη στο συμβολαιο οχι σαν προσφορα ή απο καποια προωθητικη

 

Αρα εγω προσωπικα ειμαι ενταξει



#39   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2016 - 14:50

Πρέπει όμως με αυτούς τους 6 να έχεις ενεργοποιημένο το family sharing 

 

 

Εαν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρετε για apple music οικογενειακό, είμαι μέσα. Μέχρι 6 άτομα έρχεται περίπου 1.83 ευρώ το μήνα η ατομική συνδρομή.

και εγω μαγκες...πως γινεται η διαδικασια?μεσω πιστωτικης-χρεωστικης?ειχα spotify cosmote whats up..και ημουν κομπλε..τωρα θα μεινω ξεκρεμαστος..τι αλλες δεσμευσεις εχει το οικογενειακο πακετο?



#40   jmarin

jmarin

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2016 - 15:06

και εγω μαγκες...πως γινεται η διαδικασια?μεσω πιστωτικης-χρεωστικης?ειχα spotify cosmote whats up..και ημουν κομπλε..τωρα θα μεινω ξεκρεμαστος..τι αλλες δεσμευσεις εχει το οικογενειακο πακετο?

Παιδια αυτο δεν ειναι πολυ καλη ιδεα γιατι αναγκαστικα ενεργοποιειται τo family sharing που σημαινει οτι η κυρια συσκευη θα χρεωνεται τις αγορες ολων σας απο το app store και το itunes. Καλυτερα να πατε σε οικογενειακο πακετο spotify που ειναι ανεξαρτητη πλατφορμα.



#41   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2016 - 15:46

Παιδια αυτο δεν ειναι πολυ καλη ιδεα γιατι αναγκαστικα ενεργοποιειται τo family sharing που σημαινει οτι η κυρια συσκευη θα χρεωνεται τις αγορες ολων σας απο το app store και το itunes. Καλυτερα να πατε σε οικογενειακο πακετο spotify που ειναι ανεξαρτητη πλατφορμα                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

μαλιστα καλυτερη ιδεα εφοσον υπαρχουν τετοιες δεσμευσεις..και σε spotify παρομοιες τιμες εχει νομιζω ασε που το συνηθισα κιολας..

 

Τελευταία επεξεργασία από: iThanos, 28/09/2016 - 15:48


#42   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 28/09/2016 - 17:22

Παιδια αυτο δεν ειναι πολυ καλη ιδεα γιατι αναγκαστικα ενεργοποιειται τo family sharing που σημαινει οτι η κυρια συσκευη θα χρεωνεται τις αγορες ολων σας απο το app store και το itunes. Καλυτερα να πατε σε οικογενειακο πακετο spotify που ειναι ανεξαρτητη πλατφορμα.

Ακριβώς!


Sent from my iPad using Tapatalk

#43   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 28/09/2016 - 18:12

Παιδιά με τα CC τι γίνεται; θα μας επιτρέπετε η αγορά account για το Spotify?



#44   mariosnt

mariosnt

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2016 - 18:43

Εχω ξενερωσει αρκετά. Ας βάλεις κάποιος τιμές άνα πακέτα να ξέρουμε τι παιζει

#45   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 28/09/2016 - 18:50

Παιδιά με τα CC τι γίνεται; θα μας επιτρέπετε η αγορά account για το Spotify?


Εγω προσωπικά δεν εχω πρόβλημα. Καθε μήνα τραβάνε κανονικά τα 7€.
Και το εχω τουλάχιστον 6 μήνες το premium.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες